REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tradiciškai lietuviai vasarą leidžia užgulę paplūdimius ir ežerų pakrantes, plaukdami baidarėmis ar tiesiog prilipę prie televizorių. Ieškantiems būdų kaip paįvairinti savo vasariškų pramogų arsenalą siūlome 8 ekstremalias idėjas kaip papramogauti Lietuvoje kitaip.

REKLAMA
REKLAMA

1.       Šuoliai parašiutu – tikras saldainiukas adrenalino fanatikams. Šuoliai vykdomi beveik visuose miestuose, tačiau Lietuvos parašiutininkų meka galima drąsiai tituluoti Pociūnus (Prienų r.). Šios pramogos kaina svyruoja nuo 129 Lt iki 350 lt, priklausomai nuo parašiuto tipo ir ar šokama individualiai, ar kartu su instruktoriumi.

REKLAMA

Šuoliai parašiutu (nuotr. Organizatorių)Šuoliai parašiutu (nuotr. Organizatorių)

2.       Žygis po pelkes naktį. Nuotykis, kuriam pasiryžta ne kiekvienas! Tai puiki galimybė ekstremalių pojūčių mėgėjams ne tik pasimaudyti purve, bet ir išmokti budrumo bei ištvermės. Didelės akys naktį ir daug purvo kelnėse garantuos nepamirštamus įspūdžius. Šis malonumas 10 asmenų grupei kainuos 699 litus.

REKLAMA
REKLAMA

Žygis po pelkes naktį (nuotr. Organizatorių)Žygis po pelkes naktį (nuotr. Organizatorių)

3.       Nardymas Lietuvos ežeruose. Galbūt jūs jau bandėte nardyti Egipto ar Turkijos kurortuose, tačiau ar susimastėte koks savitas ir nepažintas povandeninis pasaulis slypi Lietuvos ežeruose? Galimybė pamatyti gražiausius šalies ežerus kita perspektyva Jums kainuos 129 lt, pramoga trunka apie 1 valandą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nardymas Lietuvos ežeruose (nuotr. Organizatorių)Nardymas Lietuvos ežeruose (nuotr. Organizatorių)

4.       Šaudymas koviniais ginklais. Galinga jėga rankose, ore sklandantis parako kvapas ir į kraują plūstantis adrenalinas. Daugelis šaudyklų siūlo galimybę išbandyti įvairiausius kovinius ginklus, pradedant nuo pistoletų, baigiant „Kalašnikovais“ ir „Vinčesteriais“. Kaip bebūtų keista, ši pramoga itin populiari tarp merginų, kurios taiklumu nenusileidžia vyrams. Už šią pramogą teks pakloti nuo 35 iki kelių šimtų litų, priklausomai nuo to kiek daug šovinių sunaudosite.

REKLAMA

Šaudymas koviniais ginklais (nuotr. Organizatorių)Šaudymas koviniais ginklais (nuotr. Organizatorių)

5.       Nusileidimas nuo kalno oro burbule. Galbūt jau matėte žmones vaikštančius oro burbule vandenyje, tačiau pasirodo jame galima ridentis ir nuo kalno! Kad žmogus viduje nesikratytų, jis pasodinamas į tam pritaikytą sėdynę, prisegamas diržais ir tuomet... pasileidžia nuo riedėti nuo kalno.

REKLAMA

Nusileidimas nuo kalno oro burbule (nuotr. Organizatorių)Nusileidimas nuo kalno oro burbule (nuotr. Organizatorių)

6.       Pasivažinėjimai kartingais. Greičio mėgėjai bus nesustabdomi kartingų trasoje. Nevaržomai mėgautis adrenalinu ir ekstremaliais iššūkiais gali kiekvienas nebijantis  greičio, staigių posūkių ir greitoje tiesiojoje skrodžiančio vėjo. Kartingai – viena populiariausių pramogų, o tai lemia prieinama kaina ir beveik kiekviename Lietuvos mieste esantys kartodromai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasivažinėjimai kartingais (nuotr. Organizatorių)Pasivažinėjimai kartingais (nuotr. Organizatorių)

7.       Naktinis žygis po Vilniaus vandens tunelius. Tai ekstremalus turas kylančiomis betono konstrukcijomis ir tamsiais kolektorių tuneliais, kuriuose kelią kartais pastoja vandens siena, o susiformavę stalaktitai rodo, kad žmonės čia lankosi retai... Prie Žvėryno pėsčiųjų tilto prasidėsianti ekstremali ekskursija supažindins su industrinėmis Vilniaus požemių vietomis. Tokios neįprastos pramogos kaina 4 asmenims – apie 200 lt.

REKLAMA

Naktinis žygis po Vilniaus vandens tunelius (nuotr. Organizatorių)Naktinis žygis po Vilniaus vandens tunelius (nuotr. Organizatorių)

8.       Pasivažinėjimas keturračiais vis dar populiarus dėl galimybės nevaržomai „pasidraskyti“ gamtoje esančiose specialiose trasose. Vyrams tai galimybė įrodyti savo profesionalumą, o moterims tiesiog įdomiai praleisti laiką. Pramogos kaina prasideda nuo 100 lt.

Pasivažinėjimas keturračiais (nuotr. Organizatorių)Pasivažinėjimas keturračiais (nuotr. Organizatorių)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų