Aiškiaregė prabilo apie princo Harry ir Markle santuoką: skyrybos – jau netrukus

Princo Harry ir Meghan Markle santuoka atrodo tobula – gegužės mėnesį žiedus sumainiusi pora atrodo dėl vienas kito pametę galvas. Su tuo sutinka ir kūno kalbos ekspertai, tačiau jau ne viena aiškiaregė viešai paskelbia kitokią nuomonę.

80

Visai neseniai prabilo princesės Dianos draugė aiškiaregė Simone Simmons.

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ekspertai atskleidė: pasikeitęs M. Markle įprotis išduoda svarbią žinią

Su minėta moterimi Diana dažnai konsultuodavosi prieš mirtį, tikina užsienio žiniasklaida.

S. Simmons teigimu, ateityje princo Harry ir Meghan Markle laukia sunkumai. Anot jos, po mažiau, nei 3 metų, pora išsiskirs.

Aiškiaregė užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad prieš pasukant skirtingais keliais, pora susilauks dviejų vaikų, o pačios skyrybos Harry bus labai netikėtos.

„Nenoriu, kad princas Harry jaustųsi įskaudintas, tačiau jis nežinos, kada tai įvyks. Šiuo metu jis yra labai įsimylėjęs, o taip pat yra ir labai jautrus“, – apie princesės Dianos sūnų kalbėjo Simone.

Dėl ateityje neva įvyksiančių skyrybų aiškiaregė yra linkusi kaltinti sunkią hercogienės šeimą. „Pažiūrėkite į jos paskutinius santykius. Jie netruko ilgiau, nei 2 metus. Šie galbūt bus kiek kitokie“, – sakė aiškiaregė.

Tiesa, tai – ne vienintelės naujienos. Pasak aiškiaregės, M. Markle jau laukiasi pirmojo vaikelio. „Manau, kad yra šansas, jog Meghan jau laukiasi. Kažkas matoma jos veide“, – spėlionėmis dalijosi S. Simmons.


Rašyti komentarą...
V
Vinis
2018-10-16 09:01:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Perspausdina nesąmones iš rusų portalų...pavydo demonai valdo rašinėtojus
Atsakyti
-4

G
Goda
2018-10-17 08:36:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, vien pavydas. Tokia graži miela pora, tai ne reikia gi nesąmones rašyti, kurti. Puse atspausdintu straipsnių grynos nepagrįstos nesąmonės.
Atsakyti
0

V
V......
2018-10-23 11:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pusė pasaulio žmonių yra įtikinami tais aiskiaregiais, iš tikro žmonių gyvenimas susideda iš sunkių niuansų gyvenime, niekas neatsiranda be vargo, taip ir priklijuoja savo etiketė aiskiaregiai, Netikėkite jokiais burtais, taip tik laiko gaisinimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų