Arnoldo Schwarzeneggerio sūnaus merginos gali pavydėti bet kuris vyras

Vyriausiasis aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio ir žurnalistės Maria Shriver sūnus Patrickas pasekė tėčio pėdomis ir pasirinko karjeros siekti pramogų versle. Rodos, ko 22-ejų metų vaikinui dar gali reikėti... O gi merginos.

22

Modeliu ir aktoriumi dirbantis vaikinas gyvena lyg pasakoje: patraukli išvaizda, apvalios sumos banko sąskaitoje ir graži ateitis. Be abejo, visas šis komplektas tiesiog traukte traukia merginas.

Naujausia Patricko mergina – daili mados industrijoje besisukanti blondinė Abby Champion. Daili šviesiaplaukė laimę bando rasti ne tik modelio profesijoje, bet ir su A. Schwarzeneggerio sūnumi.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Arnoldo Schwarzeneggerio sūnaus merginos Abby Champion gali pavydėti bet kuris vyras


Rašyti komentarą...
o
oj
2016-03-02 15:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei esi graži, tai dar nereiškia, kad vyras su tavimi bus tiek, kiek tu to norėsi, taip kad nėra čia ko pavydėti, ar žavėtis vien tik išvaizda.
Atsakyti
-2

S
Skitas
2016-03-02 17:10:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na nesupratau, kodėl turėtų pavydėti? Jei dėl išvaizdos, tai čia skonio reikalas. Antra ji su metais keičiasi. Trečia gyvenime kitaip nei nuotraukoje. Po penkiasdešimt bendro gyvenimo metų geriau tą temą narstytų. Nes tėvukui Arniui nekaip baigėsi...
Atsakyti
-1

e
eklektik
2016-03-02 17:53:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
eiline paklode.. paskaitykite kiek sitas gaidys jau vistu numyne M.cyrus , Taylor swift , jau koki simta izimybiu ... che ir tai gerai.. numyne ir pendeli i sikna
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų