Papasakojo, kokios bus Harry ir Meghan šventės: sutiks ne su karališkąja šeima, o kitais brangiais žmonėmis

Šiais metais princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle Kalėdas sutiks ne su karališkąja šeima Jungtinėje Karalystėje, o savo naujuosiuose namuose JAV. 

6

Tiesa, kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, jie bus ne vieni.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Papasakojo, kokios bus Harry ir Meghan šventės: sutiks ne su karališkąja šeima, o kitais brangiais žmonėmis

Kaip rašoma dailystar.co.uk, porai kompaniją palaikys lygiai tokios pačios žvaigždės jų draugai – Davidas Dosteris ir jo mylimoji Katharine McPhee. Įdomu tai, kad su Katharine Meghan lankė mokyklą, o štai Davidas visuomet Harry buvo tarsi „tėvo figūra“ gyvenime.

„Megan labai nori pirmąkart surengti Kalėdų šventę savo naujuose namuose kartu su motina. Ji džiaugiasi galėdama ir vėl grįžti prie tų tradicijų, su kuriuomis užaugo. Gaminimas – ne išimtis“, – sakė šaltiniai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad karališkoji šeima taip pat sprendžia dilemą, kaip sutikti Kalėdas. Jungtinėje Karalystėje per žiemos šventes bus leidžiama susitikti tik trims šeimoms iš trijų skirtingų namų ūkių, dilema, ką įsileisti į namus neaplenkė ir karališkosios šeimos. 

Taigi, kurios dvi šeimos galės švęsti Kalėdas su karaliene Elžbieta II-ąja?

Kaip rašo „Mirror“, tikėtina, kad princas Williamas su žmona Kate ir trimis atžalomis nepateks į laimingųjų sąrašą.

Esą susitikimas su vaikais, kurie gali lengvai užsikrėsti besimptomiu koronavirusu ir jį tiesiog pernešti kitiems, 94-erių karalienei ir jos 99-erių sutuoktiniui princui Philipui būtų pernelyg rizikingas. Taigi, mažieji George, Charlotte ir Louis kol kas pasimatymams su karaliene nėra palankiausias variantas.

Atrodo, tuomet Williamas ir Kate galėtų leisti šventes su kunigaikštienės tėvais, tačiau čia vėl iškyla dilema. K. Middleton turi sesę ir brolį, vadinasi, visa didelė jų šeima taip pat negali susitikti per šventes. Middletonų šeimai taip pat teks pasirinkti, kurią iš trijų atžalų šeimų teks palikti „už borto“.

Karalienė į namus galėtų pasikviesti princą Charlesą su žmona Camilla, tačiau tai reikštų, kad per šventes Camilla nepasimatytų su savo vaikais ir anūkais. Būtent buvimo su jais Camilla šiais metais nori labiausiai.

REKLAMA

Kol kas labiausiai svarstoma, kad karalienė pasikvies jauniausią sūnų Edwardą su žmona Sophie ir dviem paaugliais jų vaikais. Ji taip pat galėtų pasirinkti Yorko kunigaikščių šeimą, kurių vaikai jau suaugę ir gyvena savo gyvenimus, tačiau tikėtina, kad Yorko kunigaikščiai šventes norės praleisti būtent su jais.

Primename, kad gruodžio 23-27 dienomis leidžiama į savo namus įsileisti daugiausiai dar du kitus namų ūkius. Tai reiškia, kad Kalėdas drauge gali švęsti ne daugiau nei trys šeimos iš trijų skirtingų namų ūkių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų