• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorius Mindaugas Sėjūnas šį trečiadienį buvo užpultas. Vyras socialiniame tinkle rašė, jog šis incidentas įvyko po to, kai ėmė fotografuoti ant kavinės iškeltą Ukrainos vėliavą. Panašu, jog dabar ypač didėja prieš Ukrainą nusiteikusių žmonių skaičius. Tai liudija ir vyro naujausias įrašas, kuriame rašė, kad buvo užpulta mergaitė, kuri turėjo ant nugaros „Slava Ukraini“ lipduką.

Aktorius Mindaugas Sėjūnas šį trečiadienį buvo užpultas. Vyras socialiniame tinkle rašė, jog šis incidentas įvyko po to, kai ėmė fotografuoti ant kavinės iškeltą Ukrainos vėliavą. Panašu, jog dabar ypač didėja prieš Ukrainą nusiteikusių žmonių skaičius. Tai liudija ir vyro naujausias įrašas, kuriame rašė, kad buvo užpulta mergaitė, kuri turėjo ant nugaros „Slava Ukraini“ lipduką.

REKLAMA

„DĖMESIO! Šiuo metu pasirodė raginimų dar labiau palaikyti Ukrainą akcijomis, piešiniais, lipdukais ir kitomis priemonėmis viešoje erdvėje bei viešų pilietinių akcijų metu. Tai gerai. Tačiau. Perspėju visus, ypač vaikus ir jų tėvelius, būti itin atsargiais.

Vakar draugai informavo, jog buvo užpulta mergaitė, ėjusi namo su lipduku ant nugaros „Slava Ukraini“. Pranešta policijai.

REKLAMA
REKLAMA

Tokie užrašai provokuoja. Nesakau, kad jų nereikia. Jų reikia.

Tiesiog reikia būti labai atsargiems.

Nevaikščioti po vieną, o grupėmis, būti ten, kur daug žmonių.

Nevaikščioti pavieniui tamsiu paros metu.

Turėkite omeny, kad aktyvi veikla facebook išėjus į gatvę neasibaigia.

Tai pat raginu tėvelius, kurių berniukai ir mergaitės didžiąją dalį laiko praleidžia prie kompiuterio, pamokyti vaikus savigynos ir kitų apsisaugojimo, teisingo ir tikslaus reagavimo į situaciją būdų.

REKLAMA

Slava Ukraini!“, – rašė vyras.

Tiesa, anksčiau vyras rašė ir apie užpuolimą, kuris įvyko trečiadienį.

„APIE ŠIOS DIENOS UŽPUOLIMĄ

Šiandien pirmą valandą dienos buvau labai netikėtai užpultas peiliu iš nugaros. Užpuolimas nesibaigė vienu švystelėjimu. Nusikaltėlis toliau mojavo peiliu, mane stumdamas atakuodamas iš priekio. Priėmiau sprendimą ne bėgti, o vengti smūgių traukiantis.

Pasitraukiau iki gatvės ir buvau pasiruošęs kristi ant kurio nors automobilio kapoto arba stabdyti automobilius rankomis ir prašyti pagalbos. Tai supratęs užpuolikas sustojo. Kai išsitraukiau telefoną, jis atsuko nugarą, bet pasišalino tik tuomet, kai paskambinau 112.

REKLAMA
REKLAMA

Situacijos nedramatizuoju, tačiau teigiu, kad ji gali būti (norisi tikėti, kad šiaip pamišėlis) susijusi su mus supančiu karu. Nes:

1. Užpuolimas įvyko lygiai po trijų sekundžių, po to, kai ėmiau fotografuoti ant kavinės iškeltą Ukrainos vėliavą; užpuolikas tai galėjo identifikuoti, kaip paramą Ukrainai.

2. Buvau sekamas ir tokiu būdu įvykdytas išpuolis, siekiant įbaugint, sužalot, o gal ir padaryt didesnių nuostolių dėl mano ir kolegų veiklos mūsų interneto platformoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Todėl su visa atsakomybe pareiškiu: karas ateina ir pas mus. Jis dar nėra tas baisusis konvencinis, kokį matome Ukrainoje, tačiau vyksta visos jo pasirengimui būdingos fazės.

Lietuvoje be jokios abejonės yra ne viena diversantų grupė, provokatoriai, vietiniai „tituškos“, kuriems duotas nurodymas kurstyti nesantaiką ir smurtą.

Taip pat gali prasidėti ir kruvini incidentai, kurių tikslas paskatinti dar didesnį kraujo praliejimą Lietuvoje.

Viso šito nori niekas kitas, tik Putinas, jo gauja ir samdiniai Lietuvoje.

Todėl visų, ypač jaunų žmonių, prašau laikytis santūriai, neskatinti smurto, nekelti pranešimų apie tautinę nesantaiką ir kažkokius rusakalbių išpuolius prieš lietuvius ar atvirkščiai.

REKLAMA

Jokios nesantaikos tarp Lietuvos tautų nėra. Jei kas kelia informaciją apie jos egzistavimą – tyčia ar netyčia tarnauja Kremliaus režimui.

Man gėda matyti, kaip Vilniuje automobilis su rusiškais numeriais važiuoja išsikėlęs Lietuvos vėliavą. Tai ženklas, kad aš „savas“, jūsiškis, esu su lietuviais (nenuleiskit padangų). TO NETURI BŪTI.

Lietuvoje absoliuti dauguma Lietuvos rusakalbių ir čia gyvenančių Rusijos rusų yra nuostabūs žmonės ir mano draugai. Tai yra viltis, kad jie kada nors stos prie valdžios vairo Rusijoje. Žinoma, rusakalbių tarpe yra ir kitaip mąstančių.

REKLAMA

Tačiau didesnį pavojų kelia vietiniai lietuviakalbiai, kurie be jokių skrupulų šlovina ir palaiko Putiną.

Mielieji, visais tokiai ir panašiais atvejais nerašinėkite smurtą ir nesantaiką kurstančių pranešimų ir emocijomis sprogstančių pamąstymų socialiniuose tinkluose. Jie dažniausia yra be turinio.

Jei turite turinį – t.y. įrodymų, kad kažkas kenkia Lietuvos konstitucinei tvarkai – kreipkitės į Lietuvos policiją ir VSD. Tarnybos puikiai atlieka savo darbą.

Taip pat prašau visų būti itin budriais, atsargiais, saugoti save ir savo artimuosius.

Tai, jog parašei „kietą“ postą į facebook ir surinkai daug like – dar ne pabaiga.

Gali ir tu susidurti su ginkluota, toli gražu ne pinigų iš tavęs norinčia „pasiskolinti“ žmogysta“, – rašė vyras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų