• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Hario Poterio“ aktorė Miriam Margolyes pribloškė gerbėjus kaip viena netikėčiausių britų žurnalo Vogue viršelio žvaigždžių, pozavusi nuoga kasmetiniam Pride Issue numeriui.

„Hario Poterio“ aktorė Miriam Margolyes pribloškė gerbėjus kaip viena netikėčiausių britų žurnalo Vogue viršelio žvaigždžių, pozavusi nuoga kasmetiniam Pride Issue numeriui.

REKLAMA

82-ejų metų aktorė itin atviroje nuotraukoje nedaug ką paliko vaizduotei, o jos krūtinę dengė tik baltu glaistu aplaistytos bandelės, skelbia dailymail.co.uk.

Nepaisant itin atvirų nuotraukų, Miriam prisipažino, kad jai sunku pamilti savo figūrą: „Man patinka mano veidas. Manau, kad jis yra malonus ir šiltas. 

Bet nekenčiu savo kūno. Nekenčiu didelių p*pų ir nukarusio pilvo, trumpų šleivų kojų. Nieko čia gero. Bet reikia su tuo susitaikyti ir gyventi toliau“, – sakė moteris.

Ji taip pat atskleidė, kad tarp kitų darbų jai bus atliekama širdies operacija, kurios metu jai bus įdėtas stentas (mažas, išsiplečiantis, panašus į tinklelį vamzdelis, kuris arterijoje veikia kaip atrama ir padeda išlaikyti arteriją atvirą).

REKLAMA
REKLAMA

Moteris tvirtino operacijos nebijanti, pridurdama: „Kai esi jaunas, niekada negalvoji apie mirtį. Iš esmės galvoji tik apie kūniškus malonumus. Tačiau aš apie mirtį galvoju daug. Kiekvieną rytą atsikėlusi galvoju: „Dar viena diena, kurią galbūt išgyvensiu“.

REKLAMA

Miriam taip pat prisiminė akimirką, kai atskleidė tėvams esanti lesbietė, ir pripažino, kad tai juos „įskaudino“, o motina privertė ją prisiekti, kad daugiau niekada neturės lytinių santykių su kita moterimi.

Aktorė dar 1966 m., kai homoseksualumas vis dar buvo neteisėtas, prisipažino, kad niekada nejautė gėdos dėl to, kad ją traukia moterys.

„Niekada nesigėdijau, kad esu homoseksuali. Žinojau, kad tai nėra nusikaltimas – tai tik dalis manęs. Aš negalėjau būti nusikaltėlė“, – kalbėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Miriam ne tik davė interviu leidiniui, bet ir prisijungė prie daugybės LGBTQ+ žvaigždžių, pozuojančių Vogue liepos mėnesio leidiniui, kuriame daugiausia dėmesio skiriama meilei sau ir džiaugsmui.

Už viešumos vengiančios australės istorikės Heather Sutherland, kuriai 80-imt, ištekėjusi M. Margoyles praėjusį mėnesį buvo skubiai nugabenta į ligoninę dėl krūtinės infekcijos.

Socialiniuose tinkluose ji gerbėjams pranešė apie savo sveikatos būklę. Paaiškėjo, kad garsenybė pasigavo krūtinės infekciją po įprastos aortos vožtuvo susiaurėjimo gydymo procedūros.

„Išgyvenau ir mažiausiai iki sekmadienio gulėsiu Karališkojoje Bromptono ligoninėje. Pamažu atgaunu jėgas, bet dar nesijaučiu savimi. Tiesiog noriu, kad žinotumėte, kokia dėkinga esu už jūsų mielas žinutes“, – savo gerbėjams parašė ji.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų