Alpakos jauniklių vilnos drabužių kolekcija: atskleista, kuom ši vilna geriau už avies

Atšalus orams daugelis į garderobą įsileidžia jaukių ir šiltų drabužių. Vertinantys išskirtinę kokybę turėtų dėmesį atkreipti į „baby“ vilnos gaminius. Gamtos kūriniu vadinama vilna ypač vertinama dėl savo minkštumo, švelnumo ir patvarumo.

24

Prekės ženklas „Alpacos“ šį rudenį ir artėjančią žiemą siūlo suderinti patogumą, amžinai madingus drabužių modelius, o didžiausią dėmesį skirti audiniui. Alpakos jauniklių vilna ne tik maloniai priglunda prie kūno, bet ir prisitaiko prie kūno temperatūros. Jei šalta – sušildo, o jei karšta – atvėsina. Ši vilna tikras išsigelbėjimas alergiškiems, jautrią kūno odą turintiems žmonės ir vaikams, rašoma pranešime spaudai.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alpakos jauniklių vilnos drabužių kolekcija – šiluma kūnui ir sielai iš gamtos

Aštuonerius metus gyvuojantis prekės ženklas pristato atgimstančiame Paupio rajone surengtą fotosesiją. Joje demonstruojami šaltajam metų sezonui tinkami drabužių deriniai: jaukūs megztiniai moterims ir vyrams, megzta laisvalaikio apranga, puikia dovana galinti būti skraistė, klasikinio ir minimalistinio dizaino paltai, tiksiantys net pačiai šalčiausiai žiemai.

Pats populiariausias rudens ir žiemos gaminys – šalikas. Keičiant ryšėjimo būdą, jis kiekvieną kartą atrodys vis kitaip. Šalikus renkasi ne tik tie, kurie savo spintoje nori turėti šiltą aksesuarą. Alpakos vilnos šalikas gali būti puiki verslo ar šventinė dovana. Kolekcijoje vyrauja žemės spalvos, todėl drabužius ypatingai lengva derinti prie turimo garderobo. Prekės ženklo įkūrėjai tikina, kad vienas svarbiausių dalykų – kokybė. Įsigytas drabužis turi nesusidėvėti daug sezonų, džiuginti savo universalumu ir nenusibostančiu dizainu.

„Alpakos jauniklių vilna į Lietuvą atkeliauja iš Pietų Amerikos. Ją pasaulyje ypatingai vertina tie, kurie pirmenybę teikia natūralumui, ilgaamžiškumui ir tvariai madai. Alpakos jauniklių vilna yra lyginama su kitais aukštos kokybės pluoštais: kašmyru, angora, mohera. Įdomu tai, kad alpakos vilnos gaminių gamybos metu nenukenčia nė viena alpaka. Todėl šios vilnos drabužius ar namų aksesuarus ypatingai mėgsta šiems gyvūnams neabejingi žmonės. O alpakos išties labai mielos, atsispirti jų žavesiui sunku. Tai – smalsūs, ramūs ir socialūs gyvūnai“, – sako prekės ženklo įkūrėjai.

Įdomu tai, kad alpakų mažylių vilna yra 6 kartus šiltesnė nei avies vilna ir kvėpuoja daugiau už kitus termo audinius. Ji taip pat minkštesnė už medvilnę, tvirtesnė už moherą, lengvesnė, šiltesnė ir stipresnė už vilną. Alpakų vilna yra prabangesnė už kašmyrą ir spindi kaip šilkas. Ši vilna taip pat nesipūkuoja ir nepalieka kamuoliukų ant audinio. Dažniausiai greitosios mados drabužiuose galima rasti vos kelis procentus alpakos jauniklių vilnos. Beveik visi prekės ženklo „Alpacos“ drabužiai yra pagaminti tik iš alpakos jauniklių vilnos. Kai kur sudėtį papildo itin vertinama „Pima“ medvilnė.

„Mūsų prekės ženklo tikslas yra pripildyti harmonija ir šiluma kasdienį žmogaus gyvenimą. Tikime, kad gyvenimas gali būti paprastas, o laimę gali atnešti gamta, tyrumas, gėris ir tyla. Manome, kad drabužis nėra tik drabužis. Tai – viena iš priemonių, leidžianti susikurti šiltas emocijas“, – sako įkūrėjai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų