A. Schwarzeneggeris: žmona privertė prisipažinti apie nesantuokinį vaiką

Arnoldas Schwarzeneggeris greitu metu pasirodysiančioje autobiografijoje atskleidė visas detales apie nesantuokinį vaiką su namų tvarkytoja. Savo knygoje, kuri bus išleista kitą mėnesį, jis teigė daugelį metų norėjęs tikėti, kad 1997 metais gimęs berniukas yra ne jo vaikas. Bet kai jis ūgtelėjo ir fiziniu sudėjimu tapo panašus į tėvą, pasak Arnoldo, „abejonių jog tai mano sūnus – neliko“.

A. Schwarzeneggeris su žmona Maria Shriver, prezidento John F. Kennedy dukterėčia, skyrybų procesą pradėjo praėjusiais metais, iškart po to, kai jis prisipažino, jog namų tvarkytojos Mildred Baena sūnus, vardu Joseph, yra jo vaikas.

Buvusio Kalifornijos gubernatoriaus knygos „Total Recall: My Unbelievably True Life Story“, kurios detalės buvo ilgą laiką slepiamos, kopiją jau įsigijo Niujorko dienraštis „Daily News“.

Pasak laikraščio, 2011 metų sausio 4-ąją, praėjus vos dienai po jo kadencijos Kalifornijos gubernatoriaus poste pabaigos, Schwarzeneggeris su žmona Maria Shriver lankėsi pas psichoterapeutą, kur buvęs politikas buvo priverstas prisipažinti apie nesantuokinį vaiką.

Autobiografinėje knygoje jis rašo: „Vos tik mes atsisėdome, psichoterapeutas pažvelgė į mane ir pasakė: Maria šiandien atėjo čia tam, kad paklaustų ar vaikas nuo Mildred yra tavo, ir aš pasakiau, kad tai yra tiesa. “

REKLAMA

Kaip rašo laikraštis, buvęs Misteris Visata savo neteisėtą sūnų pradėjo jo apartamentų Kalifornijoje svečių namuose, kol žmona buvo išvykusi atostogų. Sužinojęs, kad gimęs berniukas yra jo sūnus, Arnoldas ir toliau leido dirbti namų tvarkytojai jo namuose, kad tokiu būdu „ galėtų kontroliuoti situaciją“.

Kai namų tvarkytoją paliko jos pačios vyras, dar būdamas gubernatoriaus poste Schwarzeneggeris išlaikė ne tik savo šeimą, bet ir nesantuokinį kūdikį bei jo motiną. Jo pasiaiškinimas dėl sekso skandalo su namų tvarkytoja aprašomas 624 knygos puslapyje, tačiau nėra aišku ar ponia Shriver žinojo knygos smulkmenas iš anksto.

Knygą planuojama išleisti spalio 1-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų