REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princo Harry sugrįžimas į Jungtinę Karalystę per Karalienės platininio jubiliejaus iškilmes sukūrė daugybę karališkųjų ekspertų teorijų. O naujausia – iš Australijos televizijos, kurioje ekspertas teigė, kad jo „keista kalba“ prieš šventę Buckinghamo rūmuose sukėlė „visišką įsiūtį“.

Princo Harry sugrįžimas į Jungtinę Karalystę per Karalienės platininio jubiliejaus iškilmes sukūrė daugybę karališkųjų ekspertų teorijų. O naujausia – iš Australijos televizijos, kurioje ekspertas teigė, kad jo „keista kalba“ prieš šventę Buckinghamo rūmuose sukėlė „visišką įsiūtį“.

REKLAMA

Pasak Russello Myerso, tinklalaidės „Pod Save The Queen“ vedėjo ir „Daily Mirror“ karališkojo redaktoriaus, problemos kyla iš interviu, kurį Harry davė „Invictus Games“ praėjusį mėnesį.

Jis sakė Australijos televizijai: „Vos prieš porą savaičių Harry davė interviu, kai dalyvavo „Invictus Games“. Visa tai buvo tik keista kalba. Jis buvo ten, kad galėtų šiek tiek apginti karalienę, tačiau šie dalykai jam nesiseka labai gerai.

Jeigu tai (jų santykius) reikia taisyti, tam reikia daugiau laiko. Jei Harry ieško kažko, kas galėtų būti taikos šeimoje gestas, tada jis buvo toli nuo jo. Žmonės, kurie itin svarbūs karališkoje šeimoje ir kalbasi tarpusavyje kiekvieną dieną, vis dar yra labai įsiutę.

REKLAMA
REKLAMA

Jis su Meghan Markle negali taip paprastai skųstis ir šmeižti karališkąją šeimą tarptautiniame televiziniame interviu su Oprah Winfrey, skųstis dėl jų šeimos elgesio ir tada tiesiog lyg niekur nieko atsisėsti su jais prie bendro stalo.“

REKLAMA

Karališkoji nesantaika tęsiasi nepaisant karalienės bandymų suburti šeimą per iškilmes. Ji netgi išsiuntė savo asmeninį „Land Rover“ pasiimti princo Harry ir žmonos Meghan Markle iš Farnborough oro uosto į Frogmore Cottage, kai jie mėnesio pradžioje atvyko į JK. Tačiau jos bandymai suvienyti šeimą buvo įvardinti kaip „nesuvaldoma“ katastrofa.

Kalbėdamas tinklalaidėje „Royally Us“, karališkasis autorius Christopheris Andersonas sakė: „Visas pasaulis stebėjo ir laukė, ar jų santykiai bus pataisyti, jei Sasekso kunigaikščiai sugrįš į DIdžiąją Britaniją. Šiuo požiūriu tai buvo tiesiog nelaimė.“

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad princui Williamui artimi šaltiniai teigia, jog jo ir Harry santykiai nerodo jokių taisymosi ženklų. Pranešama, jog Williamas yra „įsiutęs“ dėl Harry parodytos nepagarbos karalienei. 

Kembridžo kunigaikštis mano, jog jo jaunėlis brolis savo elgesiu peržengė visas ribas, o praraja tarp jų vis gilėja, praneša „Mail Online“ .

Princui Williamui jau antradienį sukaks 40 ir karališkosios šeimos ekspertai jau dabar ėmė spekuliuoti, jog iš brolio princas sveikinimų nesulauks. Panašu, jog nėra jokių ženklų, jog brolių santykiai gali sušilti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Pykčiai su broliu labai paveikė Williamą. Jis tarsi gedi santykių, kuriuos prarado. Žmonės nesupranta, jog Williamas Harry tapo tėviška figūra.

Jis nebuvo vien brolis, bet ir dar vienas tėvas, visada ištraukdavo Harry iš bėdos. Bet nesuklyskite, jis piktas. Jis tiki, jog Harry negerbė karalienės ir karališkosios šeimos“, – sakė princams artimas šaltinis.

Williamo ir Harry santykiai netolimoje ateityje gali dar pablogėti – Harry ketina išleisti savo memuarus. Visgi, pasak šaltinių, Williamas jaunėliui broliui visada laikys atviras duris. 

REKLAMA

Kitas Williamo draugas pareiškė, jog Harry niekada nepatiko būti karališkosios šeimos dalimi. Pasak jo, spaudimas, kurį Harry patyrė gyvendamas ir dirbdamas su Williamu, neigiamai paveikė ir jų santykius – o šiems pasitaisyti nepadeda ir Meghan Markle.

Pasak šaltinių, Williamas iki šiol pyksta ant Meghan už teiginius, kuriuos ji išsakė interviu su Oprah Winfrey metu. Šiame interviu M. Markle pareiškė, jog Williamo žmona Kate ją pravirkdė pasiruošimo vestuvėms metu. 

Nors Williamo santykis su broliu ir sugadintas nepataisomai, kiti jo gyvenimo aspektai šiuo metu yra geresni nei bet kada – pasak šaltinių, Williamo santuoka su Catherine dabar yra tvirtesnė nei bet kada anksčiau, o tėvystė jam neša daug džiaugsmo.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų