edita mildažytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita mildažytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita mildažytė“.

Mariaus Ivaškevičiaus vestuvėse – ir Edita Mildažytė: sveikino buvusią marčią

Birželio 29-ąją susituokė vienas garsiausių šalies dramaturgų Marius Ivaškevičius (51 m.) ir gydytoja dermatovenerologė-trichologė Aušrinė Ramanauskaitė. Jaunavedžius sveikino gausus būrys svečių, tarp kurių – ir žurnalistė Edita Mildažytė.  Tiek M. Ivaškevičiui, tiek A. Ramanauskaitei ši santuoka – jau antroji.  Anksčiau Aušrinė buvo ištekėjusi už E. Mildažytės posūnio, buvusio sutuoktinio Gintauto Vyšniausko sūnaus Domo Vyšniausko.
2024-07-05

Studijos, paženklintos nuotykiais ir saugumiečių dėmesiu: jas baigę prisimena neeilines istorijas ir Prezidento Valdo Adamkaus vizitą

Saugumiečių dėmesys, studentų šventėje pasirodęs Prezidentas Valdas Adamkus, manekenai iš laikraščių, linksmybes užkūręs Stasys Povilaitis ir kaulai Vilniaus universiteto (VU) kieme – tai tik dalis istorijų, kurias sukaupė daugiau nei tris dešimtmečius skaičiuojanti VU Komunikacijos fakulteto žurnalistikos studentų šventė „leŽuDi“. Vieni garsiausių šalies veidų dalijasi prisiminimais ir niekam dar neviešintais kadrais iš studijų metų.
Aktualijos 2024-05-13

Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus kviečia susitikimui: praskleis televizijos užkulisius

Charizmatiškasis duetas Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus kviečia į susitikimus Vilniuje ir Alytuje. Dvi asmenybės papasakos apie tai, kaip gyventi, sugyventi, kartu dirbti ir kartu kurti populiarią televizijos laidą „Daiktų istorijos“. Pasidalins su žiūrovais įvairiais linksmais, įdomiais nutikimais kuriant laidos siužetus, praskleis televizijos užkulisius, pasakojimais pakvies ten, kur nenuveda vaizdai ekrane bei atsakys į žiūrovų klausimus.
2023-11-08

Gediminas Zujus kolegas sukvietė įsimintinam vakarui: apsilankė ir neseniai ištekėjusi Edita Mildažytė

„Dino fest“ – taip susitikimą su savo bičiuliais, muzikos ir kultūros pasaulio grandais pavadino prodiuseris, kompozitorius Gediminas Zujus.   „Tai – ne apie dinozaurus, o apie dinamitą! Vis dar kuriantį, stebinantį ir turtinantį mūsų kūrybos pasaulį!“, – patikino pašnekovas, pristatydamas atvykusiuosius pas jį į svečius.   Nusipelniusius bendražygius ir kolegas G. Zujus pakvietė į Kauną, Šančius.
2023-08-16

Neseniai susituokę Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus: „Mes labai daug ginčijamės"

Šią vasarą jiedu oficialiai tapo vyru ir žmona, nors įrašas dokumentuose vargu ar ką pakeitė. Žurnalistė iš prigimties ir istorijų pasakotojas nuo gimimo susitiko ne tik todėl, kad vienas kitą stebintų savo intelektu, bet ir kad retsykiais vienas kitam draskytų akis. Neabejoju, kad dėl tokios interviu įžangos nei vienas, nei kitas neįsižeis.
139 2023-08-14

Išanalizavo ką tik susituokusios Mildažytės veidą: viską pasako 1 bruožas

Birželio 2-ąją susituokė TV laidų vedėja Edita Mildažytė ir Saulius Palinkus. Pora neslepia šiltų jausmų vienas kitam ir po draugystės nusprendė sumainyti žiedus. Amžiną meilę jiedu prisiekė Lietuvos pajūrio perlu vadinamoje Nidoje. Ceremonija vyko tik artimiausių žmonių rate. Apie vestuves socialiniuose tinkluose paskelbė pati E. Mildažytė.
2023-06-23

Neseniai susituokusi Edita Mildažytė renginyje pasirodė su vyru: atidarymo šventėje – ir jos sūnus

Sostinėje vakar duris plačiai atvėrė nauja stilinga vieta – „Burbulis Jr.“. Tai – jaunesnysis jau daugelio pamiltos „Burbulio vyninės“ brolis, vilniečius bei miesto svečius nuo šiol kviečiantis susitikti pačioje miesto širdyje, kur netyla pokalbiai ir nesibaigia gardžiausi gėrimai.
2023-06-22

Pamačiusi Mildažytės vestuvių nuotraukas nutarė netylėti: „Aiškiai matosi“

„Vos prieš kelias dienas susituokė žurnalistė Edita Mildažytė. Nors lietuviai paprastai linkę burbėti dėl įvairių dalykų, aš noriu imti ir pasidžiaugti Editos ir jos mylimojo meile bei santarve“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Viktorija. Šiais laikais, kai žmonės ilgai gyvena kartu ir neskuba tuoktis, o susituokę išsiskiria vos įvykus pirmam konfliktui, gražu ir gera žiūrėti, kaip poros ryžtasi susijungti meilės saitais.
698 2023-06-09

Vilniuje – JAV Nepriklausomybės dienos minėjimas: atvyko ir neseniai susituokusi Edita Mildažytė su vyru

Trečiadienį įvyko JAV Nepriklausomybės dienos minėjimas, kurio nepraleido būrys žinomų žmonių. Šventiškai pasipuošę pramogų pasaulio atstovai bei politikai rinkosi į Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo Arsenalo kiemą. Šventinio renginio nepraleido apie 800 žmonių. Čia pasirodė ir neseniai aukso žiedus sumainiusi Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus. Šis renginys, kuris Lietuvoje organizuojamas 23-ąjį kartą, yra didžiausias amerikietiškas renginys šalyje.
102 2023-06-07

Susituokė Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus: dalijasi kadrais

Susituokė žinoma televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė (57 m.) su savo širdies draugu Sauliumi Pilinkumi (61 m.). Pranešama, kad amžiną meilę jiedu prisiekė Lietuvos pajūrio perlu vadinamoje Nidoje. Ceremonija vyko tik artimiausių žmonių rate. Apie vestuves penktadienį socialiniuose tinkluose paskelbė pati E.Mildažytė. Feisbuko paskyroje „Pas Editą“ ji pasidalijo nuotrauka kartu su sutuoktiniu iš laivo „Raketa“. Vestuvių kadrais feisbuke pasidalijo ir pats S. Pilinkus.
2023-06-02
REKLAMA
REKLAMA

Edita Mildažytė su mylimuoju ruošiasi vestuvėms: įvyks ypatingoje vietoje

Žinoma televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė (57) su savo širdies draugu Sauliumi Pilinkumi (61) ruošiasi žengti svarbų žingsnį – susituokti. Džiugią žinią moteris pranešė portalui lrytas.lt „Tuoksimės ne bažnyčioje, o Nidos prieplaukoje. Liudininkais bus mano sesuo ir Sauliaus brolis. Po tuoktuvių pasivaikščiosime po Nidą. Po to – vėl laivu iki Kauno, tada autobusu – į Vilnių“, – kalbėjo moteris. Primename, kad Editai Mildažytei tai nebus pirmoji santuoka.
248 2023-06-02

Neblaivi vairavusi Edita Mildažytė galės sėsti prie vairo

Prieš beveik 2 metus žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie automobilio vairo. Moteris naktį praleido areštinėje, o kitą dieną buvo paleista namo. Dėl šio nusižengimo ji neteko teisės vairuoti 1,5 metams. Šių metų vasaros pirmąją dieną Edita iš naujo laikė vairuotojo egzaminą. Šia žinia E. Mildažytė pasidalijo socialiniame tinkle. „Išlaikiau teises“, – brūkštelėjo ji.
2023-06-01

Atsisveikinantys su Agne Jagelavičiūte nesulaikė ašarų: „Prisiminsiu paskutinį dalyką, kaip ją nešiau ant rankų“

Vilniuje atsisveikinti su netikėtai mirusia verslininke, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte renkasi artimieji ir draugai. Susirinkusieji graudinasi, dalijasi jautriais prisiminimais, o kai kuriems kalbėti tiesiog per skaudu. Vieną žinomiausių šalies moterų bičiuliai prisimena kaip drąsią, spindinčią savo žanro ikoną, kuri kartu buvo labai jautri ir pažeidžiama, tik tą pusę esą pažinojo ne visi. Vienos sostinės laidojimo rūmų salė skendi baltuose žieduose.

Atsisveikinti su Agne Jagelavičiūte atvykusi Edita Mildažytė: „Dievas plačiau mato – tegul ilsisi ramybėje“

Sausio 2-ąją sostinėje atsisveikinama su praėjusią savaitę staiga mirusia verslininke, stiliste, menininke Agne Jagelavičiūte (1980-2022). Šermenys surengti Vilniaus laidojimo rūmuose „Ritualas“, atsisveikinti su velione galima šiandien iki 20 val. Salė skendi baltose rožėse ir gubojose. Gedulingos muzikos atsisakyta – skamba dainos, kurias mėgdavo ir su bičiuliais bei draugais klausydavo Agnė. Atsisveikinti su velione bei išreikšti pagarbą artimiesiems atvyko žurnalistė Edita Mildažytė.
89 2023-01-02

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Agnės Jagelavičiūtės šermenis: rankose – balti žiedai

Sausio 2-ąją sostinėje atsisveikinama su praėjusią savaitę staiga mirusia verslininke, stiliste, menininke Agne Jagelavičiūte (1980-2022). Šermenys surengti Vilniaus laidojimo rūmuose „Ritualas“, atsisveikinti su velione buvo galima atsisveikinti iki 20 val. Salė skendėjo baltose rožėse ir gubojose. Gedulingos muzikos atsisakyta – skambėjo dainos, kurias mėgdavo ir su bičiuliais bei draugais klausydavo Agnė.
2023-01-02

Saugirdas Vaitulionis apie Agnės Jagelavičiūtės mirtį: „Epochos pabaiga“

Pirmadienį, sausio 2 d., Vilniuje atsisveikinama su praėjusią savaitę staiga mirusia verslininke, stiliste, menininke Agne Jagelavičiūte (1980-2022). Jautrius žodžius jai skyrė artimas bičiulis. „Aš manau, kad visi, kurie pažinojo Agnę, tikrą Agnę, ją prisimins kaip beprotiškai gerą žmogų, kuris niekada neatsisakydavo padėti, kuris yra padėjęs beprotiškai daug žmonių. Kuri buvo labai šilta, labai tikra ir, iš tikrųjų, tai yra epochos pabaiga.
356 2023-01-02

Kalėdų traukinukas išriedėjo į šventinį Vilnių: pirmieji pramogą išbandė žinomi žmonės

Šeštadienį vidurdienį, po dvejų metų pertraukos į Vilniaus senamiestį grįžo mažųjų vilniečių ir sostinės svečių labai lauktas Kalėdų traukinukas. Pirmieji pramogą išbandė žinomi žmonės: sniegu nuklotomis gatvėmis važiavo Karolina Meschino su dukra Isabelle, Edita Mildažytė su anūkais.
119
2022-11-26

Edita Mildažytė teismo nuosprendžio neskundė: sumokės beveik 18 tūkst. eurų

Už vairavimą neblaiviai teisės vairuoti netekusi laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė nuosprendžio neskundė, jis įsiteisėjo. „Įsiteisėjo vasario 3 dieną, praėjusią savaitę“, – BNS pirmadienį sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas Aurimas Žukauskas. E. Mildažytės advokatas Algimantas Kliunka BNS sakė, kad klientė vertino, ar toliau bylinėtis, ar ne. „Klientė priėmė oriai bausmę ir ją vykdo“, – sakė advokatas.

Įvertino skandalingąją Editos Mildažytės laidą kaip etikos pažeidimą: prabilo ir pati vedėja

Etikos kontrolierė Daina Elena Andrikienė, atsižvelgdama į E. Mildažytės pateiktų klausimų pašnekovei B. Tiškevič turinį mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“, nusprendė, kad E. Mildažytė pažeidė žurnalistų etikos kodekso nuostatus. „Pripažįstu, kad šis mano darytas interviu nebuvo stiprus. Apgailestauju, jei pašnekovė jautėsi nesmagiai, tačiau noriu atsakingai pasakyti, kad jokios tyčios ar piktybiškumo iš laidos kūrybinės grupės  pašnekovei nebuvo.
2022-01-18

Edita Mildažytė sulaukė kritikos strėlių dėl pokalbio su Beata Tiškevič: vedėjos klausimai šokiravo

Po ketvirtadienį pasirodžiusios laidos „Svečiuose pas Editą“ socialiniai tinklai tiesiog sprogo nuo diskusijų. Ir nors pokalbis sukosi apie kontraversišką temą – feminizmą, žiūrovai iki šiol šaudo kritikos strėles žurnalistei Editai Mildažytei už užduotus nekorektiškus klausimus rašytojos, platformos „Nebegėda“ įkūrėjai Beatai Tiškevič. Į interviu, pasirodžiusį ketvirtadienį, žmonės suskubo sureaguoti.
2022-01-07

Neblaivus vairavęs Edgaras Lubys turi ką pasakyti Mildažytei ir Stonkui: „Alkoholio nevartoju jau 13 metų“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina atlikėją, dainų kūrėją Edgarą Lubį. Vyras atvirai pasakoja apie savo patirtį, kai prieš 16 metų įkliuvo prie vairo neblaivus. Tuo metu Edgaras jau buvo populiarus muzikantas šalyje, bet apie šį atvejį žiniasklaida nesužinojo. Pasak Edgaro, jis tą vakarą buvo išgėręs kelis bokalus alaus, o policija jį sustabdė visiškai netoli namų dėl nedegančio automobilio žibinto.
2021-11-21

Neblaivūs prie vairo: vieniems likimas pasisuko tragiškai

Pastarąjį mėnesį visuomenę sukrėtė garsių žmonių poelgis, būdami neblaivūs jie sėdo prie automobilio vairo, laimei, niekas nenukentėjo, o jų poelgis nepraslydo pro pareigūnų akis.  Tiesa, toks poelgis ne pirmas pramogų pasaulyje, praeityje klaidų pridarė ne viena garsenybė, o kai kurie įvykiai baigėsi net tragiškai. Mantas Stonkus Laidų vedėjas bei humoristas Mantas Stonkus spalio paskutinį savaitgalį neblaivus sėdo prie automobilio vairo.
2021-11-10

Edita Mildažytė – apie lemtingą naktį, laiką areštinėje ir tai, kodėl kreipėsi į specialistus: pusė Lietuvos kalė prie kryžiaus

Antradienį laidų vedėja Edita Mildažytė pirmą kartą davė atvirą interviu, kuriame prabilo apie lemtingą rugsėjo dieną, kai buvo pagauta smarkiai apsvaigusi už vairo. Moteris papasakojo kaip jautėsi po įvykio ir atskleidė, kodėl net ir apsvaigusi nusprendė vairuoti.  Paklausta, kaip jaučiasi, moteris nusišypso – šiandien jaučiasi neblogai. Pasak jos, didžiausias iššūkis visoje šioje istorijoje jai – viešumas:  „Viešumas visada yra nemaloniausias momentas.
2021-10-12

Mentorius Gintautas Strolys. Didžiausi gyvenimo filtrai bandant žvelgti per Editos Mildažytės prizmę

Jums leidus, bandau įsivaizduoti laiką, kai mūsų aplinkoje neliks žmonių, kurie spardo gulinčius. Kada neliks žiurkių, kurios pirmai progai pasitaikius palieka laivą. Nei vienų, nei kitų nenorėčiau turėti savo aplinkoje, nenorėčiau, kad pas Jus tokių būtų. Kai jų neliks, lieka tik tai, kas tikra. Galėčiau prirašyti krūvą alegorijų, bet jos bus apie tą patį. Esu žmogus, kuris nuo savo trisdešimtųjų metų pradėjo kurti, norėdamas užrašyti tam tikrą sukauptą išmintį ir ją palikti.

Edita Mildažytė parašė laišką: „Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną“

Sekmadienį žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie vairo. Moteris naktį praleido areštinėje, o pirmadienį buvo paleista namo. Tiesa, moteris apgailestauja dėl šio elgesio bei parašė atvirą laišką, kuriame atsiprašo už savo „nedovanotiną elgesį“. E. Mildažytė minėtą laišką parašė lrt.lt naujienų portalui. „Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną.
2021-09-20

Naktį areštinėje praleidusi Edita Mildažytė išleista namo: moters pasitikti atėjo mylimasis

Sekmadienį žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie vairo. Moteris naktį praleido areštinėje, o pirmadienį buvo paleista namo. Portalas 15min.lt teigė, jog moteris iš areštinės išėjo pro galines duris. Kaip rašė portalas, moters laukė ne tik žiniasklaidos atstovai, tačiau jos pasitikti atėjo ir mylimasis Saulius Pilinkus. Primename, jog visai neseniai rašėme apie tai, jog E. Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie vairo.
2021-09-20

Žiniasklaida: prie vairo neblaivi sustabdyta Edita Mildažytė atsidūrė areštinėje

Vilniuje policijos pareigūnams už vairo neblaivi įkliuvo laidų vedėja Edita Mildažytė, skelbia portalas lrytas.lt. Moteriai nustatytas vidutinis girtumas. Kaip skelbia lrytas.lt šaltiniai, 55-erių televizijos laidų vedėja sustabdyta apie 16 val. Vilniuje, Nemenčinės plente. Žinomai moteriai nustatytas 2,36 promilių girtumas, ji uždaryta į areštinę. Lryto.

Kortos atverstos: paaiškėjo, kas yra įtakingiausias popkultūros atstovas

Tradicinėje apklausoje įtakingiausiu Lietuvos popkultūros atstovu šalies elitas išrinko muzikantą, prodiuserį bei visuomenininką Andrių Mamontovą, penktadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt. Žurnalo „Reitingai“ atliktoje ekspertų apklausoje antroje vietoje atsidūrė „Dviračio žinių“ kūrėjas Haroldas Mackevičius, trečioje – dainininkas Marijonas Mikutavičius. Jie surinko atitinkamai 304, 295 ir 287 balus.
2021-08-20

Mildažytės mylimasis prasirgo itin sunkia koronaviruso forma: „Buvau žmogus-lavonas“

Visai neseniai televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė pranešė, kad sirgo koronavirusu. Ligą darbe pasigavo jos mylimasis, laidų vedėjas Saulius Pilinkus ir taip užkrėtė žinomą moterį. Tiesa, koronaviruso simptomai buvo sunkūs, apie tai S. Pilinkus prakalbo laidoje „Klauskite daktaro“. „Buvau žmogus-lavonas“, – atviravo vyras. „Nors gyvenime ir turėjau bėdų, niekada nebuvau patyręs to keisto jausmo, kai yra labai šalta.
2021-01-15

Mildažytė susirgo koronavirusu: papasakojo apie nebūdingą simptomą, susijusį su oda

Televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė susirgo koronavirusu. Tai žinoma moteris patvirtino laidoje „LRT forumas“.  Ten pat E. Mildažytė prabilo ir apie kankinančius simptomus. Kaip laidoje sakė TV laidų vedėja, ji serga vidutiniškai sunkiai. „Jau kokias 10 dienų nekrenta temperatūra ir labai kosėjau. Dabar praėjo kosulys ir galiu kalbėti tik dėl to, kad čiulpiu pastilę, nes šiaip, jei tik pradedu kalbėti, iškart pradedu kosėti“, – sakė ji.
2020-12-14

Mildažytė viešumoje pasirodė ne viena: užminė mįslę

Antradienio vakarą būrys garsenybių rinkosi į LRT „Metų apdovanojimų“ teikimo ceremoniją. Ant raudonojo kilimo žengiančios garsenybės susilaukė nemažai dėmesio, tačiau labiausiai akį traukė prodiuserė, TV laidų vedėja Edita Mildažytė. Moteris pasirodė ne viena, ją atlydėjo jos kolega, laidos vedėjas Saulius Pilinkus. Šis pasirodymas sukėlė diskusiją ir užminė mįslę dėl artimo poros ryšio. Tai ne pirmas kartas, kai pora pasirodo kartu.
2019-12-18

Išrinkta metų moteris: titulą gavo operos solistė Grigorian

Trečiadienio vakarą sostinės Vaidilos teatre iškilmingai apdovanota Lietuvos 2019-ųjų moteris – šiemet šis garbingas titulas atiteko operos žvaigždei Asmik Grigorian (38 m.). Geriausia pasaulio operos solistė pagerbta ceremonijoje, į kurią susirinko du šimtai politikos, verslo ir pramogų pasaulio elito atstovų, rašoma pranešime spaudai.
2019-11-27

Po Noreikos mirties pirmą kartą jo žmona pasirodė viešumoje: tviskėjo prabanga

Ketvirtadienio vakarą prašniokštus gaiviam vasariškam lietui ir vėl nušvitus saulei į pačią Vilniaus širdį – Valdovų rūmus – ėmė rinktis kviestinė įžymių žmonių publika. Vasariškai ikoniškai pasipuošę svečiai Valdovų rūmų restorane-terasoje buvo kviečiami ragauti vasariškų kokteilių. Jie vieni pirmųjų pamatė naująjį AŠ IKONA numerį, kuris šį kartą – specialus ir kaip niekada ypatingas.
2019-06-28

Adamkienė papuošė žurnalo viršelį: atskleidė, ką apie tai galvojo Adamkus

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiose Valdovų rūmuose įvyko įspūdingas žurnalo „AŠ IKONA“ pristatymas. Pačioje Vilniaus širdyje įvykęs renginys šįkart – kaip niekad ypatingas, nes žurnalo viršelį papuošė viena ikoniškiausių Lietuvos damų – Alma Adamkienė. Kaip sakė žurnalo leidėjas Alfas Ivanauskas, pamatyti šią moterį ant žurnalo viršelio buvo viena iš jo vaikystės svajonių.
2019-06-27

Mildažytė švenčia gimtadienį: su metais vis jaunyn

Paskutiniąją šių metų žiemos dieną – vasario 28-ąją – žymi televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Edita Mildažytė mini ypatingą dieną. Šiandien jai sueina 53 metai. Draugų ir artimųjų skambučių nuo pačio ryto sulaukusi moteris šyptelėjo, kad telefonas tiesiog įkaitęs ir, panašu, tai greitu metu nesiliaus: „Negaliu palikti telefono – skamba ir skamba. Esu darbe, bet ir darbų negaliu daryti, nes tik baigiu pokalbį, paskambina kas nors kitas“, – juokėsi Edita.
2019-02-28

Į iškilmingus apdovanojimus žengė išsipusčiusios garsenybės

Penktadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyko iškilmingas renginys – „Žmonės 2019“ apdovanojimai. Juose, kaip ir kiekvienais metais, pagerbiami pramogų pasaulio, kultūros ir visuomenės veikėjai. Į įspūdingą šou atvyko didelė dalis Lietuvos elito. Vieni jų ruošėsi ilgą laiką – rinkosi tinkamą aprangą, makiažą ir galbūt netgi nervinosi.
2019-01-18

Mildažytė – pavydėtinos figūros: pasidalijo savo patarimais

Visada kupina energijos charizmatiškoji televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė pripažįsta, kad apie gardų maistą išmano nemažai ir mėgautis juo patinka, tačiau dėl darbo pobūdžio ir dažnų kelionių asmeniniai mitybos poreikiai atsiduria paskutinėje vietoje, o tada ir skrandis krečia pokštus. „Kurdama televizijos projektą per dvejus metus aplankiau 18 šalių. Keičiasi valstybės, laiko juostos, klimatas, maistas. Kartais suspėdavau tik lagaminus persipakuoti ir vėl į orą.
2018-11-07

S. Urbonavičius-Samas prabilo apie vaikų gąsdinimą: „Labai nekenčiu tų tėvų ir mamų“

Šį vakarą LRT eteryje – iškilmingas koncertas, skirtas Lietuvos policijos šimtmečiui paminėti. Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinks šeši tūkstančiai pareigūnų ir policijos savanorių, koncertuos ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės, kurių paradui vadovaus Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstama pora – LRT intelektinės viktorinos „Auksinis protas“ vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.
2018-10-02

Našle tapusi Edita Mildažytė prisiminė lemtingą vyro prašymą

Vyro Gintauto Vyšniausko tėviškėje, Josvainiuose, pristačiusi sutuoktinio piešinių parodą, jo našlė žinoma žurnalistė, TV laidų vedėja Edita Mildažytė praėjus kiek daugiau nei dvejiems metams po netekties šiandien atrodo vėl atradusi ramybę, laimę ir tiesiog švyti. „Kai Gintas iškeliavo, aš tikrai numiriau kartu su juo.
2018-06-14

Žinomi žmonės sujaudino tūkstančius: tas žiaurumas yra protu nesuvokiamas

„Kas sunkiau – numirti ar likti gyvam?“ Šį klausimą rašytojos Rūtos Šepetys romane „Tarp pilkų debesų“ užduoda paauglė Lina, su šeima ištremta iš Lietuvos į Sibirą. Birželio 14-ąją, gedulo ir vilties dieną, žinomi žmonės išreiškė pagarbą patyrusiems tremties baisumus garsiai tardami knygos herojės žodžius. „Sibire tebuvo dvi išeitys. Sėkmė – išgyventi. Nelaimė – numirti. Aš norėjau gyventi.
2018-06-14

Svorio numetusios žvaigždės tiesiog spindi: pamatykite neįtikėtinus pokyčius

Tikriausiai daugelis jau neatsimenate, kaip garsiausi mūsų televizijos veidai atrodė prieš gerą dešimtmetį, kas sulieknėjo, ar priaugo svorio.  Siūlome jums pasižiūrėti, kaip pasikeitė svorio numetę: Donalda Meiželytė, Vitalijus Cololo, Inga Norkutė, Mildažytė, Edita Mildažytė, Sofio Gelašvili- Niūniavė, Justinas Jankevičius. Mūsų galerijoje rasite geriausią įrodymą, kad pasikeisti gali visi ir tikrai nesvarbu kaip atrodote dabar. Tai nėra kažkas, ko negalite pakeisti.
2018-05-26

Prabilo apie vyro netektį kalbėti vengianti E. Mildažytė: pats baisiausias dalykas

Lietuvių moterys yra nuostabios, tik jos kelia per aukštus reikalavimus sau ir aplinkai, pirmiausia vyrams, tačiau nereikia būti idealia, sako žurnalistė, laidų vedėja Edita Mildažytė. Ji teigia esanti šimtu procentu įsitikinusi, kad ne tiek vyrai moterims linkę kelti aukštus reikalavimus, kiek jos pačios vienos kitoms, nes taip esą nulemta gamtos. E. Mildažytė juokavo, kad vaikas yra vieni metai lygtinai ir dveji metai – griežto režimo kalėjimo, o ji pati tai yra išgyvenusi tris kartus.
2018-04-30

Garsenybes suvienijo bendras tikslas: ne viskas gyvenime priklauso nuo pinigų

„Pradėsime įgyvendinti naują paramos sunkiai besiverčiančioms šeimoms projektą. Jo tikslas bus ne tiesiog duoti, o išmokyti, patarti, suteikti galimybes“, – apie netradicinį labdaros renginį, vykusį Kaune, sakė jo organizatoriai – naujai įsteigto „Rotary“ klubo „Sumus“ nariai. Lėšos, surinktos „Smaragdiniu vakaru“ pavadintoje gerumo šventėje, atiteks bene didžiausiam Kaune vaikų gerovės klubui – dienos centrui.
2018-04-23

Lietuviai parodė, ką sukūrė iš senų daiktų

Pasaulyje vis stiprėjantys judėjimai už klimato kaitos mažinimą rodo, kad visuomenei rūpi kokioje aplinkoje gyvename ir kokį pasaulį paliksime savo vaikams. Vienas svarbiausių gamtos išsaugojimo aspektų yra atsakingas vartojimas, atliekų prevencija. Svarbu ne tik žinoti, kaip tinkamai tvarkyti atliekas, tačiau ir gyventi taip, kad jų susidarytų kuo mažiau. Tad aktyvūs aplinkosaugos idėjų propaguotojai kiekvieną skatina pagalvoti prieš perkant naują pirkinį – ar jums tikrai jo reikia.
2018-04-01

Jubiliejinis „Edmundo Kučinsko Šou“ turas prasidėjo liūdna nata

Šiauliuose jubiliejinis „Edmundo Kučinsko Šou“ turas prasidėjo liūdna nata – taip jau nelemtai sutapo, kad tos pačios dienos rytą Anapilin iškeliavo maestro Virgilijus Noreika. Renginio vedėja Edita Mildažytė, E. Kučinsko prašymu, susirinkusiuosius pakvietė maestro atminimą pagerbti ne tradicine tylos minute, o garsiomis ovacijomis.
2018-03-04

R. Kulvinskytė prakalbo apie vaikų mitybą: „Kaip jūs nepradedat smaugti tėvų?“

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai? „Aš savo vaikus auginau tokiu metu, kai apskritai nebuvo maisto. Jo reikėjo gauti – bet kokio. Jeigu „išmesdavo“ jautienos kaulų, tai reiškė, kad eidama iš mokyklos stoju į eilę ir už savo 50 kapeikų juos perku.
2018-02-01

Prabilo apie vyro netektį kalbėti vengianti E. Mildažytė: kraupi moters pranašystė išsipildė

„Jis leido man jaustis karaliene, ir aš jam. Čia buvo pagrindinė paslaptis. Ir kai tu vienas su kitu žaidi tą patį žaidimą, ir žaidi jį visą gyvenimą, tai kas nors iš to išeina. Ir finalas išėjo karališkas“, – apie savo gyvenimą su Gintautu Vyšniausku LRT televizijos laidoje pasakoja žiūrovų pamėgta televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Edita Mildažytė. Dar būdama laimingai ištekėjusi, Edita Mildažytė kažkada interviu metu nuojautos vedama tarstelėjo, jog 50-metį sutiks viena.
2018-01-29

E. Mildažytė: šiuolaikiniai vyrai ne mažiau riteriški

Žiūrovų mylima laidų vedėja Edita Mildažytė neslepia: ir šiuolaikiniame pasaulyje gausu riterių, kurių jos gyvenime taip pat netrūksta. E. Mildažytė, žavinti savo energija ir jaunatviškumu, atskleidė, kad šiuolaikiniai vyrai – ne mažiau riteriški, nei ankstesniais amžiais. „Ilgą laiką gyvenau su tikru riteriu. Galiu drąsiai teigti, kad jie egzistuoja, ir žinau, kad toli jų ieškoti nereikia. Riterių yra, aš manau, kiekvieno mūsų laiptinėje, gal net namuose“, – pasakojo moteris.
2018-01-08

Išskirtinėje gruzinų šventėje, vykusioje Vilniuje, pasiektas rekordas

Šeštadienio popietę Vilniuje užfiksuotas „Borjomi“ rekordas. Trečius metus iš eilės Gruzijos ambasados organizuotoje tradicinėje šventėje „Tbilisoba“ išvirta net 1000 chinkalių. Tai vienas iš populiariausių tradicinių gruziniškų patiekalų. Prie rekordo siekimo prisidėjo ir šventės dalyviai. Jie gamino chinkalius, kurie po to čia pat buvo verdami bei ragaujami.
2017-10-09

Žinomi žmonės mėgavosi prancūziškais pusryčiais

Vilniaus Monmartre – Užupyje šiandien bandelėmis kvepėjo ypatingai. Į prancūzui Thierry Lauvray priklausančią bandelių kepyklėlę rinkosi Prancūzijos gerbėjai.
2016-10-13
Į viršų