Ant Kristinos Ivanovos piršto – naujas žiedas?

Kristina Ivanova nešioja labai nedaug papuošalų ir kiekvienas jų ką nors jai reiškia. Todėl ant jos piršto sužibėjęs naujas deimantais nusėtas žiedas kelia klausimų. Negi jau pakvipo vestuvėmis?

„Iš tiesų, istorija kiek kitokia – rinkau dovanas sesei, mamai ir kitoms artimoms draugėms, bet galų gale daugiausia išsirinkau sau. Apsilankiau juvelyrikos namuose „Fashion Gold“ norėdama apžiūrėti kalėdines dovanas ir tiesiogine ta žodžio prasme „įstrigau“ ten kelioms valandoms, nes norėjosi apžiūrėti ir pasimatuoti kuo daugiau papuošalų. Mano išsirinktas žiedas ir kiti papuošalai atkeliavo net iš Monako“, – prisipažino grožio studijos „Kristina“ vadovė.

K.Ivanova iki šiol nešiojo tik tuos papuošalus, kurie jai ką nors reiškia. Ji dažnai pasipuošia mamos dovanota geltono aukso grandinėle ir pakabučiu su jame pavaizduotu kryželiu ar močiutės dovanotu perlų vėriniu.

Iš „Fashion Gold“ Kristina išėjo nešina net keliais pirkinių maišeliais, o labiausiai džiaugėsi rastu papuošalu su opalu.

„Atsitiktinai sužinojau, jog man rekomenduojama nešioti opalą ir labai užsinorėjau ko nors su juo. Bandžiau ieškoti, žiūrėti, bet niekas nepatraukė mano dėmesio iki dabar, – neslėpė džiaugsmo Kristina.

REKLAMA

Opalas yra laikomas vienu iš stipriausias energetines savybes turinčių akmenų. Įdomiausia, jog jis vadinamas ir meilės akmeniu – įpučia aistros į nusistovėjusius santykius arba sutvarko per daug nepastovius, taip pat skatina amžina meilę.

„Ne, šio akmens norėjau tikrai ne dėl meilės reikalų, – juokėsi Kristina. – Man labiau patinka, kad šis akmuo skatina kūrybiškumą, įkvėpimą ir palengvina gyvenimo pokyčius. Žinoma, amžina meilė irgi labai svarbus dalykas.”

Ką slėps Kalėdų Senelio maiše, K.Ivanova dar iki galo neapsisprendė, bet tikina, jog kiekviena dovana bus labai apgalvota ir iš visos širdies.

„Man svarbiausia ne dovanos vertė, bet jos prasmė ir tai, jog ji skirta konkrečiai man. Tokias dovanas renku ir savo artimiesiems“, – patikino Kristina.

 


Rašyti komentarą...
d
dalia
2013-12-06 22:40:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
durnos ,tos moterys,bet dar supras
Atsakyti
0

d
dalia
2013-12-06 22:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
ivanova gal ka krapsto,mam 45 bet rankos grazesnes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų