viktorija jakučinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viktorija jakučinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viktorija jakučinskaitė“.

Viktorija Jakučinskaitė ryžosi dvigubai operacijai: „Moku slėpti blogus dalykus, kurie man nepatinka“

„Tiulio fėja“ įkūrėja, dizainerė ir dailininkė Viktorija Jakučinskaitė gulėsi ant operacinio stalo. Žinomai moteriai buvo atlikta pilvo plastika bei išimti seni krūtinės implantai, kuriuos pakeitė naujais. Instagrame moteris papasakojo, kodėl nusprendė žengti šį žingsnį, o įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Kas tai Viktorijai negerai? Puiki figūra, graži krūtinė ir liemuo yra.
2023-09-15

Viktorija Jakučinskaitė – apie vestuves ir nuotakų daromas klaidas: tai – ne diena eksperimentams

Turbūt visi žino, kad vasara – vestuvių sezonas. Su kiekvienais metais keičiasi vestuvių mados ir pačios šventės. Besidžiaugdama, kad kasmet vestuvinės suknelės keičiasi ir išsilaisvina iš stereotipų, „Tiulio fėja“ įkūrėja, dizainerė ir dailininkė Viktorija Jakučinskaitė (41 m.) atskleidė, kokios mados vyrauja šiemet. Naujienų portalui tv3.lt dizainerė papasakojo apie dabartines vestuvinių suknelių madas bei dažniausias nuotakų daromas klaidas. „Mano tikslas – kurti svajonių sukneles.
2023-07-29

Viktorijos Jakučinskaitės dukra Ieva baigė mokyklą: išleistuvių suknelę sukūrė mama

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėjos Viktorijos Jakučinskaitės šeimoje džiugios nuotaikos – moters dukra Ieva baigė mokyklą. Neseniai atšventusi išleistuves, mergina nusprendė pasipuošti mamos kurta įspūdinga suknele. Į mokyklos išleistuvių ceremoniją Ieva atvyko pasipuošusi elegantiška suknele, kurią patikėjo sukurti mamai. Pasidžiaugusi dukros nauju etapu, V. Jakučinskaitė socialiniuose tinkluose paskelbė įrašą, juo pasidalijo ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2023-07-20

Viktorija Jakučinskaitė parodė, kokios tatuiruotės papuošė jos ir dukros kūnus: turi gilią reikšmę

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė kartu su dukra Ieva pasidarė tatuiruotes, kurios turi gilią reikšmę. Moteris teigė, kad ji su dukra vis labiau panašėja ir puikiai sutaria. Viktorija Jakučinskaitė instagrame parodė savo bei dukros tatuiruotes ir prakalbo apie jų ryšį, o įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Mama ir dukra. Kasmet vis panašėjame ir išore, ir vidumi. Vienodi bajeriai, vienodas požiūris ir vienodos tatoo. Tai mūsų dovana 18 metų proga.
89 2023-07-02

Jakučinskaitė mėgaujasi nauja veikla: įtraukė visą šeimą

Daugiau nei 20 metų grožio industrijoje dirbanti Viktorija Jakučinskaitė – stiliaus ir moteriškumo pavyzdys. Ištisus metus svarbiausioms gyvenimo šventėms papuošusi tūkstančius merginų,šiuo metu moteris rūpinasi dar ir kasdieniu lietuvių stiliumi. Lygiai prieš metus socialiniame tinkle „Facebook“ Viktorija pradėjo rengti tiesiogines transliacijas, kurių metu žiūrovams siūlo ir parduoda įvairiausius drabužių derinius.
2022-09-26

Žinomi žmonės rinkosi ypatinga proga: susirūpino ateitimi

Ketvirtadienį žinomi veidai buvo pakviesti į Trakus susipažinti su moderniai interpretuotais lietuviškais skoniais bei įvertinti atnaujintą restoraną. Pagrindine vakaro ašimi tapo tvarumas virtuvėje bei ateities mityba. Vakarą papuošė pro langą atsiveriantys Trakų pilies vaizdai.
2022-04-01

Išoriškai nepanašios, bet vienodos vidumi: seserys Jakučinskaitės dirba ne kitų, bet savo svajonėms

Gatvėje išvydę garsiąją drabužių dizainerę Viktoriją Jakučinskaitę ir ne mažiau žinomą plaukų stilistę Margaritą Jakučinskaitę tikriausiai nė nepagalvotumėte, kad jos – seserys. Nors daugelis pasakytų, kad išoriškai jos nepanašios, abi moteris vienija tas pats tikslas – kurti savo svajones, o ne įgyvendinti svetimas.
2021-11-06

Vestuvių metines minintis dainininkas Igoris Jarmolenka nustebino mylimąją: „Žmona su tokiu pasiūlymu sutiko pirmą kartą“

Prieš 26 metus lemtingą žingsnį žengęs ir amžinos meilės priesaiką savo mylimajai Dženetai ištaręs dainininkas Igoris Jarmolenka šįmet vestuvių metinių proga nusprendė jai padovanoti aistringą dainą. „Neabejojau, kad kūriniui reikia nufilmuoti vaizdo klipą ir nė kiek nedvejojau, jog pagrindine jo heroje turėtų tapti būtent Dženeta.
2021-09-15

Garsi švenčių planuotoja Budrienė ėmėsi naujos veiklos: „Išgyvenu, jei kas nors nepavyksta“

Savo namuose virtuvės neturinti ir anksčiau šeimos pusryčiais, pietumis ar vakariene pasirūpinti nuosavo restorano personalui leisdavusi žinoma švenčių planuotoja Inga Budrienė prie puodų jau kurį laiką sukasi pati. Tiesa, ji ruošia ne tik įprastus valgius, bet daugiausiai dėmesio skiria pagal savo ištobulintą receptą gaminamai duonelei.
2020-12-29

Draudimas rūkyti balkonuose užvirė diskusija: žinomi žmonės tai vadina absurdu

Po Seimo sprendimo uždrausti rūkyti daugiabučių balkonuose, įžymūs veidai nusprendė pasisakyti ir šį įstatymą įvardijo absurdišku. Apie šį draudimą savo nuomone žinomi žmonės pasidalijo socialiniuose tinkluose. Nors komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis savęs nepriskiria prie rūkančiųjų, tačiau jam pikta dėl paties draudimo, kuris liečia privačią žmonių erdvę: „Rūkyti balkonuose draudžiama, jei su rūkymu nesutinka nors vienas daugiabučio gyventojas.
2020-10-02
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų