20 kilogramų atsikračiusi romantinių komedijų žvaigdždė – neatpažįstama: parodė pokyčius

Romantinėse komedijose išgarsėjusi aktorė Rebel Wilson ir toliau nepasiduoda. Nuo Naujųjų metų nusprendusi pradėti keisti savo kūną, šiuo metu Rebel priverčia aikčioti gerbėjus taip, kaip ir Adele – abi moterys atrodo išties neatpažįstamos.

Pasidalijusi dar viena naujausia savo pokyčių nuotrauka, R. Wilson socialiniuose tinkluose sulaukė daugybės gerbėjų bei kitų žvaigždžių pagyrų ir palaikymo.

Pasirodo, kad nuo sausio 1-osios, R. Wilson prarado beveik 20 kilogramų svorio.

40-metė žvaigždė savo „Instagram“ paskyroje vis dažniau pasidalija savo ryškių pokyčių nuotraukomis – ne išimtis buvo ir ši, kurioje ji pasipuošuosi aptempta geltona suknele, perjuosta diržu per liemenį.

Po nuotrauka parašiusi, kad tai – karščiausia metų diena, Rebel sulaukė komentarų, kad iš tiesų pati karščiausia yra ji pati.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2020-ųjų pradžioje sau ir savo sekėjams socialiniuose tinkluose Rebel pažadėjo, kad pradės naują treniruočių sesiją.

Pasirodo, kad anksčiau aktorė valgydavo itin nesveikai, todėl nuo Naujųjų metų panoro viso to atsisakyti. „Man 2020 metai bus sveikatos metai. Ką tik apsirengiau sportinę aprangą ir išėjau pasivaikščioti, o dabar bandau atsigauti ant sodos bei išvengti cukraus ir kito kaloringo maisto, ką padaryti bus sunku, ypatingai turint omenyje, kokios šventės ką tik buvo. Tačiau aš tai padarysiu. Kas prisijungs prie pozityvių pokyčių šiais metais?“ – metų pradžioje socialinėje erdvėje rašė ji.

Tąkart savo sekėjams ji pridėjo, kad jos svajonių svoris – 75 kilogramai. 

„Net jei iki savo tikslo jums reiks šliaužti, nepasiduokite – tikslas to vertas. Stenkitės kiekvieną dieną. Žinau, kad kartais tai būna pragariškai sunku ir norisi pasiduoti, ypatingai, kai nesimato progreso… Tačiau geri dalykai netrukus jus pasieks“, – pridėjo ji.

REKLAMA

Dabar Rebel (tikrasis aktorės vardas – Patricia) dažnai „Instagram“ dalijasi savo treniruotėmis, o dar kiek anksčiau yra atskleidusi, kad kardio treniruotes daro net 7 kartus per savaitę.

Panašių pokyčių pasiekė ir dainininkė Adele.  Atlikėja atsikratė daugiau, nei 20 kilogramų, o jos dieta ir režimas ėmė dominti visus, kurie savo gyvenimuose taip pat trokšta pokyčių.

Tiesa, pasirodo, kad norint eiti tuo pačiu keliu, kokiu ėjo Adele, tektų nemažai pakratyti kišenes. Neseniai paaiškėjo, kad jos kelią lieknumo link nuolat stebėjo lengvojo kultūrizmo treneris, kuris treniravo ir Lady Gagą.

O štai apie virtuvės šefą, kuris gamindavo jai gardžius, tačiau be galo sveikus patiekalus, ji sužinojo iš kitos garsenybės bei artimos draugės, Holivudo aktorės Cameron Diaz, visuomet garsėjusios puikia figūra.

Neseniai apie tokius drastiškus žinomos moters pokyčius prabilo ir Adele aplinkos žmonės. Pasirodo, kad nemažai pagalbos dainininkė sulaukė ir iš Los Andželo kilusios trenerės Harley Pasternak, kuri dirba su tokiais žmonėmis, kaip Rihanna, Katy Perry ir Gaga.

„Adele šiuo metu jaučiasi nuostabiai, o jos svorio pokyčiai priklausė nuo daugybės dalykų, tarp kurių – ir patarimai iš Harley. Lady Gaga jai papasakojo, kokia Harley nuostabi, o tai privertė ją su trenere susisiekti“, – sakė šaltinis.

Minėta trenerė yra žinoma dėl savo 5 kartus per savaitę vykstančių ir 35 minutes trunkančių ištvermės treniruočių, kurios treniruoja visą kūną. 

Daug prie jos pokyčių prisidėjo ir C. Diaz pasiūlytas šefas, mat anot šaltinių, „Adele nėra gaminimo gerbėja, o ypatingai, kai laikosi dietos“. Teigiama, kad Adele laikėsi specialios dietos, kurios metu 3 dienas ji gerdavo tik sultis ir valgydavo vieną patiekalą, o likusias 4 dienas suvartodavo tik 1200 kalorijų.

„Ryte, prieš treniruotę, ji gerdavo žaliąsias sultis. Vėliau ji dažniausiai valgydavo tik iki 15-16 valandos, tad laikėsi ir protarpinio badavimo“, – pridėjo šaltinis.

Dainininkė dažniausiai valgydavo krevetes, grikių makaronus, salotas, vištieną. O jos desertai – iš juodo šokolado ir džiovintų vaisių pagaminti gardėsiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų