• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atėjus vasarai, poilsiautojai Lietuvoje renkasi ne tik aukštomis kainomis besibadančią Palangą ar, tuo labiau, Nidą.

Atėjus vasarai, poilsiautojai Lietuvoje renkasi ne tik aukštomis kainomis besibadančią Palangą ar, tuo labiau, Nidą.

REKLAMA

Kuo pasigirti turi ir tie Lietuvos miestai, kurie įsikūrę kiek tolėliau nuo jūros. Šio trečiadienio TV3 laidoje „TOP 3“ – pasakojimas apie dar vieną Lietuvos kurortą, kuriame verslininkai, priešingai nei kitur, laukia… blogo oro. 

Birštonas – tarp Nemuno kilpų įsikūręs kurortas. Miestas garsėja ne tik įspūdingais viešbučiais, tarp kurių – ir vienas, skirtas tik suaugusiems, bet ir puikiais restoranais. Tik ar nenustebtumėte sužinoję, kad būtent šiam miestui priklauso ir brangiausių cepelinų rekordas?! 

„Šaltibarščiai po 6 eurus, o cepelinai – 10,90. Daug kas iš svečių sako, kad cepelinai skaniausi yra pas mus. Ir, kad tokių skanių nėra valgę niekur kitur…“ – tai laidoje aiškins vieno Birštono restorano direktorė Rasa Aleksandravičiūtė. 

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, kadangi miestas įsikūręs kone Lietuvos viduryje, kitaip nei kiti kurortai, Birštonas gausiu poilsiautojų skaičiumi gali pasigirti visus metus.

REKLAMA

„Kad Birštone ir kituose Lietuvos kurortuose negausite nakvynės, yra labai graži legenda, kuri visuomet iškyla prieš ilguosius savaitgalius. Bet nakvynę galima gauti visada“, – įsitikinusi Birštono turizmo informacijos centro vadovė Rūta Kapačinskaitė.  

O kai Palangos ar kitų mūsų pajūrio kurortų verslininkai verkia, kad nėra saulės ir pila lietus, birštoniečiai tuo metu trina rankomis. Blogas oras jiems reiškia beveik garantuotą poilsiautojų antplūdį. 

REKLAMA
REKLAMA

„Jeigu vasara yra lietinga, mums yra netgi naudingiau, nes tada žmonės mažiau važiuoja į pajūrį. O čia, uždaroje erdvėje, lyginant su pajūriu, tu turi, ką veikti“, – kalbės viešbučio tik suaugusiems direktorius Tomas Legota. 

Birštono viešbučių ir SPA centruose masažo stalai, purvo ir mineralinės vonios suruoštos visus metus. Ir nors vietiniai verslininkai tikina, kad tokių malonumų kainos nė kiek nepakilusios, visai kitaip yra tuomet, kai kalba pasisuka apie nakvynę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pastaroji nė kiek nepigesnė nei Palangoje! Negana to, yra ir tokių viešbučių, kurie savo kainomis primena Nidą. Savaitgalį čia praleisite už ne mažiau nei 150 eurų…  

Antrojoje laidos temoje – absurdiškiausios „Bolt“ vairuotojų istorijos.

Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad žmogus išsikviečia pavežėją tam, kad nukeliautų į oro uostą. Keleivis norėtų įsidėti lagaminą į automobilio bagažinę, tačiau vairuotojas to neleidžia.

REKLAMA

Pasirodo, kad ten, bagažinėje, miega jo draugas! Panašiomis istorijomis viešai dalijasi ne vienas, susidūręs su pavežėjais iš Vidurinės Azijos. Laida aiškinsis, ar juos apskritai kas nors kontroliuoja? 

Galiausiai išgirsime ir apie audrų bei žaibų gaudytojus. Ne, tai – ne filmo pavadinimas, o pats tikriausias pramuštgalvių hobis!

Ne vienas drąsuolis rizikuoja gyvybe dėl stulbinančių kadrų, kuriuos vėliau talpina specialiai tam sukurtoje grupėje „Facebook“. Tačiau, ar verta? Apie visa tai – jau šį vakarą. 

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3! 

Naujausią „TOP 3“ laidą ir reportažą apie poilsį Birštone žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:

pilna kvailiu,kurie permokes uz cepelinus,nakvyne ir kitas paslaugas.Kodel,neplesti is durneliu? Kiek uzkelsi,iek ir mokes..
Važiuokite į Latviją kainos žymiai mažesnes
Vienžo, į kurortus važiuojama tam, kad svarbiausia būtų prisiryti cepelinų ir šaltibarščių, prisiplempti alaus(lyg pas save, namie, to negalima padaryti), po to skųstis visam pasauliui, kad viskas brangu, kad verslininkai plėšikai, kad valdžia bloga, mat vis,,ne ta“ išrenkama, kad aplinkui visur tik vagys ir t.t. ...Nieko nuostabaus-tai tipiškas MUŽIKO sindromas!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų