• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Tik viešumas Seimo narius gali priversti laikytis moralės principų“ – skelbia TV3 laida „TOP 3“, ir šį vakarą kvies išsiaiškinti, kiek kainuoja politiko sąžinė.

„Tik viešumas Seimo narius gali priversti laikytis moralės principų“ – skelbia TV3 laida „TOP 3“, ir šį vakarą kvies išsiaiškinti, kiek kainuoja politiko sąžinė.

REKLAMA

Taip pat laidoje išgirsime Algio Ramanausko-Greitai nuomonę apie tai, kas mūsų šalyje yra penktoji kolona, ir kaip tai liečia kiekvieną iš mūsų. O galiausiai susipažinsime ir su hučiais – kas jie tokie ir kuo pavojingi?

Dar pernai visuomenininko ir žurnalisto Andriaus Tapino pradėta skaidrinimo akcija niekaip nesibaigia.

O neseniai, prasisukęs pro Seimo kanceliarijos buhalteriją, jis išsiaiškino ir dar daugiau neįtikėtinų kai kurių parlamentarų pomėgių.

Tai – priklausomybė patiems brangiausiems kompiuteriams ir telefonams.

Seimo narys Aidas Gedvilas – puikus to pavyzdys, niekaip negalintis gyventi be labai brangių „Apple“ telefonų ir kitų šios firmos įrenginių. Todėl, vos pasirodo nauji telefonų modeliai, jis tuoj pat jiems atidaro kanceliarinių lėšų piniginę ir perka naują aparatą.

REKLAMA
REKLAMA

Neva, ta įranga, kurią suteikia Seimas, jam yra nepatogi… Jis prie tokios nepratęs!

„Nuosekliai – 12 „iPhone“, 14 ir dabar 15 už mūsų pinigus. Tai man atrodo nenormalu. Mes visi norime kas metus atsinaujinti, bet mes tai darome už savo pinigus“, – laidoje politiko veiksmus vertindamas sakys A. Tapinas.

REKLAMA

Tiesa, ne ką geriau elgiasi ir kiti Seimo nariai. Štai Sergejus Jovaiša nuo kadencijos pradžios už 25 tūkstančius eurų sau į kišenę įsidėjo 5 brangius kompiuterius ir 5 naujausio modelio mobilius telefonus.

Fetišą už valdiškus pinigus pirktiems kompiuteriams turi ir kitas parlamentaras – Antanas Matulas.

Ir tai – tik dalis tų, apie kuriuos šį vakarą išgirs žiūrovai. „Jų visų atsakymai yra identiški: „Aš nieko nepažeidžiau“. O kai klausi, ar planuoja grąžinti, jei neišrinks, atsakymas būna: „Aš nieko nepažeidžiau ir nesiruošiu grąžinti“, – sako A. Tapinas.

REKLAMA
REKLAMA

Antrojoje laidos temoje – grėsmės Lietuvai A. Ramanausko-Greitai akimis.

Naujausiais migracijos departamento duomenimis, šalyje jau yra 220 tūkstančių pabėgėlių.

Tai – apie 8 proc. šalies gyventojų. Anot A. Ramanauskas-Greitai, tai – milžiniška grėsmė Lietuvos saugumui.

Negana to, jis įsitikinęs, jog didžioji dalis baltarusių neturi tautinio identiteto bei kalba ir mąsto taip, kaip rusai. O mūsų saugumo struktūros tikrai neturi tokių pajėgumų, kad visus juos patikrintų…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai, žiūrovai bus pakviesti daugiau išgirsti apie hučius – tuos, kurie vadina save Dievo šalininkais. Ir tuos, kurie atakuoja laivus, plaukiančius Raudonąja jūra.

Dėl šios organizuotos karinės struktūros kenčia pasaulio prekyba, kyla kainos ir net stoja gamyklos, laiku negaunančios reikalingų komponentų.

Apmokyti ir Irano palaikomi hučiai deklaruoja siekiantys Izraelio sunaikinimo, bet už jų veiksmų nesunku pastebėti styrančias Rusijos interesų ausis…

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Maniau, kad ši laida rimtesnė. Jeigu jau pradedamos pateikinėti tokių kaip Ramanausko nuomonės, kuriam žmogus, kuris turi nuomonę ne pagal partinę liniją yra galvijas, tai pats metas tą laidą užmiršti. Rimta, save gerbianti laida, tokių pašnekovų nekviestų.
Jei seimo narys su trim padėjėjais nesugeba parašyti ataskaitos ir kas mėnesį už jį dirbančiam žmogui moka po tūkstantį eurų, tai tokį seimą privalu paleisti
Seimo nariais tampa ne išsilavinę,sąžiningi,savo tautą mylintys žmonės,Jau prasidėjo,kai vaikai ir anūkai atsidųrė seime,kurie dėja jau tik kopijos o ne originalai,O čia jei galima sukčiauti tai tuo ir naudosis,Jei galima darbo metu atostogauti,neatvykti į posėdžius tai taip ir darys, nes patys sau nusistato taisykles,atlyginimus,Vaidina pasaulio bambas o savo kieme šiukšlių nesusirenka.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų