A. Ramanauskas prižadėjo šokti striptizą

Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV televizijos žiūrovų laukia tikra geros nuotaikos ir juoko bomba humoro šou „Prajuokink mane“ metu. Komisijos narių kėdes užėmę Mindaugas Sėjūnas ir žavioji Donalda Meiželytė rankomis trina, nes šioje laidoje juos prajuokinti bandys ypač talentingi artistai.

Vienas jų – vestuvių muzikantas Arūnas iš Klaipėdos. Vos tik žengęs į BTV „Prajuokink mane“ areną, vyriškis bandys papirkti šios laidos komisijos narę Donaldą Meiželytę flirtu! „Suglauskite kojas, Donalda, man sunku dainuoti“, – prašys Donalda beprotiškai susižavėjęs vyras. Ar flirto taktika praverčia BTV laidoje „Prajuokink mane“?

Taip pat BTV „Prajuokink mane“ žiūrovai turės galimybę išvysti žmogų-pilvą, Žygimantą iš Vilniaus. Vaikinas puikuosis sakydamas, kad jo pilvas tapo modeliu ir jį galima išvysti ant reklaminio stendo. Ar jo anekdotai ar, vis dėl to, jo pilvas taip sužavės linksmąją D.Meiželytę?

Laidoje pasirodys moteris reiškinys, tai – ponia Sidonija iš Vilniaus. Ji komisijos nariams prisipažins, kad ieško vyro ir jei laimės bent šimtą litų, juos išleis striptizo šokėjui. „Kiek man čia liko gyventi – reikia pasilinksminti“, – savo gyvenimo filosofija dalinsis moteris. Panašu, kad toli šokėjo ieškoti nereikės, nes BTV „Prajuokink mane“ laidos vedėjas Algis Ramanauskas iš karto ryžtingai prisižadės: „Aš šoksiu Sidonijai striptizą visą gyvenimą!“ Tad ar pavyko moteriškei nurengti aštrialiežuvį A.Ramanauską?

Visi atsakymai – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV laidoje „Prajuokink mane“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų