• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Įprastai didžiąsias metų šventes sutinkantis ant scenos aktorius Sakalas Uždavinys sako, kad šiemet jos bus kitokios.

4

Įprastai didžiąsias metų šventes sutinkantis ant scenos aktorius Sakalas Uždavinys sako, kad šiemet jos bus kitokios.

REKLAMA

Tačiau ramiai sėdėti ir nieko nedaryti jam vis tiek nepavyksta. Kartu su vokaline grupe  B2, apjungę muziką su vaidyba, jie sukūrė šventišką „Elfų magijos“ programą, kurią šiuolaikinių technologijų pagalba galima saugiai padovanoti savo artimiesiems, bičiuliams ar įmonės darbuotojams, rašoma pranešime spaudai.

„Žinot, jeigu artistas tris dienas nedirba, jam prasideda „nedarbo pagirios“: jis ima galvoti, kad pasaulis griūna, kad jis yra „biezdarius“ ir kad reikia keisti profesiją. Kalėdos yra laikas, kai norisi susiburti ir būti kartu. Šiemet tie susibūrimai turi būti kitokie, – mintimis, kaip gimė „Elfų magija“ dalinasi aktorius. – Trys šio ansamblio nariai yra buvę mano studentai. Mes turėjome keletą sėkmingų pasirodymų anksčiau, tačiau, kadangi šis periodas visada būdavo labai užimtas, pritrūkdavo laiko idėją išvystyti iki galo. Pandemija sustabdė daugumą darbų ir mums atsirado galimybė tai realizuoti. Taigi, „Elfų magija“ yra trijų metų galvosūkio rezultatas. Man labai norėjosi sukurti Kalėdų atviruką, kur būtų kokybiškas muzikos ir teksto turinys.“

Vokalinės grupės B2 įkūrėjui, dainininkui Vaidui Bartušui prieššventinis laikotarpis taip pat būdavo labai darbingas su daug bendravimo ir dainavimo. „Pirmąją Kalėdų dieną aš būdavau visiškai užkimęs ir pavargęs. Todėl užsidarydavau namuose, atsijungdavau nuo telefono, visų socialinių tinklų ir tai būdavo atsiskyrimo metas, –prisipažįsta Vaidas, – tačiau dabar įvyko lūžis: atėjo suvokimas, kad aš vis dar turiu visas galimybes ir norisi saugiai sutelkti brangius žmones, su jais pabendrauti!“ – sako dainininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Menininkai džiaugiasi, kad pavyko sukurti smagų, linksmą, aukštos kokybės sveikinimą, kurį galima nusiųsti brangiems žmonėms.

Po didžiųjų metų švenčių „elfai“ nežada išsiskirti ir planuoja darbą tęsti. Jie mato galimybę sukurti naujas kompozicijas, tinkančias bet kuriai datai paminėti. Pasirodymo konceptas, kuriame apjungiama muzika, vaidyba, dokumentika ir visi galimi scenos menai yra daugiaformis dalykas - tikina kūrėjai, kurį galima atlikti tiek kaip pramoginį, tiek kaip edukacinį turinį.

REKLAMA

„Karantino metu svarbu, kad gyvenimas neužsidarytų tarp keturių sienų“ – mintimis dalijasi dainininkas Vaidas Bartušas. -Reikia kuo daugiau saugaus emocinio bendravimo. Todėl ypatingai švenčių metu aš linkiu vienas kitam neduoti ramybės! Šiame technologijų amžiuje, pasaulis mums tapo nago dydžio: mes vieno mygtuko paspaudimu galime paskambinti draugui iš Ispanijos ir paklausti, ,,kaip laikaisi?“. Nusiųsti gerų žodžių žinute, priminti kad vieni kitiems esam svarbūs.“

„Šioms šventėms Lietuvos žmonėms norėčiau palinkėti vidinio susitelkimo, supratimo ir pagarbos vieni kitiems, -sako  Sakalas Uždavinys, -padėkime medikams, kurie tikrąja to žodžio prasme dabar yra fronte. Mūsų tėvai ir seneliai bus žymiai laimingesni, jeigu mes su jais švęsim Kalėdas per atstumą, nei rizikuodami jų gyvybėmis pulsime glėbesčiuotis“, - įsitikinęs aktorius. -Tam, kad vienas kitą mylėtumėm, čiupinėtis nebūtina. Likit namie saugūs ir laukit, kol „Elfų magija” Jūs aplankys!”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų