Aktorė Diržiūtė – apie meilę ispanui, karjerą ir iššūkius: esu sulaukusi siūlymų pokalbį tęsti viešbutyje

„Pasikalbėkim“ rubrikos vedėja Renata Šakalytė kalbina vieną ryškiausių jaunosios kartos lietuvių aktorių - Aistę Diržiūtę. Šiuo metu su mylimuoju, ispanų režisieriumi Germanu De La Fuente aktorė atostogauja Lietuvoje. Pastaruosius kelerius metus ji gyvena Londone, kur skinasi kelią tarptautinėje kino arenoje. Vienas svarbiausių Aistės vaidmenų – pernai pasirodžiusiame Holivudo filme „Vyrai juodais drabužiais 4“, kuriame atliko nedidelį, tačiau karjerai reikšmingą Jenny vaidmenį. 

„Man tai neįkainojama patirtis. Likau sužavėta komandos profesionalumu ir tokių aktorių, kaip Chrisas Hemsworthas ar Liamas Neesonas paprastumu. Jie didelės žvaigždės, tačiau nė minutės nepajutau, kad elgtųsi kitaip su manimi. Jokio susireikšminimo ar menkesnio požiūrio į jauną aktorę iš Lietuvos! Apskritai, kai sužinojau, kad sėkmingai praėjau atranką, aš lyg vaikas krykštavau iš laimės, šokinėjau ir iki paskutinės akimirkos negalėjau patikėti, kad tai yra tiesa“, – juokdamasi pasakoja Aistė.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. A. Diržiūtės gyvenimo akimirkos

Visgi moteris atvirai sako, kad iki vaidmens Holivudo filme jai teko Londone dirbti įvairius darbus, niekaip nesusijusius su tiesiogine profesija: nuo padavėjos iki kukurūzų spragintojos. Bet Aistė nė kiek dėl to nesijaučia blogai, atvirkščiai, vadina geriausia gyvenimo mokykla ir priduria, kad kartais vis dar tenka griebtis visokių darbų.

„Gal kiek ir keista, kai vieną dieną vedi Europos kino apdovanijimus, žengi raudonu kilimu ar vakarieniauji prie vieno stalo su pasaulinio garso žvaigždėmis, o po kelių dienų pilstai į taures šampaną jau kitoms garsenybėms prabangiuose vakarėliuose.. Bet gyventi juk iš kažko reikia. Kita vertus, puikiai žinojau, kad Londone lengva nebus ir aš sąmoningai išėjau iš savo komforto burbulo, kad suprasčiau, koks pasaulis yra įvairus. Kiekviena patirtis kažko moko ir kažkuo praturtina,“ – įsitikinusi aktorė.

O ar asmeniniame gyvenime irgi vyksta pokyčiai? Aistė juokiasi, kad jai labai gerai taip, kaip yra – su mylimuoju kol kas neplanuojanti nei tuoktis, nei susilaukti vaikų. 

„Viskam savas laikas! Dabar man svarbiausia susivokti, ko aš pati noriu ir kur galiausiai „nusėsiu“. Nežinau, ar grįšim į Londoną, ar liksim Lietuvoje, ar keliausim dar kažkur. Tad šiuo metu aplinkybės tikrai nėra palankios šeimos kūrimui,“ –  sako aktorė.

REKLAMA

Taip pat Aistė toliau aktyviai prisideda prie įvairių iniciatyvų už lygiais moterų ir vyrų teises, atvirai save įvardija feministe. Ji buvo viena pirmųjų, viešai palaikiusių savo bičiulę – aktorę J. Steponaitytę, prabilusią apie režisieriaus Š. Barto galimą priekabiavimą. Aistė neslepia, kad kino pasaulyje tokių atvejų vis dar pasitaiko.

„Pati esu ne sykį sulaukusi dviprasmiškų siūlymų pratęsti pokalbį viešbučio kambaryje. Norėtųsi, kad galią turintys vyrai ir moterys nesinaudotų savo išskirtine padėtimi, nes toks elgesys yra bjaurus. Todėl, mano įsitikinimu, labai svarbu ugdyti jaunus žmones nebijoti pasakyti stop, išmokti apsiginti ir neleisti trypti savivertės,“ – teigia aktorė.

Visą interviu su A. Diržiūte žiūrėkite video įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
h
h.
2020-08-01 09:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiki aktorė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų