Aktorė, kuri drebina Holivudą: vos 16-os ne tik uždirba turtus, bet ir turi geriausią patarimą besiskiriantiems

Aktorei bei serialo „Stranger Things“ žvaigždei Millie Bobby Brown – vos 16 metų, o jos veidas jau puikiai žinomas visame pasaulyje. Tiesa, ne ką mažiau jis ir vertas – teigiama, kad jos turtai jau dabar yra vertinami daugiau, nei 8 mln. eurų.

10

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad mergina išties drebina Holivudą, o jos populiarumo reikėtų saugotis kitiems čia jau įsitvirtinusiems veidams.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorė, kuri drebina Holivudą: vos 16-os ne tik uždirba turtus, bet ir turi geriausią patarimą besiskiriantiems

Jau netrukus naujoje „Netflix“ juostoje mergina suvaidins legendinio detektyvo Shercloko Holmes seserį. Tiesa, čia jos indėlis bus ne tik, kaip aktorės – kalbama, kad mergina prisidėjo ir prie filmo prodiusavimo.

Millie kartu su šeima į JAV pasikėlė dar būdama 8 metų, mat tėvai matė jos talentą ir norėjo, kad mergaitė tobulėtų. Jau 12-os ji vaidino Eleven seriale „Stranger Things“. Už vieną serialo epizodą ji gaudavo 300 tūkst. eurų, o sulaukusi 13-os pelnė ir pirmąją „Emmy“ statulėlę. 

Teigiama, kad ryškiausi Holivudo veidai yra įsikinę, kad Millie netrukus taps „A“ lygio žvaigžde, tokia, kaip 30 metų Jennifer Lawrence ar 31 metų Emma Stone.

„Millie – rimta mergina, ji kiekvieno radare. Jos žvaigždė tik kils“, – sako prodiuseris Jonathanas Sothcottas. 

O štai pati Millie labiausiai džiaugiasi savo prodiusavimo debiutu. „Tai suteikia jėgų. Žinoma, tai reikalauja ir daugybės nervų, nes aikštelėje esi su patyrusiais prodiuseriais ir vis tiek viską turi kažkaip sutalpinti“, – apie naują patirtį kalbėjo mergina.

„Tačiau aš turėjau puikią komandą – tokią, kuri privertė mane jaustis be galo patogiai dalinantis savo mintimis ir idėjomis“, – pridėjo aktorė.

Supratę, jog turi itin talentingą dukrą, Millie šeima persikėlė gyventi į Floridą, kur mergaitė lankė savaitgalinę mokyklą, o sulaukusi 9 metų vaidino TV juostoje „Alisa stebuklų šalyje“.

Netrukus jos agentas paskatino šeimą persikelti darkart – šįkart į patį Holivudą. Netrukus jos tėvai buvo pristatyti kitoms svarbioms personoms, kurios Millie talentu nesuabejojo nė sekundei. 

Tada Millie ėmė pasirodyti epizodiniuose vaidmenyse serialuose „Modern Family“, „Grey’s Anatomy“, o vėliau sukūrė vaidmenį net Steveno Spielbergo projekte. 

REKLAMA

Deja, mergaitei vis nesisekdavo gauti pagrindinių rolių, todėl netrukus šeima nusprendė grįžti į Jungtinę Karalystę. O kur dar nemaloni patirtis su viena kastingo agente, kuris pasakė, kad Millie tampa suaugusia. Tai ją privertė verkti.

Tačiau jau tą pačią dieną ji pasirodė „Stranger Things“ kastinge, o po kelių savaičių ir vėl buvo pakeliui į JAV. 

Praėjusiais metais Millie pirmąkart pasirodė ir kino teatrams skirtame filme, „Godzilla: King of the Monsters“. 

„Nėra kitos aktorės pasaulyje, kuri galėtų varžytis su Millie, jos žmogiškumu ir nuoširdžiu spindėjimu“, – šitaip apie Millie atsiliepė Jonathanas Shalitas. 

Millie turi vyresnę, 27 metų seserį Page, 22 metų brolį Charlie ir 8 metų seserį Avą. Šiuo metu šeima gyvena tarp Londono ir Atlantos. 

Dar prieš patirdama didžiulę sėkmę, aktorė yra sakiusi: „Mes daug kartu išgyvenome, o pakeliui buvo iš nemažai ašarų“, – sakė ji. 

Tačiau jos tėvai visuomet tikėjo, kad mergaitė – ypatinga, mat kol kitos jų atžalos žiūrėdavo animacinius filmukus, ji augdama žiūrėavo miuziklus. 

Sunku patikėti, tačiau dabar Millie yra „Forbes“ sąraše tarp 100 didžiausią įtaką darančių žmonių. 

Paklausta, kas buvo jos vaikystės herojai, Millie yra atsakiusi, jog tai – Selena Gomez ir Miley Cyrus. Tačiau ateityje ji siekiasi pasiekti to, ką pasiekė Angelina Jolie, Natalie Portman ir Jodie Foster.

O štai praėjusiais metais jai teko išgyventi ir pirmąjį širdies skausmą. Po 10 mėnesių Millie jos vaikinas Josephas Robinsonas pasuko skirtingais keliais.

„Tai – siaubinga, bet visi tai patiria. Tereikia kiek paklausyti Taylor Swift dainų, išgerti skanios arbatos ir juos pamiršti“, – apie tai vėliau kalbėjo aktorė.


Rašyti komentarą...
w
webchalta
2020-10-10 11:11:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetąinė suаugušiėms, nоrintiems sūsiraasti paartnęrį, norintiеms pаšimyleti
Atsakyti
0

m
mysurcing
2020-10-10 16:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suąugusiėms, nоrintiеms susiraasti paartnėrį, nоrintiems pašimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų