adrenalinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrenalinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrenalinas“.
REKLAMA
Adrenalino mėgėjams: televizijos bokštas kviečia išbandyti išskirtines pramogas (nuotr. Shutterstock.com) Adrenalino mėgėjams: televizijos bokštas kviečia išbandyti išskirtines pramogas (nuotr. Shutterstock.com)

Adrenalino mėgėjams: televizijos bokštas kviečia išbandyti išskirtines pramogas

Dievinate adrenaliną? O gal esate aukščio fanas? Turime jums puikių žinių – Vilniaus TV bokštas skelbia „Aukščio pramogų“ sezono pradžią! Ilgai lauktas jau trečiasis „Aukščio pramogų“ sezonas – nuo balandžio 27d. (šeštadienio)! Nepamirštama kelionė ant Vilniaus TV bokšto taurės krašto 170 m aukštyje laukia jūsų kasdien nuo 11 iki 20 val. Pasivaikščiojimui vietas rezervuoti galite: tel. +37052525333 arba el.p. [email protected]. Daugiau informacijos galite rasti čia.
2024-05-03

Šią klaidą prieš miegą daro daugelis: lemia prastą poilsį

Miego trūkumo poveikis yra susijęs su daugybe žalingų padarinių sveikatai. Ekspertai perspėjo, kad svarbu gerti pakankamai vandens ryte ar popiet, tačiau ne vakare ar naktį, kad išvengtumėte širdies problemų. Dienos metu svarbu gerti vandenį, kad išvengtumėte dehidratacijos, tačiau gali kilti pavojus sveikatai, jei jį vartojate prieš naktį. Dėl įpročio prieš miegą ar prabudus naktį atsigerti vandens, skatinamas norą šlapintis, tad dažniau prabundama.
2022-10-16

Du amerikiečiai sugalvojo 4 km aukštyje peršokti iš vieno lėktuvo į kitą: bandymui ruošėsi dešimtmetį

Du amerikiečiai sugalvojo su lėktuvais pakilti į didesnį nei 4 kilometrų aukštį, o tada peršokti iš vieno orlaivio į kitą. Šiam bandymui jie ruošėsi dešimtmetį. Virš Finikso skrenda dviejų nutrūktgalvių pilotuojami lėktuvai. Jie tikri adrenalino megėjai, kurie sugalvojo, kad peršokti iš vieno lėktuvo į kitą jiems skrendant didesniame nei keturių kilometrų aukštyje – puiki mintis. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip jiems šis sumanymas sekasi.
2022-04-25

Didžiausias pasaulyje kabantis tiltas jau laukia lankytojų

Prieš jūsų akis – pirmieji žmogaus žingsniai ilgiausiu pasaulyje kabančiu pėsčiųjų tiltu. Pusė kilometro – tokią distanciją adrenalino ištroškę keliautojai turi įveikti norėdami pereiti tarp kalnų Portugalijoje įsispraudusį tiltą. Virš Paivos upės šiaurinėje šalies dalyje atidarytas tiltas pakabintas net 175 metrų aukštyje.    Hugo Xavier, pirmasis perėjęs tiltą teigė: „Nemeluosiu, iš pradžių bijojau.
2021-05-04

Panevėžietės noro taisyti automobilius kiti nesuprato: liepė susirasti turtingą vyrą ir sėdėti namie

Viena iš varomųjų panevėžietės Modestos Nartinovos (30) gyvenimo jėgų neabejotinai yra adrenalinas, kurio ji gauna dalyvaudama automobilių sporto varžybose ant ledo. Tačiau moteris aplinkinius stebina ne tik tuo: ji yra įgijusi automechanikės specialybę bei moko vairavimo subtilybių kitus. „Netgi vaikystėje nebuvau tokia tradicinė mergiotė, nežaidžiau su lėlėmis.
2021-02-21

Danguje skrendantis vilnietis stebina ir visko mačiusius: žadą atima sparnuotas jo kostiumas

31-erių vilnietis Arvydo Vasiliausko pomėgiai kitiems atima žada – šokinėja iš lėktuvo ir nuo uolų su sparnuotu kostiumu, o viskas prasidėjo, kai vyrui buvo 16 metų ir jis išbandė šuolį su parašiutu. „Pirmas šuolis parašiutu buvo, kai man buvo 16 metų. Tai buvo dovana, bet aš jos labai norėjau. Man padovanojo tą šuolį, jo metu supratau, kad tai mano dalykas ir noriu tuo užsiimti. Tačiau tuo metu mano gyvenime atsirado kitas sportas – šuoliai su virve.
2020-11-09

Adrenalino mėgėjams – dar viena vieta paskraidyti

 Aukščio nebijantiems žmonėms – dar viena pramoga:  800 metrų ilgio skrydis virve nuo Eifelio bokšto.  Skrydis prasideda 115 m aukštyje, antrame ikoniško statinio aukšte. O greitis leidžiantis pasiekia net 90 km/val. Deja, viskas baigiasi greičiau, nei gali pasirodyti – maždaug per minutę. „Jausmas toks, kad nusileidimas bus labai greitas, jis toks ir yra. Bet yra laiko pasimėgauti, pasigrožėti vaizdu“, – sako pramogą išbandžiusi moteris. „Tai didelis nusileidimas.
2019-05-30

Adrenalino fanatikė I. Senkutė-Gedgaudienė griauna mitus apie blondines prie automobilio vairo

Lietuvių liaudies išmintis byloja, jog pamatęs blondinę prie automobilio vairo – traukis iš kelio, nes baigsis liūdnai. Tačiau viena greičiausių Lietuvoje žiedinių lenktynių atstovė Indrė Senkutė-Gedgaudienė šiuos mitus traiško į skutelius. Patrauklios išvaizdos šviesiaplaukė lenktynių trasoje jau ne kartą privertė stipriosios lyties atstovus uostyti automobilio dulkes ir nežada sustoti.
2018-07-20

Vilnietė tapo laidotuvių organizatore: nėriau į realybę

Vilniuje gyvenanti renginių organizatorė Ramunė Simonaitienė (42) prisimena, kad būdama maža mergaitė bijodavo iš nepažįstamo žmogaus paimti saldainį ar per naujametinį karnavalą padeklamuoti eilėraštį. Vis dėlto, vėliau drąsa, entuziazmas kurti bei organizuoti paėmė viršų. „Mokykloje, trečioje klasėje, mano drąsa įgavo pagreitį ir tėvams atrodė, lyg žaibu kas į mane trenkė, nes pasikeičiau iš esmės.
2018-04-22

Žiūrėti per Viaplay: filmai geram Helovyno savaitgaliui

Spalio 31 dieną pasaulis švenčia Heloviną. Šios vaiduoklių šventės metu suaugę iš moliūgų skaptuoja žibintus, o vaikai tradiciškai persirengia baisybėmis ir vaikštinėdami po namus prašo saldainių arba pokšto. Tai puiki proga pasakoti siaubo istorijas, krėsti šunybes arba žiūrėti siaubo filmus. Helovinišką savaitgalį su Viaplay galima nuspalvinti šiurpuliukais ir efektingais filmais Nepamirškite, kad www.viaplay.
2016-10-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų