Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jis miega uždėjęs koją ant žmonos, vedė ne spontaniškai, o viską gerai apsvarstęs, prieš septynerius metus jo gyvenime įvyko lūžis – girdėdamas astrologės samprotavimus Merūnas neteko žado.

REKLAMA

Laidoje “Šeštasis pojūtis" sutikęs dalyvauti dainininkas Merūnas negalėjo patikėti tuo, ką girdi. Kol jis slėpėsi už širmos, tik jo gimimo datą žinanti astrologė Angelina Zalatorienė ėmė kalbėti apie jį dalykus, kurių jis niekam nebuvo pasakojęs.

Net nežinodama, kas slepiasi už širmos, astrologė papasakojo, kad šio žmogaus gyvenime prieš septynerius metus įvyko lūžis, viską apvertęs aukštyn kojomis, tačiau sutapęs su skaudžiomis netektimis. Tai, kad tuo metu Merūnas dalyvavo jį išgarsinusiame šou “Kelias į žvaigždes" – niekam ne paslaptis, tačiau mažai kas žinojo, kad tuo metu jis neteko mylimo dėdės.

REKLAMA
REKLAMA

Merūno gimimo data atsleidė A.Zalatorienei, kad jis vedęs po liūto zodiako ženklu gimusią moterį ir kad tai nebuvo spontaniškas sprendimas – jo meilė nėra akla ar nepamatuota, abu puikiai žino, ko vienas iš kito gali tikėtis. Ji net atspėjo, kad Merūnas visada miega uždėjęs koją ant žmonos, visiškai apstulbindamą negalintį jai paprieštarautį dainininką. “Šis žmogus – labai griežtas mylimam žmogui, bet labai atlaidus draugams", - toliau kalbėjo astrologė.

Dainininko gerbėjai sužinos apie jį ir daugiau detalių – pasirodo, jis sugeba ne tik puikiai dainuoti, bet ir pasakoti anekdotus, o vienas iš jo didžiausių pomėgių – žvejyba, kuriai vis pritrūksta laiko. O didžiausia jo pagauta žuvis – net 7 kilogramų lašiša, ką kaip pirštu į akį atspėjo galiūnas Vidas Blekaitis.

Kita už širmos pasislėpusi asmenybė buvo Daiva Bilevičiūtė. Nors chiromantė apie jos delnų antspaudus pasakė, kad jei ne lakuoti nagai, būtų pagalvojusi, kad tai – vyro rankos, dainininkė dėl to nė kiek neįsižeidė. „Man kažkas jau yra sakęs, kad mano rankos panašios į Algirdo Brazausko“, - kvatojo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Pramoginėje laidoje „Šeštasis pojūtis“ dvi komandos, sudarytos iš astrologų, chiromantų, psichologų ir garsių žmonių rungiasi, kas taikliau apibūdins žmones, besislepiančius už širmų pagal jų daiktus, gimimo datas ar delnų antspaudus ir gal net atspės, kokie visiems pažįstami žmonės dalyvauja eksperimente.

Laida „Šeštasis pojūtis“ – sekmadienį, 20.20 per BTV.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų