• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – pėsčiųjų siaubas, vairuotojų košmaras, medikų galvos skausmas arba kitaip – paspirtukininkai.

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – pėsčiųjų siaubas, vairuotojų košmaras, medikų galvos skausmas arba kitaip – paspirtukininkai.

REKLAMA

Atšilus orams, jie ir vėl rieda miestų gatvėmis, tačiau kokių priemonių bus imtasi, kad dėl to niekas nenukentėtų? Tiesa, tai – ne vienintelė mūsų laukianti grėsmė. Kaip laidoje teigs Algis Ramanauskas-Greitai, dėl mūsų politikų atlaidumo greitai galime susidurti ir su kur kas didesne bėda.

Kai Seimas didžiule balsų persvara atmetė įstatymo pataisas, kurios draustų Lietuvoje gyvenantiems baltarusiams neribotai vykti į Baltarusiją, A. Ramanausko nervai nebeišlaikė. Jo įsitikinimu, tai – kone veikimas prieš valstybę.

„Jie mūsų nekenčia, jie mus laiko nevykėliais, kurie kariavo kuokomis Žalgirio mūšyje“, – sakys laidoje jis bei pridės, kad tai būtų galima rasti bet kuriame istoriniame vadovėlyje. 

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pastebi A. Ramanauskas-Greitai, nors mūsų saugumo struktūros ir už nacionalinį saugumą atsakingi politikai ne kartą ir ne du perspėjo, kad nevaržomas baltarusių judėjimas kryptimi Baltarusija – Lietuva kelią grėsmę, kalbos taip ir liko tik kalbomis.

REKLAMA

Žinomas vyras nesupranta, kaip mūsų politikai nemato ir negirdi akivaizdžių faktų.

Anot jo, baltarusiai aiškiai pasako, kad kai kuriems yra visai nusispjaut ant mūsų istorijos, laisvės ir proeuropietiškos krypties.

„Daugybė žmonių yra suklaidinti – jie mano, kad jie yra baltarusiai, bet jie klysta. Daugelis tų žmonių savo mentalitetu ir kalba, kuria rašo ir komunikuoja, yra rusai. Ir dabar jau dažnas, kuris yra susidūręs, tai mato. Nėra naglesnių už tuos, kurie čia dabar yra privažiavę“, – sakys laidoje jis.

REKLAMA
REKLAMA

O ką į tokias kalbas A. Ramanauskui-Greitai atsakys Lietuvoje jau keturis metus gyvenantis Baltarusijos pilietis bei klubo „Litvinai“ vadovas Sergej Šalygin? Visa tai – jau šio vakaro laidoje.

Antrajame dienos reportaže – ir vėl į gatves išlėkę, o neretai – ir galvas pametę paspirtukininkai.

Pastaraisiais tampa ne tik jaunimas! Pavyzdžiui, pernai Klaipėdoje neblaivi 70-metė krito nuo paspirtuko ir patyrė sunkią galvos traumą.

Nuo metų pradžios įsigaliojusi nauja tvarka neva turėjo sudrausminti paspirtukininkus, bet ar lūkesčiai sutampa su realybe?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O trečiajame dienos reportaže išgirsime ir apie Turkmėnistano prezidentą Gurbanguly Berdymuchamedovą – visokio plauko pasaulio diktatorių tarpe jis dažnai be reikalo pamirštamas. Tačiau vien faktas, kad jo knyga apie arbatų naudą kepenims ir prostatai privalomuoju būdu turėjo būti išpirkta visų 7 mln. turkmėnistaniečių, stato šį visų galų meistrą ant spalvingiausių planetos diktatorių pjedestalo…

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Zodziu baltarusiai yra blogai,paspirtukai irgi yra blogai,o baltarusiai ant paspirtuku,yra visai blogai.
Plikasikniui Algiukui tėvynainiai nepatinka?
teko nemazai bendraut su rusais,belarusais tarybinej armijoj,bei veliau .Tai priejau isvados,kad rusai labiau issilavine uz belarusus,su rusu gali pakalbet ivairiom temom o belarusui rupi naxaliavai paest ir isgert.Ir jie musu nekencia,turbut is pavydo,kad visad uz juos geriau gyvenom ir gyvenam.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų