Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia ne žurnalistika, o žemiausio lygio p
Čia ne žurnalistika, o žemiausio lygio p
Kaip būtų nupirktas intervas - tokio neprofesionalumo žurnalistika! Kur etika, faktai, kam šitokius vėjus keltį į portalą, negi neturi pereiti komisijos prieš publikuojant?
jaigu atgausite pinigus,tai as-toks pat alfa patinas,galiu Jus patasyti uz 100 k grynais.turetumet isivertinti,kad esat svelniai tariant ,,ne grazuole,,.todel saugodamas savo reputacija sutinku su Jumis pabut iki 10-ties dienu,vienas lytinis aktas per diena, ten kur nera tautieciu-pvz .tolimoje Prancuzu Polinezijoje.nupirkit kelione dviems. BUCKIS!!! laukiu atsakymo.
@pasiulymas ievai Neatrodo, kad būtų verta.
tokios ievos galvoja tik apie save.kitoms daro kiaulystes.as irgi baisuokle,bet turedama pinigu turiu grazu vyruka...ir man gerai...tai kas bus,kaip maniskis suzinos tokia istorija,kad gali tureti problemu....tai,bus taip,kad negalesim pasimegauti graziais vyrukais....padla ta ieva!!!tik apie save galvoja!!! dar ,,verslynyke,,!!! tai jai esi verslininke,tai ir mokek uz paslaugas!!!
visoms ievoms-baidyklems:jaigu jus isitaisot alfonsiuka,tai privalote zinoti,kad jis automatiskai nepriklauso jums vienai...jis turi teise aptarnauti dar kelias tokias pacias.jai norite ji tureti tik sau-privalote su juo tai aptarti,patartina tokia rasytine sutarti iforminti pas notara.
Treneriukas meluoja išsijuosęs. Nežinau, kaip dėl Ievos, bet, kad jis ją naudojosi tai faktas. Tuo labiau, kad moterų ne viena. Ir kam tiek laukti laiko paviešinti savo versiją? Galėjo su Malinausku iškart pasikalbėti. O dabar prarado darbą, pasedėjo, pagalvoju- suversiu viską ant moterų, gal žmonės sudvejos ir mane išteisins. Skuduras ne vyras.
@Qq ka jis toms boboms blogo padare? bobos norejo grazuoliuko-uz tai jam mokejo pinigus.kas cia nusikalstamo?abipusis susitarimas. tai baidykles juk pacios mokejo!dabar jos nori atgauti jo atidirbtus pinigus? tai,kaip jos kompensuos grazuoliukui moraline trauma,kad jis tas baidykles dulkint turejo???
@???? Dabar turi vaikelį padaryti ir nereikės pinigų grąžinimo.
hytras sutiko dar hytresni(e)
Abu turi iškreiptą suvokimą apie santykius, turbūt abu augę netipiškose šeimose ir netipiškai auklėti, vienas viską ima ir nesupranta, kad tai negerai, nevyriška, laviruoja tarp kelių moterų ir puikiai žino, kad jos viena apie kitą nežino, o kita nesugalvoja nieko geriau, kaip nusipirkti ir prisirišti vyrą prie savęs dovanomis ir pinigais, kas jau savaime daro šituos santykius nenormalius. Čia lytis nesvarbu, visi žinom ir menkystų-vyrų, kurie santykiams pasibaigus liepia grąžinti visas dovanas ir pinigus
bet kokiu atveju bičas elgėsi neprofesionaliai, jei treneris apipila klientę komplimentais, liečia be reikalo, klausia kaip nuotaikėlė ir t.t., siunčia žinutes
K
O
S
M
I
N
Ė
su širdutėm ir panašiai. ir t.t.
Į džymus eina ne dėl sporto - ir treneriai, ir klientai.
Skaičiau, kaip džymuose prie naujoko vaikino tyčia siunčiama trenerė moteris, prie merginos naujokės - vyrukas. Čia jau savaime kriminalo užuomazga. Ne sportuoti kažkas susirinko.
Į teismus galit nesikreipti, niekas nieko nelaimės ir neatgaus. Vienintelė pamoka čia visiems - viešumas.
@beta Gal ji tik vaikelio tenorėjo? Versli, vienai jį užsiauginti būtų juokas.
Kodėl nepasakai, kad pradėjai tept slides, kai pajutai, jog moteris pinigų nebeturi ir sulindusi į betą? O čia, tipo per daug babkėm apipylė...
argi čia vyras... o garbę ir vardą reikia saugoti. Turtinga mergina su kompleksais, ieškanti kačioko pamiršo, kad vyras gali ja pasinaudoti ir nieko nežadėti. Vis tiek jis vyras, jis kaltas, es suteikė vilčių, jis turi kompensuoti jai žalą. Tegu veda. Tada skola bus nurašyta.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų