Soc. tinklų žvaigždė Bieliauskaitė – atvirai apie gyvenimo pokyčius

Socialinių tinklų žvaigždė Gerda Bieliauskaitė prieššventinį laikotarpį pasitiko su pokyčiais – mergina iš savo gimtojo Pakruojo visai neseniai persikėlė į Vilnių.

59

Naujienų portalui tv3.lt ji papasakojo apie didžiuosius pokyčius bei atskleidė, su kuo praleis šventes.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Soc. tinklų žvaigždė bei K. Jenner Lietuvoje antrininkė G. Bieliauskaitė pirmąkart pasirodė viešumoje

„Į Vilnių persikėliau tik prieš kelias savaites. Esu labai patenkinta! Visada norėjau gyventi sostinėje, tai buvo viena iš mano didžiausių svajonių. Kai rugsėjo mėnesį nuvykau ten pasibūti, supratau, koks nuostabus miestas yra Vilnius, kiek daug vietų galima aplankyti ir su kiek daug žmonių galima susipažinti. Kai gyvenau mažame miestelyje, viso to nebuvo“, – pasakojo Gerda.

Tiesa, mergina kol kas gyvena ne viena – nuomojasi kambarį.

Vis dėlto ji pripažįsta, kad persikėlus į didmiestį, ne iškart viskas buvo paprasta. „Iš pat pradžių buvo labai keista ir sunkoka priprasti prie naujos aplinkos, bet stengiuosi vis labiau pažinti Vilnių“, – sako ji.

Tiesa, nepaisant to, kad dabar mergina gyvena Vilniuje, per Kalėdas grįš pas savo šeimą, į Pakruojį. „Manau, kad šventes atšvęsiu su savo šeima gimtajame miestelyje, nes Kūčios bei Kalėdos, mano nuomone, yra šventės, kurias reikia atšvęsti jaukiai su savo šeima“, – tikina socialinių tinklų žvaigždė.

Mergina atskleidė, kad jos šventės neįmanomos be vieno dalyko: „Per Kūčias aš ir mano šeima susėdame prie stalo,ant stalo turime įvairių tradicinių šventinių patiekalų bei visada prieš pradėdami valgyti pasakome maldą.“ Gerda atskleidė, kad šiais metais kalėdinės dvasios ji ilgai nejautė. „Iš tikrųjų, šiais metais neturiu didelės šventinės nuotaikos, bet manau grįžusi pas savo šeimą jausiuosi kitaip. Labai mėgstu Kalėdas ir jų laukiu kiekvienais metais – tai viena iš mano mėgstamiausių švenčių“, – pripažino ji.

Tiesa, paklausta, ką šiais metais dovanos šeimai, G. Bieliauskaitė neslėpė, jog jos šeimai svarbiausia ne tai: „Mano šeima nelabai sureikšmina materialinių dalykų, jiems nereikia prabangių dovanų. Manau, jiems svarbiausia, kad visi esame drauge ir tai, turbūt, jiems yra didžiausia dovana, todėl per daug neišlaidauju, nes mano šeimai patinka smulkmenos“.

Įdomiausia tai, kad mergina niekuomet nesitiki dovanų iš kitų: „Yra keletas materialių dalykų, kurių man reikėtų, bet manau pati juos sau pasidovanosiu, nes nelabai mėgstu prašyti dovanų iš kitų žmonių.“


Rašyti komentarą...
J
Jasma
2018-12-23 21:47:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiek stume ant šeimos, o dabar vos ne auksiniai tevai. Pezalai, eik dirbti geriau gelininke
Atsakyti
-7

E
El
2018-12-24 02:26:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis apgailėtinas mažu mažiausia . Galima pakomentuoti daug bet pasakysiu tik tiek "stop making stupid people famous" kas per laikai atejo.. garsinama visiška tuštybė ir smegenu nebuvimas. Baisu. Kraupu.
Atsakyti
-1

A
Auksinis kardas
2018-12-23 21:56:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beviltiski ir tusti atsakymai. Jus tikrai nebeturite apie ka rasyti... Kaimietuke persikele gyvent i didmiesti, oho, parasykime apie tai straipsni...
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų