„Aksominis Five O‘clok‘as“: sakralinė muzika, „Tiulio fėjos“ kolekcija ir įspūdingi papuošalai

Trečiadienio vakarą Pažaislio vienuolyne vyko ypatingas renginys – „Aksominis Five-o-clock'as“. Kauno svetingumo namuose „Monte Pacis“ surengtame labdaros renginyje, skambant sakralinei muzikai, savo naujausią drabužių kolekcija pristatė mados namai „Tiulio fėja“.

25

Anot „Beautifel heart“ labdaros ir paramos fondo įkūrėjos, Jolantos Sadauskienės „Aksominis Five-o-clock'as“ Pažaislio vienuolyno veikiančiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“ surengtas dėl dviejų tikslų – labdaros ir noro atgaivinti Kauno tarpukario taip vadinamo „five-o-clock'o“ tradicijas.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Aksominis Five O‘clok‘as“: sakralinė muzika, nauja „Tiulio fėja“ kolekcija ir papuošalai

Šio kilnaus vakaro metu buvo aukojama siekiant padėti Kauno sakralinės muzikos mokyklos talentams, tad vakaro metu svečių ausis džiugino būtent šios mokyklos auklėtinių muzika.

Labdaringo vakaro svečiai buvo vaišinami trijų patiekalų vakariene, kurią šiam vakarui paruošė virtuvės šefas Rokas Vasiliauskas, bei mėgavosi rūšinio šampano degustacija.

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė pristatė savo naujausių darbų kolekciją, kuriai buvo panaudoti neįprasti audiniai, o didžiausias dėmesys skirtas ne pastelinėms, bet ryškioms spalvoms.

REKLAMA

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Tiulio fėja“ pristatė suknelių kolekciją

Vienas iš įspūdingiausių vakaro reginių - iš Izraelio atvežta Dainos Ribas išskirtinių juvelyrinių dirbinių kolekcija, kurios vertė siekė gerokai per milijoną eurų. Tai – išskirtinės vertės ir dydžio deimantai, kokių nėra nei muziejuose, nei bažnytiniuose votuose, nei parduotuvėse. Šiam vakarui buvo pasirūpinta išties rimta apsauga, tad visi matyti papuošalai išliks tik svečių atmintyje, nes fotografuoti jų nebuvo leidžiama.

„Tai tikriausiai vieni gražiausių mano kada nors matytų auskarų.“, - taip, apie vieną iš vakaro eksponatų, itin prabangius ir maždaug 150 000 eurų įvertintus auskarus atsiliepė J.Sadauskienė. Ji dėkojo visiems vakaro svečiams bei dalyviams, kurie prisidėjo prie šio vakaro ir džiaugėsi atgimstančia „five o‘clock“ tradicija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų