• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Birželio 27-29 dienomis Klaipėdos širdyje – Teatro aikštėje vyks Jubiliejinis XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalis.

REKLAMA

Garbingo jubiliejaus proga Klaipėdos pilies džiazo festivalį pasveikino Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

„Paskutinę birželio savaitę Klaipėdoje užbaigsime grandioziniu savaitgaliu! Vienas įtakingiausių džiazo muzikantų, žmogus – epocha Loui Armstrongas yra klausęs bendraminčių, ar jie žino, kas yra džiazas. Jei ne, tai niekada ir nesužinosite, – tuomet atsakė Armstrongas.

Aš labai džiaugiuosi, kad bent jau klaipėdiečiams nereikia pasakoti, kuo džiazas yra nuostabus. Didžiuojuosi, kad Lietuvoje, tame tarpe ir Baltijos valstybėse, Klaipėda yra džiazo lopšys, o Džiazo festivalis šiemet skaičiuoja net 30 metus!

Birželio 27-30 dienomis taip pat penktą kartą sugrįžta „The Tall Ships Races“ didžiųjų burlaivių lenktynės! Pirmą kartą istorijoje Klaipėdai patikėta tapti šių unikalių lenktynių starto uostu – tai didelis tarptautinės jūrinės bendruomenės įvertinimas Lietuvai, kaip jūrinei valstybei.

Jūsų lauks ir Tarptautinis nematerialaus kultūros paveldo festivalis „Lauksnos“ – susipažinsite su liaudies meno šedevrais – muzika, šokiu, tautosaka! Pasitikime paskutinį birželio savaitgalį trankiai – džiazo ritmu, iškeltomis burėmis ir puoselėdami tautiškumą! Lauksiu Jūsų ir mūsų Klaipėdoje – birželio 27-29 dienomis!“ – sakė Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų