Adamkienė papuošė žurnalo viršelį: atskleidė, ką apie tai galvojo Adamkus

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiose Valdovų rūmuose įvyko įspūdingas žurnalo „AŠ IKONA“ pristatymas. Pačioje Vilniaus širdyje įvykęs renginys šįkart – kaip niekad ypatingas, nes žurnalo viršelį papuošė viena ikoniškiausių Lietuvos damų – Alma Adamkienė.

35

Kaip sakė žurnalo leidėjas Alfas Ivanauskas, pamatyti šią moterį ant žurnalo viršelio buvo viena iš jo vaikystės svajonių.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ikoniškoji Adamkienė papuošė žurnalo viršelį: atskleidė, ką apie tai galvojo Adamkus

Naujojo žurnalo numerio pristatymo nepraleido ir kiti žinomi žmonės: Jolanta Svirnelytė, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Tadas ir Liucina Rimgailos, Edita Mildažytė bei daugelis kitų.

Žurnalo vyriausioji redaktorė Aurika Merkienė atskleidė, kad V. Adamkus žurnalo viršelį išvydo dar vakar. Pasak redaktorės, jis viršelį paglostė ir liko išties sužavėtas – net panoro įsirėminti žmonos nuotrauką, o kelis žurnalo egzempliorius iš karto išsiuntė šeimos draugams į Ameriką.

Tiesa, šiame numeryje bus gausu ir kitų ikoniškų moterų istorijų. Mirga Gražinytė, Asmik Grigorian, Izolda Gudelis, Gražina Baikštytė, Inga Jankauskaitė, Edita Mildažytė – jų ir dar keliolikos ikoniškiausių Lietuvos moterų istorijas rasite naujajame žurnale.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.

 


Rašyti komentarą...
f
fifa
2019-06-27 23:30:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai tiek metu turesi.kazin kaip atrodysi?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų