monte pacis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monte pacis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monte pacis“.

Šioje vietoje vyko Visvaldo ir Loretos Matijošaičių vestuvių puota: paaiškėjo, kuo vaišino svečius

Gegužės 31-ąją Kauno meras Visvaldas Matijošaitis (66 m.) susituokė su ilgamete širdies drauge Loreta Stonkiene (52 m.). Pora vestuves paminėjo įstabioje vietoje – sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“ Pažaislio vienuolyne. Šventės svečiai ne tik mėgavosi saulėta diena, džiaugėsi už Visvaldą bei Loretą, tačiau ir mėgavosi gardžiais patiekalais.
183 2023-06-01

Pobedonoscevas atskleidė, kas privertė jį nusižengti ilgametei mitybos taisyklei: ragauja ir autentiškus kraujinius vėdarus, ir karką

Visai Lietuvai puikiai žinomas aktorius bei TV3 laidos „Maisto kelias“ vedėjas Leonardas Pobedonoscevas ilgą karantino laikotarpį leido užsiimdamas nuo vaidybos itin atitolusia veikla – statybomis. Įsirenginėdamas sodybą Arklėnų kaime ir remontuodamas butą Paupyje, vyras pats mielai į rankas ima plaktuką ir pluša ištisas dienas.  Laimei, šią vasarą jis atrado dar vieną aistrą, kuri padėjo Leonardui prasiblaškyti ir ištrūkti iš užsistovėjusios rutinos.
2021-07-02

„Daddy Was A Milkman“ gerbėjams ruošia dovaną: prisiminus vieną koncertą per nugarą perbėga šiurpas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, gerbėjams ruošia ypatingą dovaną - tris vasaros koncertus. Kalendorinę vasarą su antra lietuvių kalba sukurta daina „Tinginio vasara“ pradėjęs atikėjas kviečia į išskirtinius koncertus: liepos 18 d. Trakų pilyje, rugpjūčio 1 d. „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyje ir rugpjūčio 21 d. Palangos koncertų salėje. „Sukaupėme daug naujos muzikos - laikas pradėti ja dalintis“, - sako Ignas Pociūnas.
2021-06-11

Pažaislyje lankėsi ir „Noting Hilo“, ir „Jakaterinos Didžiosios“ žvaigždės: kas paliko didžiausią įspūdį?

Pažaislio vienuolynas ir čia įsikūręs svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ jau kurį laiką žavi ne vien tik lietuvius, o visai neseniai sulaukė ir vertingo, bei ypač malonaus pripažinimo ir iš Europos. Įveikus net 23 konkurentus paaiškėjo, kad būtent ši vieta Berlyno kino festivalio metu pripažinta kaip geriausia 2020-ųjų Europos kino lokacija.
2021-03-21

Difarto sūnus seka tėvo pėdomis: bando jam nenusileisti

Šešiamečiui Oskarui – žinomų atlikėjų Ramūno ir Aušros Difartų sūnui, didžioji scena – nebe naujiena. Talentingas berniukas kartu su tėvais turėtų pasirodyti ir rugpjūčio 25 d. svetingumo komplekse „Monte Pacis“ vyksiančiame koncerte „Gražiausi pasauliniai pop-rock duetai“, rašoma pranešime spaudai. „Sūnui didžiulis noras pradėti mokytis groti gitara gimė būtent karantino metu. Matydamas ir stebėdamas savo tėtį, jis labai mielai įsitraukė į mokymosi procesą.
2020-08-24

„The Roop“ kviečia švęsti vasarą kartu: surengs pasirodymus savo gerbėjams

Grupė „The Roop“, skinanti vieną pergalę po kitos ir sėkmingai žengianti tarptautiniu muzikos keliu bei be galo pasiilgusi gyvų susitikimų su savo klausytojais, kviečia į du koncertus. 2020 m. grupės kelyje netrūko bangavimų, tačiau „The Roop“ sėkmingai stojo akistaton su galingomis bangomis ir prisijaukino jas.
2020-06-26

Kaikarienė prabilo apie Petruškevičių: dėl vienos priežasties negali jam atsidėkoti

Vestuvių planuotojai ir dekoratoriai jau atšventė sezono uždarymą. Trečius metus iš eilės organizuojamas renginys „Planuok, dekoruok, švęsk“, vienijantis vestuvių rengėjus iš visos Lietuvos, šį kartą vyko Kaune esančiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“, rašoma pranešime spaudai. Pasak žinomos vestuvių planuotojos bei šio projekto sumanytojos Ingos Šmigelskienės, šis renginys, tarsi – didžiulis spektaklis vestuvių tema.
2019-10-28

„Daddy Was A Milkman“ koncertas užbūrė klausytojus: neatsispyrė ir žinomi veidai

Ketvirtadienį (rugpjūčio 1 d.) rengėjas „Live Nation Lietuva“ pradėjo naują nepaprastų koncertų ciklą „Pažaislio muzika“, rašoma pranešime spaudai. Vakar nuostabaus grožio Pažaislio vienuolyne, viešbučio „Monte Pacis“ teritorijoje, įvyko pirmasis įspūdingų pasirodymų serijos koncertas, kurį surengė „Metų atlikėjo“, „Metų elektronikos“ ir „Metų proveržio“ titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs „Daddy Was A Milkman“. Lietaus nepabūgusi gausiai susirinkusi publika liko sužavėta atlikėjo ir grup...
2019-08-02

„Aksominis Five O‘clok‘as“: sakralinė muzika, „Tiulio fėjos“ kolekcija ir įspūdingi papuošalai

Trečiadienio vakarą Pažaislio vienuolyne vyko ypatingas renginys – „Aksominis Five-o-clock'as“. Kauno svetingumo namuose „Monte Pacis“ surengtame labdaros renginyje, skambant sakralinei muzikai, savo naujausią drabužių kolekcija pristatė mados namai „Tiulio fėja“. Anot „Beautifel heart“ labdaros ir paramos fondo įkūrėjos, Jolantos Sadauskienės „Aksominis Five-o-clock'as“ Pažaislio vienuolyno veikiančiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“ surengtas dėl dviejų tikslų – labdaros ir noro atgaivinti...
2017-09-07

Tokios dar nematėte: dizainerė I. Kvedarienė renginyje išsiskyrė iš minios

Trečiadienio vakarą žinomi žmonės rinkosi į Pažaislio vienuolyne įsikūrusį sveikatingumo kompleksą „Monte Pacis“. Čia išskirtinė publika buvo kviečiama į labdaringas iškilmes, kurių metu buvo renkamos lėšos Kauno sakralinės muzikos mokyklos talentams. Tarp svečių pastebėta ir šuo metu viešumoje ne taip dažnai matoma drabužių kūrėja Indrė Kvedarienė. Moteris išsiskyrė elegantišku stiliumi. Pasidomėjus, kaip vertina šį renginį, I. Kvedarienė buvo atvira.
2017-09-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų