Antonovienė nežada sustoti: prabilo apie naujus savo tikslus

Garsiausia Lietuvos daugiavaikė mama Rima Antonovienė visai neseniai gerbėjus nustebino įspūdingais savo išvaizdos pokyčiais. Iš pradžių ji atsikratė papildomų kilogramų, o vėliau ryžosi ir odos pertekliaus šalinimo operacijai.

21

Tačiau panašu, kad tai – dar ne viskas.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antonovienė nežada sustoti: prabilo apie naujus savo tikslus

Ketvirtadienio popietę žinoma moteris socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje ji sunkiai pluša sporto salėje.

„Antroji kelionės atkarpa ir antrasis etapas, kurio tikslas – atgauti sportinę formą, tapti tinkama kandidate žastų odos pertekliaus šalinimo operacijai ir sumažinti kūno riebalų procentą“, – rašė ji.

Rimos gerbėjai netrukus išsakė moteriai palaikymą. „Super Rimute, jog sieki savo tikslo. Ne visos prisiverčia“, „Tris kartus valio“, „Sėkmės ir ištvermės sportuojant“ – rašė komentatoriai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai – ne vieninteliai pokyčiai Antonovienės gyvenime pastaruoju metu. Visai neseniai ji rado pomėgį, kuris, kaip tikisi pati, netrukus pradės nešti ir pelną. Pasirodo, kad rudenį moteris pradės studijuoti numerologijos mokslus, o štai jau dabar ji pažįstamiems ir draugams, pagal jų gimimo datą, nusako, koks yra jų charakteris bei būdo bruožai.

„Man atrodo, dar kiek ankstoka apie tai šnekėti, tačiau aš ėmiausi širdžiai mielos veiklos. Žinau, kad daug kam tai bus staigmena, tačiau man įdomu. Sudarinėju psichomatricos kvadratus, likimo skaičių bei numerologinį horoskopą“, – sako Rima.

Tokio horoskopo kaina – 15 eurų, tačiau moteris neslepia dažnai juos padaranti nemokamai, nes paprašo draugai.


Rašyti komentarą...
O
Onutė
2019-06-28 08:12:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir pasakykit jūs man,ar daug kam įdomu,kokia Antonovienės figūra dabar ir kuo ji užsiima?Kaip greitai pas mus patampama "žvaigždėmis".Kodėl mes taip mažai žinome apie mūsų mokslininkus,gydytojus,pagaliau ir kitų profesijų atstovus,kurie tikrai nusipelnė būti žinomais?Atsakymas vienas-labai paprasta ir daug žinių nereika visokioms pigioms rašliavoms rašinėti,tačiau parašyti kažką tokio ,kas būtų įdomu visiems skaitytojams.....čia jau reikia būti tikru žurnalistu
Atsakyti
-15

V
Violeta
2019-06-28 16:33:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela ponia Laima, paskaitykite truputį atidžiau. Rašoma ne apie Antonovienę - mamą ar žmoną. Rašoma apie ją kaip apie apie moterį , ilgai kentėjusią didžiulį antsvorį ir radusią jėgų ir ištvermės su tuo pakovoti. Jai sekasi puikiai ir tai labai džiugina. O jos asmeninis gyvenimas yra jos asmeninis reikalas.
Atsakyti
-5

F
Fatale
2019-06-28 11:25:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekaip nesuprantu tų žmonių, kurie vis grindis, sienas plauna, kiemą šluoja ir šluoja, viską karpo, ravi, dekoruoja,blizgina ir blizgina, skuta ir skuta... suprantu kad jie darboholikai tvarkingieji, tiesiog be to negali dėl įvairių priežasčių. Pagarba jiems. Jeigu jiems to reikia aš nieko prieš. O nesuprantu aš štai ko. Kada gi tie darbštuoliai randa laiko pasidairyti po Antonovienės valdas, žeminti žmogų, tyčiotis, pyktį ir t. t.? Kada? Ir kaip jie spėja taip dirbti ir taip pyktį? O tuo metu Antonovienė neplauna grindų, meta svorį, gražėja, mokosi ir nežada sustoti. Ką bendro turi jūsų darbštumas ir jos gyvenimas? Kuris iš jūsų išdrystų parodyti visai Lietuvai savo kūno dideles, sunkias formas ir atsikratyti tokio kūno? Gerbiu jūsų pasirinkimą ir gyvenimą
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų