Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Neužilgo būsiu senjora,esu eilinio grožio,bet visada turėjau pasisekimą vyrų tarpe,jų žodžiais esu simpatiška,patraukli,niekada neteko sumokėti net už vyro kavos puodelį,nes tokius dalykus jei smegenų kažkiek yra ,numatai iš anksto,galiu sušelpt tik vargšą prie bažnyčios,bet kavalierių-niekada.
@Nu nežinau Tai kai buvai jauna, vyrai netokie būdavo...Dabar jie sumoteriškėję..
Durną ir bažnyčioje muša. Girdėta. Čia ji gali registruotis ir jungtis prie partijos ,,mama papuoliau į avarija, atsiųsk pinigų,, . O leitenanto Šmito sūnus nekaltas. Juk durneliai neturi fantazijos, tai jiems ir pinigai nereikalingi.
Normalus vyras už tokį indėlį į šeimos biudźeta butu ant ranku tave nešiojes ir į kitas nesidaires,bet jums gražuoliuku reikia ir daugumai jaunesniu,bet viskas atsisuka jums bumerangu ir liekat išmelžtos ,sugniuždytos ir t.t
Iš moterų kaulyti pinigus, reikia šudžiu būti. Sukčius.
Domantas nekaltas jis prašė ji jam pirko pati viską,o dabar jau skundžiasi ant visos Lietuvos,nereikėjo būti tokiai naiviai,moteris metuose proto kaip pas piemenę
Nu gaila Ieva tavęs bet kaip šitaip nematyt nepajaust ir kišt pinigus,reikė sakyt,tekėk už manęs noriu kūdikio va tada ir būtum pamačiusi jo išsusikinėjimus.
@Dangirda Nuo kada vyrai -teka ? Vyras moterį VEDA, o moteris teka.
Jai turėjai tiek babkių tai reikė išsikviesti nakčiai vyrus už pinigus,nejau nematei kad toks narcizas gali susidomėti tavimi????naivuolė,pati kalta esi ,tokias kvaišas ir renkasi negražias kurioms trūksta vyro dėmesio.
bent par.uri.no nors karta.....o tai visai abydna tada;D
Prostitutas gal yra baigęs kokia psichologija… na toks.. ne iš skelbimo.. Darbas + dosniai atlyginamas darbas lovoje ir daaug makaronu..
pažiūrėjau Malinausko video, ta juodukė dėl stipraus panėvėžėtiško akcento dvelkia kaimu ir kelia norą pasityčiot, sorry, kaip ji galėjo patikėt, kad toks krasavčikas ja susidomėjo, tipiška istorija, kaip kaimietukė norėjo sostinėj šaknis įleist, kad tik negrįžt į gimtąjį bažnytkaimį, išskaičiavimą visų pirma turėjo ji pati
@o_o Man įdomiau, iš kur tokių dundukų atsiranda kaip tu...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų