94-asis karalienės gimtadienis – kitoks: buvo priversta atsisakyti ilgametės tradicijos

Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II-oji šiandien mini svarbią progą – švenčia savo 94-ąjį gimtadienį. Tiesa, jos, kaip ir kitų žmonių, gimtadienius mininčius karantino metu, šventė bus kitokia. 

5

Tiesa, užsienio žiniasklaidoje pastebima, kad šio monarchės gimtadienio metu teks atsisakyti ir tam tikros tradicijos, kurios buvo laikomasi net 68 metus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 94-asis karalienės gimtadienis – kitoks: atsisakė ilgametės tradicijos

Pasirodo, kad būtent tiek metų per karalienės gimtadienį vyksta specialus ginklų šūvių šou, tačiau šiemet jo atsisakyta. Vis dėlto atsisakyta ir kitų pramogų liepos mėnesį, mat karalienė visuomet savo gimtadienį mini du kartus – per tikrąją datą, šiandien, balandžio 21-ąją, ir liepos mėnesio pradžioje.

Negana to, dėl karantino, ji šiandien nesimatys ir su savo šeimos nariais, nors kalbama, kad gali būti, jog visi jie paprasčiausiai susiskambins per vaizdo skambutį. O štai praėjusiais metais jos gimtadienis sutapo su Velykų sekmadieniu, todėl visa šeima dieną minėjo kartu.

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad karalienė šventę paminės Windsor pilyje kartu su savo vyru Phillipu. Būtent čia jie izoliuojasi jau nuo karantino pradžios. Ir nors su ja nebus nei vaikų, nei anūkų, nei jų vaikų, teigiama, kad karalienės šono nepalieka jos žirgai bei mylimi šunys – Vulcanas ir Candy.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, karalienė naudojasi tik 8 patarnautojų paslaugomis, o šiuo metu jai negalima matytis net ir su artimiausiais savo šeimos nariais.

„Kuo mažiau kontaktuojančių žmonių, tuo geriau. Negalima rizikuoti karalienės ir jos vyro saugumu, turint omenyje jų amžių. Taip pat tai dėl visų, dirbančių pilyje, saugumo. Kiekvienai įstaigai buvo pasakyta kuo įmanoma daugiau darbuotojų siųsti namų, karališkoji šeima čia nėra išimtis. Karaliene rūpinasi artimiausi jos tarnai, o kiti patarnautojai prižiūri jos arklius. Kai ir kitur, normaliame gyvenime čia padaryta pauzė“, – šitaip apie dabartinį karalienės gyvenimą pasakojo artimas karališkosios šeimos šaltinis.

Karalienę lanko du mėgiamiausi jos patarnautojai, kurie su ja leidžia visą laiką. O taip pat pilyje dirba ir tarnaitė, šefas ir liokajus.


Rašyti komentarą...
M
Morta
2020-04-21 12:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Monarchė gimė du kartus. Juokinga.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų