Asmenukė gimdymo kambaryje sukėlė tikrą ažiotažą

Kai kurie galbūt sakytų, jog ji turėjo laikyti savo gimdančios sesers ranką, tačiau Kat Armendariz tiesiog negalėjo praleisti tokios galimybės.

14

Jauna moteris nusprendė, jog gimdymas trunka šiek tiek per ilgai ir sugalvojo, kaip praskaidrinti visą procesą. Ji išsitraukė telefoną ir pasidarė asmenukę.

Nuotraukoje moteris atrodo visiškai atsipalaidavusi ir nekreipianti dėmesio į aplinką. Tačiau fone matyti jos sesuo, kuri akivaizdžiai ne taip mėgavosi procesu kaip jos jaunėlė sesuo. 

Kat yra fotografė, tad nieko nuostabaus, kad jos išlavinta akis gali pagauti pačius netikėčiausius kadrus, kaip atsitiko ir tą kartą. Spauda tiesiog išėjo iš proto, apie šią jau legendine tapusią nuotrauką gandai sklido net užsienio žiniasklaidoje.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Asmenukė gimdymo kambaryje sukėlė tikrą ažiotažą

Po nuotrauka Kat parašė - „asmenukė kol mano sesuo bando išstumti kūdykį iš savo…..Kas galėjo pagalvoti, kad nuotrauka susilauks 496 tūkst. peržiūrėjimų ir daugiau nei 1 tūkst. komentarų.

Kaip teigė pati Kat, jos sesė pati norėjo, kad ji padarytų asmenukę. Ji jautėsi visiškai gerai, kol Kat pasakė, jog jau fotografuoja ir staiga moteriai prasidėjo nepakeliami sąrėmiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų