Princas Charlesas negali pakęsti daikto, be kurio daugelis neįsivaizduoja gyvenimo: pats jo nė neturi

Tie, kam įdomus karališkosios šeimos gyvenimas, puikiai žino, jog jos nariai kaupia gausybę įvairiausių paslapčių, o kai kurios jų gyvenimo detalės išties priverčia išsižioti.

3

Pavyzdžiui, visai neseniai paaiškėjo neįtikėtina detalė apie princą Charlesą.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Charlesas negali pakęsti daikto, be kurio daugelis neįsivaizduoja gyvenimo: pats jo nė neturi

Hercogienės Meghan Markle ir „Mail on Sunday“ byla atskleidė, kad princas… neturi mobiliojo telefono.

Tai patvirtino ir advokatė Jenny Afia: „Manau, kad plačiai žinoma, jog Velso princas neturi mobiliojo telefono“.

Johnas Birdcutas, kuris dirbo su princu Charlesu prie dokumentinės juostos, taip pat šią informaciją buvo patikslinęs. Tiesa, not jo, mobiliųjų telefonų nemėgsta visa karališkoji šeima.

„Jam labai nepatinka, kai žmonės astato į jį telefoną bandydami nufotografuoti. Jis nori susipažinti su žmonėmis, tad jį erzina visų į jo veidą atsuktos kameros“, – pridėjo jis.

Tiesa, bandydamas tai paaiškinti žmonėms, princas Charlesas daro tai labai etiškai – bandydamas pajuokauti. Taigi jei gerbėjai bando su juo įsiamžinti, princas atsako, jog bando atsikratyti įpročio daryti asmenukes.

Vis dėlto tai ne vienintelės detalės, kurios buvo atskleistos juostoje apie princą Charlesą. Pasirodo, kad vyras itin daug dirba, ir dažnai netgi užmiega su užrašais prie galvos. Jis taip dievina užrašus, kad savo komandai netgi pasako nesirodyti, jei šie ketina į susirinkimą ateiti neapsiginklavę rašikliais ir užrašų knygomis.

„Princą erzina, jei jis yra susitikime, ir žmonės nieko neužsirašinėja. Jis pats užsirašo viską, tad tikisi, kad jo darbuotojai elgsis taip pat. Naujos technologijos jam ne prie širdies. Nėra jokio „iPad“ – jis vis dar rašo užrašus ranka“ – pasakojo J. Birdcutas.

Taip pat princas itin vertino savo močiutę, dažnai ją cituoja. „Jis man pasakė, kad tai, ko išmoko iš karalienės Mother buvo tai, kad gyvenime yra labai viską matyti ir pastebėti. Toks stebėjimas ir jo darbo etika mane tikrai nustebino“, – sakė J. Birdcutas pridėdamas, kad princas viską daro neatmestinai – tai, kuo užsiima, jam iš tiesų rūpi.

Iš savo močiutės princas paveldėjo ir meilę operai, o miniose, anot Johno, Charlesas jaučiasi puikiai ir yra be galo šiltas žmogus. Tiesa, jis turi ir limitus – būtent šioje vietoje jį erzina asmenukės. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų