• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsus modelis Asta Valentaitė nustebino gerbėjus nauju įvaizdžiu – moteris gerokai pasitrumpino plaukus. 

5

Garsus modelis Asta Valentaitė nustebino gerbėjus nauju įvaizdžiu – moteris gerokai pasitrumpino plaukus. 

REKLAMA

Išvaizdos pokyčius moteris parodė socialiniuose tinkluose.

Naujose nuotraukose A. Valentaitė pozuoja prieš veidrodį, pasipuošusi dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtu raudonu švarkeliu. 

Tame pačiame įraše modelis įkėlė ir nuotrauką iš 2015-ųjų metų, kurioje ji – gerokai ilgesniais ir tamsesniais plaukais, ir apsirengusi tą patį švarkelį. 

Moteris dėl išvaizdos sulaukė daugybės komplimentų. 

Primename, jog spalio mėnesį A. Valentaitė žavėjo elegancija susitikime su Jungtinės Karalystės premjeru B. Johnsonu. 

Garsios manekenės ir jos sužadėtinio susitikimas su garsiu britų politiku įvyko Blenheimo rūmuose. Įspūdžiais iš priėmimo garsi moteris pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. 

REKLAMA
REKLAMA

„Man malonumas ir garbė susipažinti su ministru pirmininku Borisu Johnsonu“, – socialiniame tinkle prie nuotraukos rašė A. Valentaitė. 

REKLAMA

Pobūvyje moteris vilkėjo elegantišką ilgą mėlyną suknelę atvirais pečiais. 

Modelis su mylimuoju multimilijonieriumi susižadėjo šių metų birželį. Nuostabią žinią moteris pranešė socialiniame tinkle.

„Mes esame be galo laimingi ir nekantraujame pasidalinti žinia, jog susižadėjome Deià. Tai – svajonių vieta, kur išsipildė mūsų abiejų svajonė“, – brūkštelėjo ji ir parodė sužadėtuvių žiedą.

REKLAMA
REKLAMA

Poros sužadėtuvės įvyko Maljorkoje.

G. Manchesteris – 15 metų už moterį vyresnis verslininkas, savo karjeroje pasiekęs tikrų aukštumų. Kadaise karjerą jis pradėjo visiškai nieko neturėdamas, o dabar vadinamas tikru technologijų inovatoriumi. JK jis įkūrė įmonę „Thunderhead“, kuri siūlo programinę įrangą. Tai – didžiausia savo srities kompanija Didžiojoje Britanijoje.

Pora ėmė susitikinėti 2018 metais. Netrukus A. Valentaitės mylimasis apsilankė ir jai svarbiame renginyje Vilniuje – stebėjo, kaip Asta tapo viena iš naujausią dizainerio Juozo Statkevičiaus naująją kolekciją pristačiusių manekenių.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų