Atlikėja Baiba parodė, ko pareikalavo gimdymas: kiekviena mama supras

Rudens pradžioje pirmagimio susilaukusi atlikėja Baiba Serdiukė gerbėjams pažadėjo, kad į sceną grįš ir tai nutiks kur kas greičiau po metų. Tačiau šiandien pirmame plane – kūdikis ir jo maitinimas.

30

Kaip ir kiekviena mama, Baiba turėjo kiek pakoreguoti savo mitybą. Kuo minta kūdikį maitinanti atlikėja? Žinoma moteris gerbėjams leido pažvelgti į savo lėkštę.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėja Baiba parodė, ko pareikalavo gimdymas: kiekviena mama supras

„Mamos gyvenimas. Ką valgyti, kai nieko negalima valgyti? Garinta mėsa ir daržovės. Ate, visas skanus maiste“, – „Instagram“ dalindamasi pietų nuotrauka šmaikštavo atlikėja.

Galėtų atrodyti, kad tokios dietos dainininkė ėmėsi norėdama atsikratyti nėštumo metu priaugto svorio. Tačiau anaiptol, dėl puikios figūros Baibai vargti nereikėjo.

Nėštumo metu sporto neapleidusi atlikėja, paklausta, kokių priemonių ėmėsi tobulai figūrai susigražinti, atskleidė: „Ne, tikrai visiškai nieko nedariau. O sportuoti po gimdymo dar bent savaitę negalima. Vienintelis sportas – vaikelio nešiojimas“.

Nors naujausiuose kadruose matyti ryškėjantis presas, atlikėja kuklinasi ir savo figūros idealia dar nevadina: „Gal tik nuotrauka tokia. Mano pilvas dar toli gražu ne plokščias, jis minkštas ir tai visiškai normalu. Kol kas negalėčiau būti grįžusi į savo formas, nes raumenys dar nėra suaugę. Tačiau net pati nustebau, kad jau visai padoriai atrodau“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų