Alanas Chošnau – atvirai apie įtampos ir netekčių kupiną laikotarpį: šeima neleidžia pasiduoti

Dainininkas Alanas Chošnau šeštadienį dalyvaus laidoje „galvOK“. Atlikėjas pandeminiu laikotarpiu nenuleido rankų – praėję metai jam buvo itin kūrybingi. 

12

„Šis laikotarpis tikrai nėra eilinis mums visiems, daug nežinios, įtampos, netekčių, tačiau nepaisant sudėtingos pandeminės situacijos visame pasaulyje, nesu abejingas savo veiklai. Sakyčiau, tapau dar labiau susikoncentravęs į muzikinę kūrybą“, – teigia A. Chošnau. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alanas Chošnau

„Taip jau sutapo, kad vos paskelbus karantiną Lietuvoje, pristačiau pirmąjį savo tarptautinį albumą anglų kalba „Children of Nature“, po kurio sekė ne viena albumo kūrinių ir mini albumų premjera su muzikiniais klipais. Taip pat karantine kartu su Leon Somov pristatėme bendrus kūrinius „Mano naktys“ ir „Planetos“ rengdamiesi koncertų turui „Planetos“, kuris, deja, po ilgų planavimų ir perplanavimų dėl pandemijos buvo atšauktas.

Šiuo metu įrašinėju du naujus albumus – lietuvišką ir antrą tarptautinį, o laisvalaikiu daug skaitau ir stiprinu savo pažinčių bei partnerių ratą. Daug laiko praleidžiame kartu su šeima. Kaip ir visi, ilgą laiką gyvenome nuotoliniu principu ir mokėmės adaptuotis prie naujo ritmo“, – pasakoja A. Chošnau.

Nemažai naujos muzikos A. Chošnau teko įrašyti nuotoliniu būdu. Dainininkas sako, jog tai netrukdo kūrybiniam procesui: „Kūrybos niekuomet man nestigo, panašu, kad pandemija nedarė įtakos. Vienintelis skirtumas – šiuo metu visi darbai atliekami nuotoliniu būdu, atšauktos suplanuotos kelionės į Berlyną ir tam tikri susitikimai dėl koncertinio turo Europoje planavimo. Kol kas galiu pasidžiaugti, kad tiek Mark Reeder, tiek aš esame sveiki ir turime jėgų įrašinėti naują albumą. 

Albumas „Children of Nature“ buvo įrašytas iki pandemijos, jo kūrybai skyrėme beveik trejus metus. Beje, spėjome Berlyne įgyvendinti ir albumo pristatymo fotosesijos idėjas, tad pats pristatymas nesukėlė didelių sunkumų – buvome iš anksto pasiruošę“. 

„Su Mark Reeder susipažinome Vilniuje, kino festivalio „Kino pavasaris“ atidaryme, kuriame jis pristatė dokumentinį filmą „Lust & Sound in West-Berlin 1979-1989“ ir atliko šio filmo muzikinio takelio kūrinį. Man patiko jo muzikos skambesys, tad be abejonės susipažinome. 

REKLAMA

Natūraliai užsimezgė žmogiškas santykis ir draugystė, kuri su laiku tik stiprėja. Tuo metu kaip tik buvau muzikinėse paieškose. Markas yra neeilinė asmenybė, puikus instrumentalistas ir įžymus muzikos prodiuseris. Džiaugiuosi galėdamas su juo dirbti ir kartu tobulėti“, – apie bičiulį ir kūrybinį partnerį gražių žodžių negaili A. Chošnau.

Dainininkas neslepia – jo didžiausi palaikytojai yra jo šeima: „Vaikai ir šeima be jokios abejonės stiprina mane, palaiko ir įkvepia, suteikia ryžto, neleidžia pasiduoti. Jie mano emocinis ramstis ir didelė motyvacija. Manau, kad kiekvienoje naujoje mano dainoje yra dalis vaikų. Vistik profesionalioji kūrybos dalis yra atribota nuo šeimos, su Marku dirbame maksimaliai ir itin susikaupę“.

Visgi, atlikėjas tikina, jog iš Lietuvos muzikos padangės niekur nedings: „Kaip minėjau, šiuo metu įrašinėju du albumus – antrąjį tarptautinį ir devintą solinį lietuvišką albumą. Abu albumai bus įrašyti Berlyne kartu su Mark Reeder. Šiuo metu jau esame įžengę į tarptautinę areną – mūsų muziką groja Europos, JAV, Pietų Amerikos radijo stotys, su keliomis dainomis patekome į topus Prancūzijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Su Marku planuojame koncertinį turą Europoje, tačiau tam reikia palaukti, koks bus naujas renginių reguliavimas ir taisyklės. Be jokios abejonės, planuose ir koncertai Lietuvoje – jie bus neeiliniai, surengsime ne vieną gerą koncertą“, – planus vardija ir pasiekimais džiaugiasi A. Chošnau.

Laida „galvOK“ su Alanu Chošnau – jau šį šeštadienį 16:00!

Teksto autorė – Laura Blaževičiūtė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų