• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Angelina Jolie sako, kad ji neturėtų perduoti buvusiam vyrui Bradui Pittui visų savo ankstesnių informacijos neatskleidimo susitarimų, po to, kai vyko jų epinis karas dėl 500 milijonų dolerių vertės vyno daryklos.

Angelina Jolie sako, kad ji neturėtų perduoti buvusiam vyrui Bradui Pittui visų savo ankstesnių informacijos neatskleidimo susitarimų, po to, kai vyko jų epinis karas dėl 500 milijonų dolerių vertės vyno daryklos.

REKLAMA

Angelinos Jolie advokatai naujai pateiktuose teismo dokumentuose, kuriuos gavo „Page Six“, teigia, kad neseniai pateiktas B. Pitto prašymas susipažinti su Jolie informacijos neatskleidimo susitarimais su bet kokiomis trečiosiomis šalimis yra brangus, nuostolingas, neprotingas ir net piktnaudžiaujantis.

48 metų Jolie teismo dokumentuose teigė, kad 60 metų Pittas paprašė jos pasirašyti didelės apimties informacijos neatskleidimo susitarimus jų žlugusiame „Miraval“ sandoryje, nes siekė nutildyti ją, kad ji nekalbėtų apie įtarimus, jog jis smurtauja prieš A. Jolie ir jų šeimą, įskaitant 2016 m. skrydį iš Prancūzijos į Kaliforniją.

„Nors Pittas fiziškai smurtavo prieš Jolie gerokai anksčiau nei 2016 m. rugsėjį, kai šeima skrido lėktuvu iš Prancūzijos į Los Andželą, šis skrydis buvo pirmas kartas, kai jis fiziškai smurtavo ir prieš vaikus. Tada Jolie iš karto jį paliko“, – anksčiau dokumentuose yra teigusi A. Jolie.

REKLAMA
REKLAMA

„Maleficent“ žvaigždė naujuose teismo dokumentuose taip pat tvirtina, kad kitų jos pasirašytų NDA perdavimu būtų pažeistas kitų šalių – tikėtina, įskaitant kino studijas, prekių ženklus ir darbuotojus – privatumas, atskleidžiant „sutartis, kuriose yra Jolie kompensacija arba kompensacija, kurią ji sumokėjo trečiosioms šalims“.

REKLAMA

Jolie pusė teigė, kad Pittas norėjo, jog Jolie pasirašytų nesąžiningai apsunkinančius sutarimus, apimančius asmeninius Pitto nusižengimus, nesvarbu, ar jie susiję su „Miraval“, ar ne, kad ji galėtų jam parduoti savo akcijų paketą.

Buvusių sutuoktinių sandoris žlugo – jos teigimu, dėl nesąžiningo susitarimo – ir Jolie pardavė savo akcijas „Stoli Group“ dukterinei įmonei. B. Pittas pasipriešino „Stoli“ sandoriui ir teigė, kad ji nesąžiningai pardavė akcijų paketą jam iš rankų.

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau šį mėnesį Pitto komanda Los Andželo aukštesniajam teismui pateikė dokumentus, kuriuose teigiama, kad Jolie turėtų atskleisti kitus informacijos neatskleidimo sutarimus, kuriuos ji sudarė su trečiosiomis šalimis, įskaitant savo asmeninius darbuotojus. Filmo „Kovos klubas“ aktoriaus pusė teigė, kad tai padės išsiaiškinti, ar Jolie iš tiesų manė, kad Pitto prašymas sudaryti informacijos neatskleidimo sutartį yra toks sandoris.

Tačiau naujuose teismo dokumentuose Jolie advokatai atsako: 

„Pittas akivaizdžiai ketina įrodinėti, kad per pastaruosius du dešimtmečius Jolie buvo sudariusi arba bent jau svarstė galimybę sudaryti kitas informacijos neatskleidimo sutartis su kitais asmenimis ir organizacijomis dėl kitų klausimų, niekaip nesusijusių su Pitto piktnaudžiavimu. Jis sako norįs įrodinėti, kad kadangi Jolie per savo ilgą karjerą svarstė ir (arba) sudarė kitas informacijos neatskleidimo sutartis, jo pasiūlyta sutartis, apimanti jo sutuoktinės ir vaikų išnaudojimą, negalėjo būti priežastis, dėl kurios žlugo sandoris.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jolie advokatai taip pat teigia: 

„Siekdamas įgyvendinti šį planą, B. Pittas dabar reikalauja, kad A. Jolie peržiūrėtų visas sutartis, kurias ji kada nors svarstė ar sudarė per pastaruosius du dešimtmečius, ir išsiaiškintų, ar kurioje nors iš jų buvo kokia nors forma (tiek dėl nepaneigimo, tiek dėl informacijos neatskleidimo).“

Jolie pusė teigia, kad tokių išsamių dokumentų perdavimas taip pat atskleistų privačią informaciją apie kitus asmenis ir taip pažeistų jų teises.

REKLAMA

„Savo pobūdžiu Pitto reikalavimai siekia įsibrauti į Jolie privatumą“, – sakoma naujame Jolie ieškinyje. „Prašymuose prašoma sudaryti sutartis tarp Jolie (arba bet kurio iš jos subjektų) ir bet kurio kito asmens ar subjekto. Dauguma, jei ne visos, šių sutarčių bus su darbo santykiais susijusios sutartys, kuriose bus nurodytas Jolie atlyginimas arba atlyginimas, kurį ji sumokėjo tretiesiems asmenims.“

Dokumentuose taip pat teigiama: „Šios trečiosios šalys turi savo teises į privatumą, o Pittas joms nepateikia jokio pranešimo, kad jos galėtų apsaugoti savo teises.“

REKLAMA

Dokumentuose teigiama, kad naujausias Pitto prašymas paprasčiausiai nesusijęs su šia byla.

Jolie advokatai taip pat teigia, kad versti Jolie skirti laiko ir išlaidų visiems šiems dokumentams rinkti ir pateikti yra brangu, neekonomiška ir neprotinga, o tai yra naujausia Pitto Pito piktnaudžiavimo Jolie atžvilgiu. Teismas neturėtų to leisti.

Kaip pranešėme, teismo posėdis vyks gegužės 16 d. Visapusiško teismo proceso šiais metais nesitikima.

Holivudo buvę sutuoktiniai kovoja dėl 2008 m. įsigyto vynuogyno nuo tada, kai Jolie 2016 m. pateikė skyrybų prašymą. Teisinis karas dėl dvaro vyksta Kalifornijos ir Liuksemburgo teismuose.

Jolie komanda savo argumentuose taip pat teigia: „Pitto prašymas iliustruoja žalą ir pažeminimą, su kuriais smurto šeimoje aukos susiduria teisme. Kadangi Jolie išdrįso iškelti šį klausimą kaip gynybos argumentą šioje byloje, Pittas siekia iškasti beveik du dešimtmečius trukusius sutartinius santykius, kad neva apkaltintų jos reakciją į Pitto bandymą nuslėpti savo smurtą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų