„Džokerio“ žvaigždė tapo tėvu: sūnui suteikė ypatingo žmogaus vardą

Gegužės mėnesio viduryje pasirodė džiugios žinios, jog filmo „Džokeris“ žvaigždė Joaquinas Phoenixas kartu su mylimąja aktore Rooney Mara laukia šeimos pagausėjimo, o štai šiandien galiausiai paaiškėjo, kad jiems jau gimė vaikelis.

5

Tiesa, kada tiksliai jiedu tapo tėvais, pasakyti sunku – aktoriai gyvena itin privatų gyvenimą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Džokerio“ žvaigdždė tapo tėvu: sūnui suteikė ypatingo žmogaus vardą

Žinia apie tai pasidalijo J. Phoenixo draugas, filmų kūrėjas Victoras Kossakovsky. Neseniai jis dalyvavo 2020 metų Ciuricho filmų festivalyje, ir čia sulaukė klausimo iš auditorijos – kodėl Joaquino nematyti kartu su juo?

„Jis neseniai sulaukė kūdikio, gražaus berniuko, kurio vardas – Riveris, taigi jis negali dalyvauti“, – sakė režisierius.

Aktorius su mylimąja savo sūnų pavadino J. Phoenixo brolio garbei, Riveriui Phoenixui. Deja, jis anapilin išėjo dar 1993-iaisiais dėl perdozavimo narkotinėmis medžiagomis.

„Manau, kad visi filmai, kuriuose vaidinau, buvo kažkaip susiję su Riveriu. Aš manau, kad mes visi jautėme jo buvimą ir palaikymą savo gyvenimuose daugybe atvejų“, – kiek anksčiau šiais metais viename interviu sakė „Džokerio“ žvaigždė. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad R. Mara ir J. Phoenixas susižadėjo praėjusių metų liepą, nors susipažino kur kas anksčiau – 2013 metais jiedu dirbo prie bendro projekto, filmo „Her“. Praėjus 3 metams po pažintiems, kai dirbo prie filmo „Mary Magdalene“, jiedu ėmė susitikinėti. 

2017 metais jiedu pirmąkart pasirodė ant raudonojo kilimo per Kanų kino festivalį. Vėliau J. Phoenixas patvirtino, kad jiedu gyvena kartu Holivude.

„Jiems ne itin patinka vakaronės mieste. Labiausiai jiems patinka būti tik dviese – jie gyvena savo burbule“, – yra sakęs artimas jų šaltinis.

Tiesa, įdomu tai, kad iš pradžių J. Phoenixui atrodė, kad Rooney jo negali apkęsti. Vėliau paaiškėjo, kad ji buvo paprasčiausiai drovi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų