Adomaitis Lietuvą jau pasveikino su Šv. Kalėdomis

Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko paskutinis Lino Adomaičio grandiozinio turo „Vandenynai“ koncertas.

50

Daugiau nei 6 tūkst. žiūrovų sukėlė didžiules bangas plačiu vandenynu vienam vakarui virtusioje salėje, rašoma pranešime spaudai. Kartu su publika L. Adomaitis ypatingą dovaną įteikė ir visai Lietuvai.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Adomaitis Lietuvą jau pasveikino su Šv. Kalėdomis

Koncertui persiritus į antrą pusę, prieš nuskambant kūriniui „Kalėdų stebuklas“, L. Adomaitis paragino žmones drauge pasveikinti Lietuvą su artėjančiomis Šv. Kalėdomis.

„Triskart valio! Ir vieną ilgą! Ir vieną kaunietišką! – kvietė L. Adomaitis ir po kiekvienos frazės sulaukdavo kurtinančio arenos žiūrovų palaikymo. Nenuostabu, kad Kaunas vadinamas Lietuvos krepšinio sostine.

Skambant ryškiausiems dainininko hitams – „Ar tu ją matei?“, „Pasaulis gražus“ – publika pašėldavo ir savo garsiu dainavimu nustelbdavo kone 170 muzikantų scenoje. Artistams tai buvo geriausia dovana prieš pat gražiausias ir didžiausias metų šventes.

Kaip ir kitose arenose Panevėžyje, Klaipėdoje ar Vilniuje, taip ir Kaune, iškviestas bisui, L. Adomaitis pasirinko vieną naujausių, tačiau milžiniško populiarumo sulaukusį kūrinį – dukrytei Saulei dedikuotą „Vandenynai“. Kauno „Žalgirio“ arenoje atliekamas kūrinys taip sugraudino atlikėją, kad šis buvo priverstas nuo lūpų atitraukti mikrofoną. L. Adomaitis klausėsi koncertiniame ture jam talkinusio maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro ir Danguolės Beinarytės vadovaujamo KTU Akademinio choro „Jaunystė“ bei estradinio dainavimo grupės „Dangi & Dangiukai”.

Kauno publika šio kūrinio klausėsi atsistojusi, o L. Adomaičio paprašyta savo telefonuose įjungti švieseles, švelniomis lemputėmis užliejo areną, paversdama ją jaukiu vandenynu. „Nakties vandenyno aura“, – regimu vaizdu džiaugėsi vakaro šeimininkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų