5 vaikus auginantis šefas Ramsay griežtas ir namuose: vaikai turėjo pereiti tikrą pragarą

Britų garsenybė Gordonas Ramsay ne veltui vadinamas „pragaro virtuvės šefu“. Jo vadovaujamuose restoranuose personalas privalo laikytis itin griežtų taisyklių, o kiekvienam už menkiausią klaidą bosas nepagaili aštrios kritikos. Tačiau dabar aiškėja, kad ne ką mažiau griežtas virtuvės šefas yra ir su savo penkiomis atžalomis.

8

Kaip rašo „Mirror“, G. Ramsay keturioms savo beveik suaugusioms atžaloms (dvyniams šiais metais sukaks 18 m.) niekuomet neleidžia skristi prabangesne, nei ekonominės klasės skrydžių klase. Tuo tarpu jis su žmona, žinoma, mėgaujasi verslo skrydžių klase.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 5 vaikus auginantis šefas Ramsay griežtas ir namuose: vaikai turėjo pereiti tikrą pragarą

Neseniai penkto vaiko su žmona Tana susilaukęs Gordonas, juokaujama, jaunėlio atžvilgiu kiek atlyžo. Tačiau vyresni vaikai namuose turėjo pereiti tikrą pragarą.

Vaikai neturi jokios teisės prašyti tėvo pinigų ar pagalbos susirandant darbą. Jei vyresnėlėms, pavyzdžiui, reikėtų finansinės paramos, Gordonas jiems kirstų: „Po velnių, eik ir susirask kitą darbą“.

„Aš esu griežtas, tiesmukiškas, bet teisingas. Aš galiu duoti viską, ko tau reikia, kad patektum į viršūnę, bet, vaikeli, viską turi įrodyti sunkiu darbu. Tiek tereikia – jokio „šūdmaliavimo“. Aš tiesiog neketinu visko duoti ant lėkštutės šitai keistai snaigių kartai.

Kodėl niekuomet pas save neįdarbinu savo vaikų? Nenoriu, kad mano komanda sakytų, kad štai – jis Ramsay šeimos narys, negaliu jam nieko pasakyti. Po velnių, tu gali! Jei jis daro blogai, jis turi tai žinoti ir man nesvarbu, kad tai mano vaikas. Bet jei nori dirbti mano komandoje, po velnių, eik išmok kažko pas kitą šefą, o kai turėsi patirties ir nebūsi lepšis, galėsi grįžti pas mane“, - 2019 metais viename interviu kalbėjo G. Ramsay.

Maža to, G. Ramsay viešai ne kartą skelbė, kad po jo mirties vaikai negaus nei vieno svaro sterlingo iš jo uždirbtų pinigų. Jei kažko nebus pasiekę patys, vadinasi, liks be cento kišenėje.

„Vienintelis dalykas, ką aš jiems galėsiu suteikti – minimalų reikalaujamą pradinį įnašą, kad nusipirktų savo namus. Ne pilną sumą, ne didesnę sumą, bet minimalią. Tai reiškia, visa kita jie turi padengti savo lėšomis. Jei neturės gero darbo, negaus paskolos, vadinasi, negaus ir pradinio įnašo“, - teigė virtuvės šefas.

REKLAMA

Vis dėlto, G. Ramsay ilgą laiką aktyviai remia įvairiausias labdaringas kompanijas. Tikėtina, kad būtent joms jis paliks savo sukauptą turtą.

Įvairiose pokalbių laidose jis taip pat ne kartą pabrėžė, kad nemėgsta vegetarų ir nei už ką savo vaikams neleistų išsidirbinėti iš maisto, kol šie gyvena po jo stogu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų