REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį pasklidus žiniai apie žinomos verslininkės Irenos Marozienės mirtį, širdgėla ir liūdesiu dalijasi jos artimieji ir draugai. Modelis Asta Valentaitė socialiniuose tinkluose taip pat skyrė žodį Irenai ir pasidalino jų paskutiniuoju pokalbiu. 

Pirmadienį pasklidus žiniai apie žinomos verslininkės Irenos Marozienės mirtį, širdgėla ir liūdesiu dalijasi jos artimieji ir draugai. Modelis Asta Valentaitė socialiniuose tinkluose taip pat skyrė žodį Irenai ir pasidalino jų paskutiniuoju pokalbiu. 

REKLAMA

„Irena, kai susirašėm prieš kelias dienas, Tu taip džiaugeisi artėjančia mūsų su Glenu švente, planavai joje dalyvauti ir iki smulkmenų ruošeisi, tad mudvi atsisveikinom „iki greito“. Tačiau likimas pasisuko nenumatyta, tragiška linkme, kurios nei viena neįsivaizdavom. Vietoj greito susitikimo Tu išėjai į Amžinybę. Žodžiai dabar atrodo lyg beprasmiai, tačiau ačiū Tau už viską, kuo dalinaisi su buvusiais šalia – savo energija, stiprybe, elegancija.

Tu visad liksi pavyzdys, kaip eiti per gyvenimą pakelta galva ir švenčiant jį. Ilsėkis ramybėje, brangi Irena.Nuoširdi užuojauta dukroms Birutei ir Justinai bei visiems pažinojusiems Ireną“, – rašė Asta Valentaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat anksčiau dalijomės ir kitų artimų žmonių prisiminimais apie Ireną.

I. Marozienė – „Amatininkų užeigos“ įkūrėja. Visi ją pažinoję vieningai sutaria, kad ji buvo energija, gerumu ir nuoširdumu spinduliuojantis žmogus. Jos artimas draugas, nuo pat jaunystės ją pažinojęs stilistas Mantas Petruškevičius negaili gražių žodžių apie ją.

REKLAMA

„Ireną prisimenu kaip tikrą energijos šaltinį. Ji buvo mano viena artmiausių draugių, ji buvo labai patikima. Čia tikriausiai ir yra visa esmė, kad galėtum žmogumi pasitikėti. Tikrai labai didelis praradimas visam mūsų draugų ratui, kad išėjo tokia gera, energinga ir mylinti gyvenimą moteris“, – portalui tv3.lt pasakoja jis ir priduria, kad Ireną pažinojo mažiausiai 20 metų.

Jis tikina, kad apie Ireną Marozienę gražų žodį galėtų pasakyti kiekvienas:

„Manau, kad ji buvo atsidavusi ir šeimai, ir darbui. Net paklausus jos darbe personalo, kaip ji elgėsi su jais, manau, kad visi žmonės pritartų, kad ji visada bendraudavo pagarbiai. Į ją visada buvo galima kreiptis pagalbos bet kokiais klausimais. Ji buvo tas žmogus, kuriam galėjai skambinti nors vidury nakties – ji pagelbėdavo visais klausimais“, – sako M. Petruškevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat prabyla ir apie vieną susitikimą, kuriam, deja, nebuvo lemta išsipildyti.

„Tų prisiminimų su ja turiu begalę. Mes kartu dažnai vykdavome ir į keliones, ir vakarėliuose šėldavome kartu. Labai sunku išskirti kažką. Tik kitą savaitę planavome susitikti pas ją svečiuose, kalbėjome, kad reikia suvalgyti cepelinų. Taip ir nesusitikome“, – sako vyras.

Patį jos draugą žinia apie netektį pakirto netikėtai:

„Kiek žinau, su jos sveikata paskutiniu metu buvo viskas tvarkoje. Man tai buvo absoliučiai netikėta žinia – ji puikiia jautėsi ir negaliu iki šiol patikėti, kad jos nebėra. Kiek žinau, tai ji puikiia jautėsi.“

Bene 15 metų Ireną pažinojo ir dar vienas dizaineris Egidijus Rainys.

„Labai sunku dabar parinkti tinkamus žodžius... Ji linksmas, pozityvus, draugiškas, itin ištikimas žmogus, kompanijos siela. Man šiandien visą dieną galvoje paskutinis mūsų pokalbis, vykęs penktadienį, skamba. Ji sakė, kad viskas gerai, turime gyventi, džiaugtis gyvenimu. Jos pozityvumas užkrėtė ir užbūrė. Ji buvo tiesiog lyderė“, – portalui tv3.lt sako jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip pat jis sako buvęs šokiruotas dėl šios žinios, nes moteris buvo sveika. „Visiškai netikėtai mane pasiekė žinia. Vakar dar turėjome su ja susitikti dėl mūsų naujų kūrybinių projektų. Audiniai parinkti jau buvo, aš jos laukiau, bet taip ir nesulaukiau atvažiuojančios... Tik po poros valandų sužinojau skaudžią žinią...“ – teigia jis.

Skaudi netektis palietė ir Vokietijoje gyvenančią sporto žurnalistę Laimą Janušonytę.  Ji apie Ireną pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Yra žiauriai, tiesiog nepakeliamai liūdna ir graudu, kai išeina Tavo bendraamžiai... Mes nebuvome geros draugės, bet geros pažįstamos. Keliai susitikdavo tai …labai labai seniai… kokiose nors automobilių lenktynėse, paskui pas draugus,šventėse ar Amatininkuose... Irena Marozienė buvo... tiesiog ranka nekyla rašyti buvo… ji – visada besišypsanti, pozityvi, graži, visada kupina gerų jausmų, draugiška ir labai geranoriška.

REKLAMA

Ji mokėjo džiaugtis gyvenimu, jį labai mylėjo ir brangino, ir gyveno….Stipri, talentinga, daug pasiekusi moteris. Jai dar gyventi ir gyventi…ir mylėti,ir šampaną gerti, ir su draugais švęsti gyvenimą, ir ir ir ... daug visko. Deja, Irutė išėjo, vakar. Taip staiga, per greitai, tikrai per anksti… Kai išeina bendraamžiai – susimąstai: kiek liko Tau? Ar ta vasara dar pasikartos? Ar susitiksi su savo draugais, ar išgersi taurę vyno,ar dar prisės šalia Tavo sena gera pažįstama? Liūdesys….

Nuoširdi užuojauta Irutės dukroms Birutei ir Justinai, artimiesiems, draugams ir visiems pažinojusiems šią nuostabią,energingą, gyvenimą mylinčią moterį. Labai Tavęs ilgėsimės, Iručiuk, būtinai užsuksim į Amatininkus išgerti taurę vyno ir prisiminsime Tave – tokią trapią ir kartu labai stiprią. Ilsėkis ramybėje“, – rašė L. Janušonytė.

REKLAMA

Kaip minėjo daugelis Ireną pažinojusių žmonių, visi ją apibūdino kaip itin šiltą ir patikimą žmogų. Štai, kaip ją apibūdina artima bičiulė Reda Jacikevičienė:

„Nedaugžodžiaujanti, konkreti, visada turinti stiprią poziciją. Labai mylėjo savo mergaites, ypač jomis didžiavosi pastaruoju metu, kai dukros užaugo ir mamos – dukros santykis tapo dar ir moterišku. Ne mažiau ji mylėjo Lietuvą. Aplankiusi didelę dalį pasaulio, visada džiaugdavosi sugrįžus namo, o sodybą Molėtų rajone vadindavo rojaus kampeliu.“

„Pandemijos metu mūsų fizinis kontaktas nutrūko, bet mudvi visada palaikėm ryšį ir vis planavom susitikti šampanui, kurį ji mėgo“, – portalui tv3.lt priduria pašnekovė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip ir kitus artimus draugus, Irenos mirtis Redą užklupo labai netikėtai. „Apie sveikatą kalbėtis neteko, daugiau apie grožį ir estetiką. Ji viską apibūdindavo elegantiškai – taip ir atrodė!“

„Sunku kalbėti būtuoju laiku... Irena visada išliks tuo žmogum, kurio visada trūks, kurio niekada nepamirši...“ – sunkiai žodžius renka ji.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų