naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
15
Kristina Kaikarienė (tv3.lt fotomontažas)

Verslininkė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė visuomet pasitempusi, jos oda švyti, nepriekaištingas makiažas pabrėžia veido bruožus, o dailios kūno linijos verčia spėlioti – kiek prie to prisidėję plastikos chirurgai.

15

Verslininkė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė visuomet pasitempusi, jos oda švyti, nepriekaištingas makiažas pabrėžia veido bruožus, o dailios kūno linijos verčia spėlioti – kiek prie to prisidėję plastikos chirurgai.

REKLAMA

Garsi moteris atvira – norint gerai atrodyti vien gerų genų nepakanka, savimi būtina rūpintis.

Pasak K. Kaikarienės, grožio industrijoje labai svarbu neperlenkti lazdos ir pasitikėti tik geriausiais specialistais, kitu atveju, pokyčiai kainuos brangiai, o norimas rezultatas liks neišpildyta iliuzija.

Žinoma moteris atvirai dalinasi savo grožio ritualais ir išbandyta revoliucija grožio pasaulyje, kuri ją tiesiog pribloškė.

„Šiandien gyvename tokiame pasaulyje kai visi skuba, lekia, visko norisi greitai, čia ir dabar. Grožio industrija taip pat nestovi vietoje, kasdien atsiranda įvairiausių naujovių ir patys geriausi specialistai, turintys ilgametę patirtį, tai supranta.

REKLAMA

Kas buvo madinga ir aktualu prieš dešimt metų, šiandien jau pasenę. Tačiau tuo labai naudojasi ir apie grožį mažai suprantantys asmenys, kurie vaikosi greitų ir lengvų pinigų.

REKLAMA

Būna žmogus sėdi savo kambarėlyje, lakuoja nagus, augina blakstienas ir staiga užsimano putlinti lūpas, bet tam neturi nei žinių, nei išsilavinimo arba iš neturėjimo ką veikti pradeda platinti kosmetiką, kuri tiesiog gali sukelti alergiją.

Mano vyras turi milžinišką patirtį šioje sferoje ir vis tiek kelis kartus į metus keliauja į užsienį ne tik mokyti, bet ir pats tobulėti, kad į Lietuvą atvežtų moderniausias ir efektingiausias technologijas ir metodikas. Tad labai siūlyčiau neeksperimentuoti su jokia grožio procedūra prieš tai ja nepasidomėjus plačiau“, – patarimais dalinasi K. Kaikarienė.

REKLAMA

Žinoma moteris paklausta, ar turi kokių nors alternatyvų puoselėti grožį namuose, nusišypso: „Geras miegas, sveika mityba ir vitaminai – tai tikrai padeda jaustis geriau, daugiau šypsotis ir puoselėti savo sveikatą. O kalbant apie vizualinį grožį – per tiek metų esu išmokusi vieną taisyklę – netrukdyti profesionalams dirbti savo darbo.

Žinoma, galėčiau namuose teplioti odą avokadais, trintomis braškėmis ir įsivaizduoti, kaip grįžta jaunystė. Bet juk mokslininkai, plastikos chirurgai, dermatologai už mane šioje sferoje turi kur kas daugiau žinių, o konkuruoti su jais mažų mažiausiai būtų kvaila.

REKLAMA
REKLAMA

Aš pasitikiu specialistais, juos atsirenku labai atidžiai ir tuomet dalinuosi patirtimi su savo aplinka. Manau, kad kiekvienai moteriai vertėtų apsilankyti ir makiažo kursuose, kur specialistai išmoko individualių technikų, kaip pabrėžti, paryškinti savo veido bruožus. Ir picų bei cepelinų turi nevalgyti ne plastikos chirurgai, kurie gali mus patobulinti, o mes pačios.“

Visai neseniai K. Kaikarienė lankėsi Italijoje, kur jos klientai paruošė garsiai verslininkei staigmeną – padovanojo procedūrą, kuria lepinasi daugybė Holivudo garsenybių ir norint ją išmėginti reikia laukti eilėse net kelis mėnesius: „Darbo reikalais lankiausi Italijoje. Su klientais bendravome apie grožį, estetiką, naujausias tendencijas ir jie, galima sakyti, už rankos mane nuvedė ten, kur patenka tik išrinktieji. Buvo tikrai įdomi patirtis, nes atrodė, kad apie grožį jau žinau viską.

REKLAMA

Pamenu, kad vos užėjus, pamačiau daugybę diplomų, apdovanojimų, o maloniausia staigmena buvo, kad grožio akademija priklauso lietuvei.

Aš išbandžiau drenuojančią procedūrą, kai kūnas įvyniojamas ir veikiamas kosmetinių produktų, siekiant suaktyvinti odoje ir organizme veikiančius procesus.

Po procedūros buvau priblokšta rezultato. Taip pat mačiau žmones, kurie pasidarę veido procedūras jau po pirmųjų kartų atrodė akivaizdžiai atjaunėję“.

REKLAMA

Grožio akademijos Italijoje įkūrėja – Jurgita Jasiūnaitė – žinoma unikalios kosmetikos  ir jos naudojimo technikų kūrėja, kuri savo darbais jau spėjo užkariauti daugiau nei 15 pasaulio šalių.

O prieš kelias dienas ji pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir su didžiausia grožio ir sveikatos klinika Baltijos šalyse – „Fi Clinica“: „Lietuva yra mano tėvynė. Nors nuolat keliauju po visą pasaulį – čia mano namai. Labai džiaugiuosi, kad mano darbo rezultatais pagaliau bus galima džiaugtis ir čia. Aš su nekantrumu laukiu specialistų, būsimų kolegų iš Lietuvos, kad galėčiau supažindinti su mūsų kurta kosmetika, produktais ir kuo greičiau pradėti bendrus darbus.

Noriu, kad ne tik Amerika, Italija, Jungtiniai Arabų Emyratai, kitos pasaulio šalys žengtų į priekį ir turėtų geriausias naujienas, bet ir mes lietuviai būtume pažangiausių sąraše.“

Kur tu matai pas ta sena bobą tikro grožio? Lūpos išverstos, aplamai ta kaikariene tapo plastikinė pabaisa, na dėl skoniu su tavim nesiginčysiu,
nendrė, mėgstu kugelį ir picas
nendrė, mėgstu kugelį ir picas
Moteris-karikatūra, prisikimšus tuos papus, tapo dar mažesnė ir išsiplėtusi. Lūpos, veidas, jau nebeatlaiko botokso (ar ko ten). Turbūt sena injekcija neišsivaikšto, o ji jau naują leidžiasi. Ji dar vadina save natūralia, žarsto patarimus? Neturite moralinės teisės kalbėti apie grožį, madam. Jeigu jau šliaužioji po "grožio klinikas", tai grožiui ate. Nustokit jas vadinti grožio klinikom ir praregėsit. Lauko tualetą ar gyvulių skerdyklą irgi vadink grožio klinika, gražesnė dėlto netampi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų