• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai nuskambėjo žinia, kad Angelinos Jolie dukra Shiloh, kurios ji susilaukė su buvusiu vyru, aktoriumi Bradu Pittu, iš savo vardo išbraukė tėvo pavardę Pitt. Prieš kurį laiką panašiai pasielgė ir jos vyresnioji sesuo Zahara. Paaiškėjo, kaip po šio įvykio jaučiasi pats B. Pittas. 

Neseniai nuskambėjo žinia, kad Angelinos Jolie dukra Shiloh, kurios ji susilaukė su buvusiu vyru, aktoriumi Bradu Pittu, iš savo vardo išbraukė tėvo pavardę Pitt. Prieš kurį laiką panašiai pasielgė ir jos vyresnioji sesuo Zahara. Paaiškėjo, kaip po šio įvykio jaučiasi pats B. Pittas. 

REKLAMA

Teigiama, kad B. Pittas yra informuotas apie šį dukros sprendimą. Tačiau toks žingsnis aktoriui – itin skaudus. 

„Jis žino ir yra nusiminęs, kad dukra atsisakė savo pavardės. Jis niekada nejautė didesnio džiaugsmo nei tada, kai ji gimė. Jis visada norėjo dukters. 

Priminimai, kad jis neteko savo vaikų, Bradui, žinoma, nėra lengvi. Jis myli savo vaikus ir jų pasiilgsta. Tai labai liūdna“, – atskleidė šaltinis portalui PEOPLE. 

Informatorius pažymėjo, kad nors B. Pittas šiuo metu jaučiasi laimingas su savo mergina Ines de Ramon, išsiskyrimas su šešiais vaikais jam kelia skausmą.

REKLAMA
REKLAMA

„Jis vis dar nepaprastai myli visus savo vaikus. Visas šis procesas buvo labai sunkus visai šeimai“, – kalbėjo šaltinis. 

REKLAMA

Gegužės 27 d., per Shiloh 18-ąjį gimtadienį, ji pateikė prašymą teisiškai išbraukti „Pitt“ iš savo vardo.

Nors paauglės vardo pakeitimas dar nėra patvirtintas, pranešama, kad naujasis jos pseudonimas bus „Shiloh Jolie“.

Žmonės pirmą kartą pastebėjo, kad Shiloh atsisakė tėvo pavardės praėjusį mėnesį filmo „The Outsiders“ afišoje.

Pranešama, kad šokėja, kuri padėjo 48-erių mamai A. Jolie prodiusuoti Brodvėjaus spektaklį, teatro lankytojams skirtame žurnale buvo įvardyta kaip „Vivienne Jolie“.

REKLAMA
REKLAMA

Vaikų akibrokštai sekė vienas po kito 

Shiloh nėra vienintelė iš B. Pitto vaikų, atsisakiusių tėvo pavardės.

Praėjusiais metais dukra Zahara  buvo priimta į Spelmano koledžo seserų bendriją AKA. Tuomet devyniolikmetė studentė prisistatydama atsisakė tėvo pavardės.

Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo žurnalas „Essence“, ji pareiškė: „Mano vardas Zahara Marley Jolie“.

B. Pittas taip pat sulaukė paniekos iš savo 20 metų sūnaus Paxo, kuris jį pavadino „pasaulinio lygio asilu“ ir „niekingu žmogumi“. Taip vaikinas tėvą išvadino socialiniuose tinkluose. 

Angelina ir 60 metų Bradas išsiskyrė daugiau nei prieš septynerius metus, tačiau buvę sutuoktiniai įsitraukė į pykčius dėl globos teisių, jų santykių pabaigos aplinkybių ir verslo reikalų. 

Toksiška ta Angelina. Žaloja savo pačios vaikų psichiką, kad atkeršytų vyrui, su kuriuo senai išsiskyrė ir turėjo pamiršti.
Nusibodo klausyti šios vargšės nuskriaustosios psichės, kuri prisidenginėja savo vaikais.
Ji visas taip ruošiasi problemas savo gyvenime spręsti manipuliuodama jais?! Dar viena Amber, aukos kailyje. Jai reikia realios psichologinės arba gal jau net psichiatrinės pagalbos. Ji pati nieko negali savo gyvenime susitvarkyti, vaikšto visur su visu vaikų būriu
ir juo prisidenginėja, kokia ji gera ir pūkuota. Kai tuo tarpu mergina turi rimtų problemų, kurias net bijo įvardinti ir dangstosi vaikais. Ką, ji viena juos augina? Auklių krūva, vaikai daro ką nori... Taip kaip jos vaikystėje,vienas prie vieno. Ar užaugus tokioje šeimoje ji gali užauginti nesutrikusios sveikatos vaikus?! Ji dar ir pati jais manipuliuoja. Tai grįž jai vieną dieną ....ir dar su kaupu. Pačios pavardės tie patys vaikai atsisakys. Moka ji dangstytis po visokiais ambasadorės šydais, ką ji pati tai daro? Reikia atrodyti rimtai - tai ir dangstosi kaip išmano. O ko ne, pinigų tai turi, gali ir pasidalinti su fondukais visokiais,kad gražiau atrodytų madame.
tai tie vaikai jau ne tokie ir vaikai ...ar smegenu neturi?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų