• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klaipėdos pilies džiazo festivalis 30 kartą kviečia klausyti geriausių džiazo virtuozų iš viso pasaulio. Neatsiejamu vasaros desertu tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis birželio 27-29 dienomis kviečia pasinerti į muzikinę kelionę Teatro aikštėje jau 30 kartą.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis 30 kartą kviečia klausyti geriausių džiazo virtuozų iš viso pasaulio. Neatsiejamu vasaros desertu tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis birželio 27-29 dienomis kviečia pasinerti į muzikinę kelionę Teatro aikštėje jau 30 kartą.

REKLAMA

Penktadienis – antroji Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena. Tiesioginę transliaciją žiūrėkite tv3.lt.

2024-06-28 (penktadienis)

Klaipėdos teatro aikštėje

18:00 -19:30 Tomasz Chyla Quintet (Lenkija)

19:30 – 21:00 Domas Aleksa & Nnaji (Vokietija, Lietuva)

21:00 – 22:30 Shape International band/NATO jazz orchestra (Belgija)

22:30 – 24:00 My Son the Hurricane (Kanada)

Apie muzikantus

Tomasz Chyla Quintet (Lenkija)

Viena geriausių jaunų grupių Lenkijos džiazo scenoje. Jie yra iš Tricity srities šiaurinėje Lenkijoje. Didžiausias grupės pasiekimas – 2016 m. gruodžio mėn. Krokuvoje vykusio 40-ojo tarptautinio džiazo jaunių festivalio Grand Prix laimėjimas. Tomasz Chyla kvintetas koncertavo Europos ir Azijos scenose. Muzikantai buvo pakviesti į Kiniją, Taivaną, Kroatiją, Čekiją, Vengriją, Italiją ir Ispaniją.

Jie įžengė į Lenkijos improvizuotos muzikos sceną, įrodydami, kad jaunasis lenkų džiazas stiprėja. Jaunosios grupės pasirodymai garsėja nepaprastai išraiškingais, virtuoziškais solistų pasirodymais ir energinga, bendra bei atvira visos kompozicijos improvizacija, kuri neprieštarauja paprastos formos ir melodingumo skoniui. Tai puikiai apibrėžta muzikos vizija, kurią turi grupės lyderis – smuikininkas Tomasz Chyła, kuris pakvietė bendradarbiauti savo draugus, puikius muzikantus.

REKLAMA
REKLAMA

Domas Aleksa & Nnaji (Vokietija, Lietuva)

Paskutinis Domo Aleksos koncertinis turas įvyko Kinijoje prieš 6 metus.

O dabar Domas sugrįžta su nauju albumu „TRIPPIN“, kurį įrašė kartu su vokalistu Nnaji, kilusiu iš Berlyno, R&B ir Neosoul scenos.

REKLAMA

2023 m. išleistame albume apsijungia daug skirtingų muzikos žanrų, taigi pasiruoškite leistis į muzikinę kelionę nuo soul iki rock'o, nuo jazz iki hiphop'o! 

Let's go TRIPPIN!

Shape International band/NATO jazz orchestra (Belgija)

SHAPE tarptautinis orkestras veikia kaip viešųjų ryšių priemonė, reprezentuodamas SHAPE/NATO ir propaguoja jos idėją koncertuodama civiliams koncertuose, nacionalinėse šventėse, bendruomenių festivaliuose ir muzikinėse kelionėse.

REKLAMA
REKLAMA

NATO džiazo orkestras koncertuoja vadovams valstybių vadovams, aukštiems NATO vadovams ir ES nariams bei su pasididžiavimu atstovauja NATO civiliams visame pasaulyje bei Europoje.

My Son the Hurricane (Kanada)

Grupės lyderis, būgnininkas, kompozitorius ir prodiuseris  Danno O‘Shea mielai sutiko atsakyti į keletą klausimų:

– Ką reiškia jūsų grupės pavadinimas?

– Grupės pavadinimas neturi aiškios prasmės – niekada negalėjome pagalvoti, kad juokais sugalvotas grupės pavadinimas vis dar bus su mumis keliaujant po pasaulį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

– Koks jūsų grupės šūkis?

– „Atiduok visa save scenai“, mes nuoširdžiai bendraujame su klausytojais, vieni su kitais ir atiduodame visą save, viską ką turime!

– Ką darote magiško, kad turite tiek daug gerbėjų visame pasaulyje?

– Manau, kad tai mūsų gebėjimas priversti žmones pamiršti turimas bėdas. Mūsų pasirodymai skleidžiantys pozityvią energiją. Grodami mes suteikiame galimybę atsipalaiduoti, šokti ir kartu su mumis gerai praleisti laiką.

REKLAMA

– Ką žinote apie Lietuvą?

– Labai mažai! Labai džiaugiamės galėdami sužinoti daugiau! Nekantriai laukiame susitikimo su Klaipėdos muzikantais, fanais, norime pamatyti jūsų miestą, gamtą, paragauti nacionalinių patiekalų.

– Kuo nustebinsite Klaipėdos pilies džiazo festivalio klausytojus?

– Būkite pasirengę šypsotis ir smagiai praleisti laiką! Tai bus jaudinantis ir itin energingas koncertas. Mes tai pažadame!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų