• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ieva sporto klube susipažino su asmeniniu treneriu Domantu. Moteris buvo neseniai išsiskyrusi, tad, kai Domantas pakvietė kartu praleisti daugiau laiko, Ieva nedvejodama sutiko. Neilgai trukus Domantas pradėjo prašyti pinigų – sumokėti už buto nuomą, nupirkti jam naujų drabužių, automobilį. Kaip vėliau paaiškėjo, tokių merginų kaip Ieva Domanto gyvenime vienu metu buvo net septynios.

Ieva sporto klube susipažino su asmeniniu treneriu Domantu. Moteris buvo neseniai išsiskyrusi, tad, kai Domantas pakvietė kartu praleisti daugiau laiko, Ieva nedvejodama sutiko. Neilgai trukus Domantas pradėjo prašyti pinigų – sumokėti už buto nuomą, nupirkti jam naujų drabužių, automobilį. Kaip vėliau paaiškėjo, tokių merginų kaip Ieva Domanto gyvenime vienu metu buvo net septynios.

REKLAMA

Daugiau apie tai – TV3 laidoje „Top 3“. 

Ieva Pukriukytė pasakoja, kaip susipažino su asmeniniu treneriu Domantu Žičkumi: 

„Leisdavom vakarus kartu, po to prasidėjo filmų žiūrėjimas kartu. Iš pradžių galvojau, kad jis yra labai išlaikytas, kad jam patinka paprastos moterys, nes man pasakojo, kaip jam nepatinka pripūstom lūpom merginos, kurios į sporto klubą ateina pasistaipyti. Jis taip pat sakė, kad aš esu išskirtinė, nes ateinu sportuoti, kad tapčiau stipresnė. Aš įsivaizdavau, kad mes einam link poros.“ 

Tačiau po kurio laiko Domantas pradėjo prašyti įvairių dalykų: įkalbėjo Ieva jam pirkti naujus drabužius, avalynę. Po to sekė buto prabangiame Žvėryno rajone nuoma ir naujas automobilis. Pasak Ievos, to net nesuprasdama, ji pasidavė vaikino manipuliacijomis. 

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo tas įsimylėjimas, rožiniai akiniai, aišku, labai stiprios manipuliacijos, laiku moka pasakyti kokia reikiamą frazę, jis stipriai skaito žmones psichologiškai, – pasakoja Ieva, – tai tęsėsi apie 17 mėnesių. Tai butas, automobilis, batai, fotosesijos, filmavimai, maistas, buities dalykai, interjero dalykai,  gėlės, peiliai – viskas. Tai praradau apie 50 – 60 tūkstančių eurų“.

REKLAMA

Tokių kaip Ieva – mažiausiai septynios

Kaip teigia tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, kuris pirmasis internete paviešino šią istoriją, labai lengva kaltinti į tokią situaciją įkliuvusią auką. Tačiau treneris naudojo įvairias manipuliavimo taktikas, merginos ilgai nesusekė, kad Domanto gyvenime yra ne vienos ir kad jam jos reikalingos tik dėl pinigų. 

„Jo atveju buvo pastatyta labai gudri schema, niekas neatsirasdavo greitai, su visomis merginomis buvo pradedama dirbti: joms pradedama sakyti, kad tu esi nepakartojama, kosminė ir esi mano gyvenimo prasmė. Tada užsimegzdavo meilės ryšiai, lytiniai santykiai ir merginos galvojo, kad tai yra jų gyvenimo žmogus, tai buvo pilnavertiški santykiai. Tada jis pradeda prašyti iš pradžių nedaug, o tada jau reikėdavo buto ir automobilio“, – teigia S. Malinauskas. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Ievos, tokių kaip ji – suviliotų Domanto ir praradusių nemažas sumas pinigų – mažiausiai septynios. 

„Atėjo ir tokia informacija, kad jų gali būti ir dešimtys, tik aš nežinau, ar jos visos nukentėjo finansiškai. Bet labai visos nuo jo nukentėjo emociškai. Dalinamės atsiminimais, ką jis mums pasakodavo, tai visoms jis kalbėjo tą patį. O moterys labai protingos, gražios ir fainos“, – sako I. Pukriukytė. 

Kaip Ieva išsiaiškino, kas per vyras yra Domantas, sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–trečiadieniais, 21 val. tik per TV3

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA: 

 

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

Moterys. jūs turite žinoti visus gražiausius komplimentus apie save, tadq alfonso komplimentai jums neatrodys stebuklas. Tos gražios ir fainos moterys negavo tėvų meilės ir gražių žodžių, todėl eina viso to ieškoti į sporto klubus, pažinčių programėles, ir pasimauna ant pirmo užkalbinusio. O drąsiausiai kalbina visokie mužikai. pamirškit, kad "tikras vyras " turi apiberti jus komplimentais . Tikras vyras sakyti komplimentų išvis nemoka. Tokius jus atstumiat. Vertinkit save kritiškiau, turėkit realybės jausmą. Jei vyrai šiaip jau nekrenta jums po kojom ir neatsisuka gatvėje, vadinasi, esat vidutiniška, tai pagalvokit, kokio velnio jis čia lieja paukščių pieną jums į ausis, ir iškart suprasit, kas čia vyksta. Graži moteris nuo vaikystės žino ir jaučia, kad yra graži, jai net nepažįstamos moterys sako komplimentus. Jeigu jūsų gyvenime to nėra, o staiga kažkoks veikėjas nuolat tai kartoja, būkit realistės ir nu netikėkit. Tačiau sakykit komplimentus sau iš pat ryto, girkit save už ką nors kita, nebūtinai už grožį, ir jūsų nebejaudins pigūs mužiko žodeliai.
Nesuprantu nesuprasiu
Nesuprantu nesuprasiu
Mačiau Skirmanto laidą, kur Ieva kalbėjo. Neatrodo kvailos, šiuolaikinės moterys, dirbančios, turinčios verslą,bet iš kur toks vaikiškas naivumas??
Kaip galima nesuprasti to, jog joks normalus vyras niekada neprašys
moters pinigų, kad ir paskolinti. Joks. Įsidėmėkite.
manes koks bernas pinigu paparsytu...spyga po nosim ,o cia kisa kisa tukstanciais ,vien uz tai kad pasako kad gazi :DDDD.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų