• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Angelinos Jolie dukra Vivienne, kurios ji susilaukė su buvusiu vyru, aktoriumi Bradu Pittu, kurtame spektaklyje „The Outsiders Playbill iš savo vardo išbraukė tėvo pavardę Pitt.

Angelinos Jolie dukra Vivienne, kurios ji susilaukė su buvusiu vyru, aktoriumi Bradu Pittu, kurtame spektaklyje „The Outsiders Playbill iš savo vardo išbraukė tėvo pavardę Pitt.

REKLAMA

Penkiolikmetė, viena iš šešių Jolie ir Pitto vaikų, padėjo Angelinai kurti spektaklį.

Pasak „People“, buvusios poros dukra informacijoje apie spektaklį buvo įvardyta kaip Vivienne Jolie, o ne Vivienne Jolie-Pitt.

Nežinoma, ar ji teisėtai pasikeitė vardą. 

Šis žingsnis žengtas po to, kai praėjusią savaitę teisėjas įpareigojo Angeliną atiduoti visas sutartis, kurias ji pasirašė su trečiąja šalimi per aštuonerius metus, vykstant poros teisinei kovai.

Vivienne pakeitė vardą po to, kai jos vyresnioji sesuo Zahara viešai paskelbė panašų sprendimą.

Praėjusių metų lapkritį, kai buvo priimta į Spelmano koledžo seserų bendriją AKA, devyniolikmetė studentė prisistatydama atsisakė tėvo pavardės.

REKLAMA
REKLAMA

Vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo žurnalas „Essence“, ji pareiškė: „Mano vardas Zahara Marley Jolie“.

Panieka ir iš kitų vaikų

B. Pittas taip pat sulaukė paniekos iš savo 20 metų sūnaus Paxo, kuris jį pavadino „pasaulinio lygio asilu“ ir „niekingu žmogumi“. Taip vaikinas tėvą išvadino socialiniuose tinkluose. 

REKLAMA

Angelina ir 60 metų Bradas išsiskyrė daugiau nei prieš septynerius metus, tačiau buvę sutuoktiniai įsitraukė į pykčius dėl globos teisių, jų santykių pabaigos aplinkybių ir verslo reikalų. 

Vivienne's įrašyta kaip spektaklio „The Outsiders“ prodiuserio asistentė. 

Tuo tarpu Angelinos reklaminiame skyrelyje rašoma: „Angelina džiaugiasi, kad gali dirbti prie savo pirmosios teatro prodiusavimo veiklos kartu su dukra Vivienne, kuri yra teatro studentė ir meno rėmėja.

REKLAMA
REKLAMA

Holivudo žvaigždė paskelbė apie savo planus 2023 m. rugpjūtį kurti spektaklį - 1983 m. Franciso Fordo Coppolos filmo adaptaciją.

Angelina sakė: „Vivienne yra jauna menininkė, kuri daugiausia dėmesio skiria kitiems.

Ji padeda, kuo tik gali, ir labai daug ko išmoko iš Justino Levine'o ir visos kūrybinės komandos.

Be Vivienne ir Zaharos, Angelina ir Bradas turi dar sūnus 22 metų Maddoxą, 20 metų Paxą, 17 metų dukrą Shiloh ir 15 metų Vivienne brolį dvynį Knoxą.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Angelina 2019 m. po penkerių santuokos metų pateikė skyrybų su aktoriumi prašymą.

Sąjunga baigėsi nesutarimais, o jų vaikai, regis, stojo į vieną pusę, įtempdami santykius su tėvu.

Abu kino kūrėjai įsivėlė į aršią kovą dėl savo Prancūzijos vynuogyno ir namų po to, kai 2021 m. žvaigždė pardavė savo 64 mln. dolerių vertės akcijų paketą rusų milijardieriui Jurijui Šefleriui. 

B. Pittas savo buvusią žmoną išvadino veidmaine, nes ji teigė, kad jis norėjo pasinaudoti jų Prancūzijos vynuogyno pardavimo sutartimi, kad galėtų ją kontroliuoti, nors ir jis reguliariai užčiaupdavo savo darbuotojus panašiomis sutartimis.   

Chateau Miraval valda, kurioje gaminamas apdovanojimus pelnęs putojantis rožinis vynas, yra ilgai besitęsiančio poros teisminio ginčo centre.

"atsidėkojo" tėvui, ypač tie įvaikinti čiučmekai...
palikima matys kaip savo ausis
Jo suprasčiau, savi išsidirbinėja, bet adoptai tai šikną bučiuot turėtų
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų