pramogos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pramogos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pramogos“.

Pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais vos nesibaigė tragedija: pakibo ore

Balandžio 29 d., pirmadienį, iš Japonijos pramogų parko amerikietiškų kalnelių teko evakuoti keleivius, kurių vagonėlis sustojo pačiame kalnelių trasos viršuje.  „Hokkaido News“, remdamasi „Rusutsu Resort“ kurorto duomenimis pranešė, kad amerikietiškieji kalneliai avariniu būdu sustojo pirmojo pakilimo metu. Tuo metu vagonėlyje buvo 18 žmonių, tačiau niekas nenukentėjo. Pasak „Hokkaido News“, sustojimo priežastis tiriama.
2024-04-29

Vilniuje atidaromas naujas pramogų parkas: kviečia apsilankyti

Vilniuje atidaromas naujas pramogų parkas. Tiesa, jis veiks ribotą laiką, tačiau organizatoriai žada unikalius potyrius. Tai – „Kosmopark“, kuriame pažinti kosmosą galima bus iš arčiau. Parodoje bus galima apsilankyti nuo kovo 15 dienos prekybos centre „Europa“. Naujoje parodoje įsikurs net 40 skirtingų zonų. Ji kvies vaikus ir suaugusius išbandyti, ką jaučia prieš skrydį astronautai, susipažinti su NASA simuliatoriais ir kosminiais treniruokliais.
2024-03-14

Šaltibarščių festivalis vyks ir šiemet: pasižymėkite šią datą

Antrasis Šaltibarščių festivalis – bus. Trečiadienį, vasario 14 d., „Go Vilnius” sukūrė renginį „Facebook“ socialiniame tinkle, tuo pačiu patvirtindamas, kad pamėgtas vilniečių festivalis šiemet ir vėl džiugins vilniečius ir miesto svečius. „Pink Soup Fest 2024“ šiemet vyks pirmą vasaros dieną – birželio 1 d. Tuo pačiu „Go Vilnius” atidarys 2024 metų vasaros sezoną Vilniuje, kuris tą dieną nusidažys rožine šaltibarščių spalva.
2024-02-27

Savo namuose Malibu užpultas aktorius Charlie Sheenas, įtariamoji sulaikyta

JAV aktorius Charlie Sheenas savo prabangiuose namuose Malibu buvo užpultas, įtariamoji sulaikyta ir apkaltinta, penktadienį pranešė Los Andželo apygardos šerifo departamentas. Pranešime sakoma, kad į aktoriaus namus buvo iškviesta policija ir kad pareigūnai nustatė, jog  Holivudo žvaigždė tapo užpuolimo auka. Įtariamoji Electra Schrock apkaltinta užpuolimu panaudojant mirtiną ginklą ir įsilaužiamąja vagyste. Pramogų pasaulio naujienų tinklapis TMZ pranešė, kad 47 metų E. Schrock yra Ch.
2023-12-23

Išrieda kalėdinis siaurukas: dalyvių lauks ypatingos pramogos

Anykščiuose ir Panevėžyje šeštadienį startuoja „Kalėdinis siaurukas 2023“: traukinuko reisai vyks iki sausio 6 dienos. Jis kursuos maršrutais Anykščiai – Surdegis – Anykščiai ir Panevėžys – Surdegis – Panevėžys. „Šiais metais siaurukas organizuoja šventinę kelionę susitikti su Kalėdų seneliu Anykščių rajone Surdegio siaurojo geležinkelio stoties komplekse. Siauruku pas Kalėdų senelį galima bus keliauti iš Anykščių ir Panevėžio siaurojo geležinkelio stočių.
Aktualijos 2023-12-02

Šviesų takas „Džiunglių knyga“ – 200 figūrų žiemos pasaka Vilniuje, Vingio parke

Gruodžio 1 d. Vilniuje, Vingio parke, vartus atveria šviesų takas „Džiunglių knyga“. Įsikūręs kiek tolėliau nuo centrinės estrados, takas kviečia į magišką pasivaikščiojimą po snieguotas džiungles. Čia sutiksite beždžiones, žirafas, vilkus, dramblius, gepardus, zebrų šeimyną bei dar daug kitų nuostabių gyvūnų. Lankytojų laukia daugiau nei 200 šviečiančių figūrų ekspozicija.
2023-12-01
REKLAMA
Siūlo laiką praleisti įdomiai: geriausiems atiteks nauja žaidimų konsolė  Siūlo laiką praleisti įdomiai: geriausiems atiteks nauja žaidimų konsolė

Siūlo laiką praleisti įdomiai: geriausiems atiteks nauja žaidimų konsolė

Ar norėtumėte pramogos, kuri būtų skirta margam jūsų draugų būriui: jaunam ir pagyvenusiam, namisėdai ir nenustygstančiam vietoje, turinčiam aukštas akademines žinias ir į knygų pusę net nežiūrinčiam? Kokia pramoga tai turėtų būti, kad įtiktų kiekvieno skoniui, gyvenimo būdui, o už tai, kad žaistumėte, būtumėte dar ir apdovanoti? Viena tokių veiklų galėtų būti išskirtinai smagus ir azartiškas pramoginis orientavimosi žaidimas automobiliais – „Šturmas“. Projekto įkūrėjo Simono Slabšinsko ir žaid...
2023-10-28

Šiandien skelbia nemokamas ekskursijas: nepraleiskite progos

Spalį Energetikos ir technikos muziejuje atidaroma keliaujanti tarptautinė paroda „Leonardo da Vinčio mašinos“, kurioje bus galima išvysti kelias dešimtis išradimų, rekonstruotų pagal L. da Vinčio eskizus, ir žymiausias L. da Vinčio kūrinių reprodukcijas, tarp kurių – „Mona Liza“, už rekordinę 450 milijonų dolerių kainą parduotas „Pasaulio gelbėtojas“ bei garsioji freska „Paskutinė vakarienė“. L. da Vinčis, gimęs 1452 m., buvo Renesanso epochos genijus, žinomas dėl savo įvairiapusio indėlio men...
2023-10-19
REKLAMA
Žaidimo akimirka   Žaidimo akimirka

„Šturmas“ siūlo rudenį praleisti spalvingai – šok ant ratų ir leiskis pažinti savo miestą įdomiai

Po vasaros linksmybių, saulės ir karštų atostogų dauguma sugrįžome į darbus ir įprastą gyvenimo ritmą. Vis labiau vėstantis oras, ta pati rutina ir buitis gali kelti nuobodulį ar netgi liūdesį. Pasibaigus paplūdimių ir festivalių sezonui daugumai iškyla klausimas – kaip gi įveikti ateinantį lietingą ir šaltą metų laiką? „Šturmas“ – pramoginis orientavimosi žaidimas automobiliais siūlo prisiminti, kad ruduo ne tik pilkas, lietingas ir niūrus, bet ir labai spalvingas bei žavus.
2023-10-10

Ši nemokama Lietuvos vieta pritraukia tūkstančius: paskubėkite, kol dar yra laiko

Jau ketvirtus metus iš eilės artėjant Helovinui, į Deksterių ūkį Bubių kaime, Kauno rajone, rudenį plūsta tūkstančiai lietuvių. Ten nuvykę žmonės gali pasidaryti rudeninių fotosesijų moliūgų apsuptyje, įsigyti moliūgų iš pačių įvairiausių rūsių bei nemokamai papramogauti. Ūkio atidarymą šį sezoną šeimininkai paskalbė visai neseniai – rugsėjo 23 dieną. Per šį trumpą laikotarpį, moliūgų kiemą jau buvo aplankę maždaug 3 tūkstančiai žmonių.
2023-10-05
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų