Tragiška serialo „Pažadėtoji“ aktorės baigtis: mylimasis laimingai vedęs kitą

Indiškas serialas „Pažadėtoji“ per neįtikėtinai trumpą laiką užkariavo daugiatūkstantinės minios širdis ne tik savo šalyje, bet taip pat ir visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – čia kupinas dramų ir likimo vingių serialas nepaliko abejingų.

Tiesa, prieš kelerius metus kūrybinę grupę bei milijonus gerbėjų visame pasaulyje sukrėtė tragiška žinia – iš gyvenimo savo noru pasitraukė pagrindinė serialo aktorė Pratyusha Banerjee, kuri buvo rasta negyva savo namuose.

Nors po nelaimės praėjo jau keli metai, vis dar sunku pasakyti, kas pastūmėjo žymią ir sėkmingą kino industrijoje merginą į savižudybę. Vieni šaltiniai pasakojo, kad merginos mylimasis Rahul Raj Singh vertę aktorę užsiimti prostituciją ir taip 24-erių metų merginą privedė prie savižudybės.

Seriale merginą, vardu Anandi, įkūnijusi Pratyusha daugeliui gerbėjų buvo pačia mylimiausia serialo aktore – visuomet besišypsanti mergina spinduliavo džiaugsmu ir meile savo aktorės karjerai.

Anot šaltinių, merginos mylimasis vertė kylančią aktorę užsiimti prostitucija, o jų santykiai buvo labai sudėtingi. Atsirado gausybė moterų, kurios žiniasklaidai tvirtino, jog P. Banerjee vaikinas Rahul priekabiavo prie kitų garsių Bolivudo aktorių.

Tačiau Rahuul aplinkinių kalbos nemotais, jis gyvena toliau ir prieš kelerius metus atšoko savo vestuves. Buvęs Pratyusha mylimasis amžiną meilę Mumbajuje prisiekė garsiai indų aktorei Saloni Sharma. 

Išgyveno sunkų laikotarpį

Pratyusha per savo gyvenimą turėjo dvi labai sudėtingas draugystes su vyrais. Merginos artimieji sakė, kad ji išgyveno pirmąjį išsiskyrimą labai stipriai, puolė į neviltį, tačiau vėliau sutiko savo vaikiną Rahul. Vis dėlto santykiai su juo tikrai nebuvo iš lengvųjų.

Pratyusha kentė nuo streso ir depresijos, gėrė raminančius vaistus, neretai praleisdavo filmavimus ir nenorėdavo vaidinti.

Vieno filmavimo metu, kaip teigė režisierius, mergina pradėjo vemti krauju iš streso. Dėl to jai nebuvo leista vaidinti ir buvo iškviesti medikai.

REKLAMA

Artimi merginos šaltiniai taip pat prasitarė, kad iki savižudybės ji du kartus bandė nutraukti savo gyvenimą, tačiau nesėkmingai.

Karjeros vingiai

Kai Pratyushai buvo vos 19 metų, ji gavo pagrindinį vaidmenį seriale „Pažadėtoji“. Išskirtinio grožio ir talento mergina taip sužavėjo komisijos narius, kad jai iškart buvo patikėtas pats svarbiausias vaidmuo.

Trejus metus pagrindinį – Anandi – vaidmenį atlikusi perspektyvi aktorė vėliau filmavosi ir kituose serialuose, tačiau tokios šlovės, kaip „Pažadėtoji“ metu ji nepatyrė.

Kiek vėliau ji ir jos vaikinas Rahul dalyvavo realybės šou „Power Couple“, kuriame neslėpė užgimusių jausmų ir kalbėjo apie meilę. Mergina tikino, kad yra įsimylėjusi iki ausų ir rado savo svajonių vyrą. Jie susitikinėti pradėjo dar 2013-aisiais.

Balandžio 1-ąją sueina trys metai, kaip Indija gedi mirusios jaunos aktorės Prayushos Banerjee. Ji buvo laikoma viena mylimiausių šalies aktorių, užkariavusių širdis ne tik Indijoje, bet taip pat ir visame pasaulyje.

Garsią aktorę artimieji ir draugai prisimena kaip nuoširdžią, atvirą, mylinčią ir visuomet besišypsančią aktorę, atsidavusią savo darbui.


Rašyti komentarą...
S
Saulyte
2020-08-16 19:51:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila! Užuojauta! Buvo nuostabi aktorė!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų