• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš visą Lietuvą aferomis ir pinigų išviliojimu iš moterų apkaltintas asmeninis treneris Domantas Žičkus nutraukė tylą. 

Prieš visą Lietuvą aferomis ir pinigų išviliojimu iš moterų apkaltintas asmeninis treneris Domantas Žičkus nutraukė tylą. 

REKLAMA

Birželio 11-osios vakarą TV3 televizijos aktualijų laidoje „TOP 3“ parodytas jo interviu ir visai kitokia įvykių versija. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojams pateikiame išskirtinę medžiagą – visą pokalbį bei tai, ko neišvydo TV žiūrovai.

Vaizdo įrašą žiūrėkite šio straipsnio pradžioje:

Nusprendęs nebesislapstyti nuo viešumos, D. ŽIčkus atsakė į jam ne vienos moters viešai mestus kaltinimus dėl finansinių aferų, sudaužytų širdžių bei sugriautų gyvenimų.

„Nežinau, ko siekia tos dvi moterys, bet, matomai, tai gali būti kerštas. Aš neatsakiau joms atgal į jausmus, todėl dabar vyksta šantažas, šmeižtas, nepagrįsti kaltinimai man ir mano šeimai“, – atviravo Domantas.

REKLAMA
REKLAMA

Tokie kaltinimai prasidėjo prieš gerą savaitę, kai Domantą viešai apkaltino vilnietė Ieva.

Moteris papasakojo, kad vyras iš jos apgaulės būdu išviliojo dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau ši moteris, anot Domanto, pati inicijavo jų bendravimą. 

REKLAMA

„Mes pasidarėme pirmą, įvadinę treniruotę. Jai patiko, ji užsikabino ir mes pradėjome sportuoti. Ji visada sakydavo, kaip aš jai patinku, kaip jai patinka mano išvaizda, kaip ji atsigavo su manimi sportuodama, kaip jai nebereikia draugių, kaip jai patinka sportuoti“, – vardins laidoje D. Žičkus.

Anot trenerio, netrukus jis pajuto, kad klientė jam – neabejinga. Tačiau jis tokiais pat jausmais atgal tikins neatsakęs: „Kai pamačiau, kad viskas vyksta į tą didesnę simpatiją, jai pasakiau, kad tarp mūsų nieko nebus – mes draugiškai bendraujame ir sportuojame.“

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau viskas nesibaigė ir tuomet, kai Domantas merginą, neva, atstūmė.

Treneriui siūlė kurti verslą

Anot trenerio, netrukus iš Ievos jis sulaukė jau kitokio pasiūlymo. Šįkart – kartu kurti bendrą verslą. 

„Ji visada teigdavo, kad yra nepriklausoma, turtinga verslininkė, kad ji gali viską… Aš tikiu žmogumi, kad ji nori prisijungti prie mano projekto, todėl pradėjome daryti darbus“, – savo įvykių versija dalinsis treneris. 

Pinigų išviliojimu viešai apkaltintas Domantas teigė, kad jam nereikėjo nei tiek pinigų, nei visokiausių dovanų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Batais, drabužiais ir kitais daiktais, esą, Ieva jį apipylė nieko neprašoma.

„Dovanos, batai? Neprašiau aš to, čia buvo jos pomėgis. Ir ji dovanodavo ne tik man. Daug žmonių gavo iš jos dovanų… Ji jaučia malonumą, kai pastato kitiems“, – tikins vaikinas.

O kaip Ieva susipažino su kitomis merginomis, kurios, neva, buvo apgautos Domanto, asmeninis treneris pasidalijo laidoje.

Treneris sulaukia grasinimų

Šiandien aišku tik tai, kad viešai jį aferomis ir sulaužytais gyvenimais kaltinančios buvusios klientės, anot Domanto, jam ne tik sugriovė gyvenimą, bet ir suteršė reputaciją. 

REKLAMA

„Ta istorija šokiravo ne tik mane, ir mano šeimą bei draugus – mes iki šiol visi gauname grasinančių žinučių. Ne vienas mano giminaitis sakė jaučiantis, kad juos seka – tai visus baugina. O sporto klubas su manimi nutraukė bendradarbiavimą“, – pasakos Domantas.

Kokių žinučių treneris sulaukia iš merginų? Kodėl merginos, anot Domanto, viešai prieš jį susimokė? Kokiais nepagrįstais dalykais jis yra kaltinamas? Ar vyras ketina kreiptis į teismą?

Visa tai – vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:

tv3.lt

Atiduotų pinigus ir baigta, moterys tų žinučių nerašinėtų. Normalūs vyrai tikrai neima iš moterų pinigų ar brangių dovanų, o čia alfonsas ir tiek.
O kas čia keisto??? Kai "apipisi" žmones ant babkių - natūralu,kad po to gauni grasinančias žinutes. Keista būtų jei negautų. Ar čia toks iš anksto suplanuotas gynybos planas? Apagauni žmones - o po to vaidini auką? Kaip dar telefoniniai ir internetiniai sukčiai neperėmė šitos psichologijos - išviliojai pinigus - ir įjungiai aukos režimą. Auka pati kalta,kad pervedė - aš ne prie ko,man dar mama sakė duoda - imk. Muša - bėk.
Dauguma normalių Lietuvos žmonių žavisi Austėja ir Gabrieliumi Landsbergiais! Darna, vertybės ir ištikimybė!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų