Būdama 18-os ji tapo aukščiausia pasaulio mergina: pamatykite, kaip dabar atrodo 22-ejų mergina

Būdama vos 18-os Rumeisaa Gelgi tapo aukščiausia moterimi pasaulyje. Merginos vardas atsidūrė Gineso rekordų knygoje, kurioje skelbiama, jog jos ūgis 2 metrai 13 cm.

14

Dabar jai 22-eji. Kviečiame pamatyti, kaip ji atrodo šiandien.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Būdama 18-os ji tapo aukščiausia pasaulio mergina: pamatykite, kaip atrodo šiandien

Mergina gyvena Turkijoje ir yra puikiai žinoma tarp tautiečių. Kaip rašė užsienio žiniasklaida, mergina turėjo svajonę patekti į Gineso rekordų knygą.

„Tai yra viena iš didžiausių mano svajonių būti apdovanota šiuo įrašu. Būti rekordininke yra labai nuostabus dalykas. Žinau, kad tai padaryti gali tik ypatingi žmonės, ir žinau, kad dabar esu viena iš jų“, – anksčiau kalbėjo ji.

Mergina gyvena su savo tėvais ir vyresniais broliais bei seserimis, kurie visi yra „normalaus“ ūgio.

Medicinos ekspertai mano, kad tokią jos būklę sukelia Weaverio sindromas, retas genetinis sutrikimas, sukeliantis greitą augimą. Be išskirtinio ūgio, jos rankos yra 24,5 cm, o pėdos – 30,5 cm.

Tokia būklė reiškia, kad ji kenčia nuolatines fizines problemas, tokias kaip nestabilumas ir sunkumas vaikščiojant. Anksčiau ji taip pat patyrė daugybę patyčių dėl savo išskirtinės išvaizdos.

Rumeisaa sakė, kad žmonių negatyvumas jos nebejaudina: „Man patinka skirtis nuo visų kitų. Tai įdomu ir priverčia mane jaustis ypatinga. Tai taip pat suteikia man lengvą priėjimą prie aukštų vietų, o žiūrėjimas į žmones iš viršaus taip pat nėra blogas dalykas.“

Anot gydytojų, nesitikima, kad ji toliau augs, todėl nepralenks aukščiausiojo gyvenančio asmens ir tautiečio Sultano Köseno, kuris yra 251 cm.

 

 

 


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-09-23 12:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug yra gražių žmonių, kurie iš vidaus morališkai supuvę. O ši mergima spinduliuoja gėriu iš vidaus. Linkiu stiprybės šiai jaunai mergimai.
Atsakyti
-9

L
Laima
2020-09-23 18:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšė? Čia nustatėte jūs? Tai vargšas esate....
Atsakyti
-4

A
Ats.pasipūtėliams.
2020-09-23 14:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Negraži"? Pasižiūrėk į veidrodį.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų